Wat bijvoorbeeld Elsevier of de Telegraaf natuurlijk wel doen bij het zoveelste huilartikel over, bijvoorbeeld, de 'linkse media'?quote:Op zaterdag 13 januari 2007 18:37 schreef ravan het volgende:
De NRC Handelsblad heeft geen wederhoor toegepast bij het schrijven van dit Artikel.
Bron: Wilders ontkent steunverzoeken extreem-rechts Elsevier
http://nl.wikipedia.org/wiki/Polinco kamervragen zelfsquote:In 2002 werden er kamervragen gesteld over de website door Peter Rehwinkel van de PvdA. Minister Donner van Justitie gaf daarop per brief aan de Tweede Kamer het antwoord dat Polinco weliswaar een webforum is "waar Nederlanders strafbare discriminatoire uitingen doen", maar dat justitie de website niet kan verwijderen omdat de website onder de jurisdictie van de Verenigde Staten valt.
die ontkende toch juist de genetica?quote:Op zaterdag 13 januari 2007 19:40 schreef DeGroeneRidder het volgende:
Ik denk niet dat ze het daarmee over linkse genetica zoals het historisch lysenkoīsme hebben.
Je kan niet alles controleren. Soms maken mensen beoordelingsfouten. Het belangrijkste is dat Wilders altijd extreem rechts heeft veroordeeld en dat nog steeds doet.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 19:35 schreef Pelgrim het volgende:
Tja achteraf is het altijd makkelijk praten. Een stagiaire die zijn gang kan gaan lijkt me ook niet echt handig.
Erg makkelijk, net zoals het afschuiven als "het is maar een stagiaire" goedkoop is. En vervolgens wordt er dan maar ene kop boven geplaatst dat het onzin is, terwijl in het artikel alles wordt bevestigd.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 18:42 schreef Monidique het volgende:
Die jongen was lid van de JOVD, van de LPF en nu van de PVV en weet niet dat polinco een extreem-rechtse website is? Natuurlijk.
quote:Wat gaat Jansen na de verkiezingen doen? Wilders is in ieder geval erg enthousiast over zijn pupil. “Matthijs weet van aanpakken, hij heeft een drive. Ook inhoudelijk is hij goed, het is een intelligente jongen. Of hij kan blijven? Dat is afhankelijk van het aantal zetels. Wie weet...” Zelf zou Jansen graag twee dagen in de week als fractie-assistent blijven werken en daarnaast afstuderen. De politiek heeft zijn onverdeelde interesse.“Voor het briljante salaris hoef ik dit baantje niet te doen en bij mijn studie honoreren ze mijn werkzaamheden hier niet eens als stage. Maar ik vind politiek gewoon tien keer leuker dan studeren.
Dat is waar het om draait. Men is selectief verontwaardigd.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 22:57 schreef Boosoog het volgende:
Waar het om draait is dat een stagiair op eigen houtje te werk is gegaan en dat De NRC klakkeloos overneemt wat het links-extreme Kafka op haar site publiceert.
Dat zelfde Kafka zal nooit iets publiceren over de schandalen van Groen Links en zijn Maoist Rosenmoller die ooit bij een groepering was die op gewelddaige wijze revolutie wilde voeren en het regime van Pol Pot steunden.
Ah, vandaar de oproepen op Indymedia, het forum van de SP en de mailtjes aan Groen-Links ?quote:Op zaterdag 13 januari 2007 22:55 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Wat is er overigens mis met het winnen van zieltjes in de hoop mensen nieuw inzicht te verschaffen op constructieve wijze doelen te bereiken waar de maatschappij iets aan heeft? Doet iedere partij en zichzelf respecterende politicus. Opzoeken van dialoog is dat.
Wilders weet dondersgoed met welke sentimenten mensen op hem stemmen, en dat is niet omdat ie de belasting wil verlagen.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 22:58 schreef Svyatagor het volgende:
't is wel opvallend. Wilders ontkent in alle toonaarden dat hij iets met extreemrechts van doen heeft, is die stemmers liever kwijt dan rijk, zei hij net in het nieuws. Maar wat doet die stagiair dan op een extreemrechts forum? Dat je er leest, sure, maar actief mee gaan posten, en zelfs mensen oproepen, ook al doe je dat op eigen houtje is allicht een beetje schimmig.
Kun je iets duidelijker uitleggen wat je bedoelt? Wie heeft op welk forum waartoe opgeroepen?quote:Op zaterdag 13 januari 2007 22:58 schreef gelly het volgende:
[..]
Ah, vandaar de oproepen op Indymedia, het forum van de SP en de mailtjes aan Groen-Links ?
