Ouders die denken dat het bedje gespreidt is voor hun golddiggende dochtertje wat met haar puberale geilige uitstraling toch maar mooi een beroepsvoetballer aan de haak heeft geslagen.....zulke oudersquote:Op zaterdag 13 januari 2007 02:16 schreef MCR4480 het volgende:
Mischien dat het al wel een keer is gezegd, maar er word maar gezeikt over natasia en haar kinderen, maar welke ouder laat haar dochter van 15 samenwonen in hamburg/brussel.
Uit dit lijstje is het Nena.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 02:30 schreef snetje het volgende:
uhwwwwwwwww mag ik ook ff meedoen met de truth or dare !!! aan :
john de Mol : wie kick jij het er snelst eruit
1: Ilona
2: Nena
3 :Huub
Zeker weten. Dit is geheel vrij van branie... van opschepperij enzo. Heerlijk deze 4 bij elkaar. Met 1 van de anderen 4 erbij was het onmogelijk geweest.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 02:32 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Mooi om te zienGewoon ff ongedwongen en zonder spanning, gewoon ff fun hebben en alle problemen ff vergeten
beetje jammer dat ze niet doorhebben gehad dat het niet goed zou gaan met die carriere, ajax-anderlecht-hsv-agovv.....dat is niks meer dan een gemiddeld loon kan ik je vertellenquote:Op zaterdag 13 januari 2007 02:33