Vaak zijn de trouwste bezoekers van zo'n site de tegenstanders.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 22:58 schreef Svyatagor het volgende:
't is wel opvallend. Wilders ontkent in alle toonaarden dat hij iets met extreemrechts van doen heeft, is die stemmers liever kwijt dan rijk, zei hij net in het nieuws. Maar wat doet die stagiair dan op een extreemrechts forum? Dat je er leest, sure, maar actief mee gaan posten, en zelfs mensen oproepen, ook al doe je dat op eigen houtje, is allicht een beetje schimmig.
Ja ..en dat onderzoek moeten wij serieus nemen.???quote:Op zaterdag 13 januari 2007 23:00 schreef Monidique het volgende:
De NRC heeft het niet klakkeloos overgenomen, maar zelf ook aanvullend onderzoek gedaan.
Je denkt niet dat Wilders zijn zetels heeft te danken aan kiezers met een extreem-rechtse c.q. racistische gedachtengang ?quote:Op zaterdag 13 januari 2007 23:02 schreef Boosoog het volgende:
[..]
Ja ..en dat onderzoek moeten wij serieus nemen.
Die krant probeert elk incidentje 100x uit te vergroten , ook als er geen enkel bewijs is: zie Dion Graus.
Het is treurig gesteld met de nederlandse journalistiek.
Dat vind ik ook. Hoewel, het gaat natuurlijk wel om een politiek medewerker die op rechts-extremistische websites de oproep doet om Wilders te steunen. Namens de PVV.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 23:04 schreef Boosoog het volgende:
Dus storm in een glas water.
Nee: aan mensen met een gezond verstand rechtse gedachtengang.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 23:04 schreef gelly het volgende:
[..]
Je denkt niet dat Wilders zijn zetels heeft te danken aan kiezers met een extreem-rechtse c.q. racistische gedachtengang ?
Daar was de campagne op gericht. Wilders heeft nog gedacht over een voorstel om alle buitenlanders te vergassen, waarmee hij in 1 klap de grootste partij was geworden, maar dat vond die zelf te ver gaan.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 23:04 schreef gelly het volgende:
[..]
Je denkt niet dat Wilders zijn zetels heeft te danken aan kiezers met een extreem-rechtse c.q. racistische gedachtengang ?
Ik heb op polinco ooit een account gehad.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 23:04 schreef Monidique het volgende:
Nou ja, het blijkt dat deze coördinator van de verkiezingen in het noorden inderdaad opgeroepen heeft op het Dutch Disease-forum om een handtekening te zetten. Polinco is down, dus dat weet ik niet.
So what? Heb je weleens gehoord van het Pvda eerste kamerlid die ten onrechte een uikering ontving van de Stichting 40-45 vanwege verzonnen verzetsdaden?quote:Op zaterdag 13 januari 2007 23:05 schreef Monidique het volgende:
[..]
Dat vind ik ook. Hoewel, het gaat natuurlijk wel om een politiek medewerker die op rechts-extremistische websites de oproep doet om Wilders te steunen. Namens de PVV.
Nou ja, dat is nieuws.quote:
Nee, nooit.quote:Heb je weleens gehoord van het Pvda eerste kamerlid die ten onrechte een uikering ontving van de Stichting 40-45 vanwege verzonnen verzetsdaden?
Ik snap je punt, maar je suggereert nu wel dat de PVV rechts-extremistisch zou zijn.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 23:10 schreef SuperbDeLux het volgende:
"PVV zoekt steun bij extreem rechts" was de NOS headline..
What's next, CDA zoekt steun bij christendemocraten? VVD zoekt steun bij liberalen?
Subtiel hoor, NRC. En oja, Dion Grauss slaat zwangere vrouwen inelkaar.
Gek geweurden, mensen?
Wat denk je van weldenkend rechts?quote:Op zaterdag 13 januari 2007 23:17 schreef SuperbDeLux het volgende:
Wat is de PVV als ze niet extreem rechts is als ik vragen mag?
Omdat dit bericht niet draait om Wilders ontkenning, maar de gluiperige Gestapo methoden van Kafka en NRC.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 23:21 schreef Verbal het volgende:
Hee rabiate Hendrik... waarom kon dit niet in Geert Wilders ontkent steunverzoeken extreem-rechts ?
V.
Baarlijke nonsens.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 22:41 schreef Boosoog het volgende:
...
Een partij als DS ‘70 werd door haar verzet tegen immigratie en multiculturalisme compleet om zeep geholpen, ondanks (of misschien juist dankzij) goeie prognoses.
...
Effe die laatste zin herschrijven svp.quote:...
Wij zouden bij deze wel de nodige verwensingen kunnen bedenken richting NRC en haar redactie. Dus gooi ons maar in de zelfde beschuldigde hoek.
...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |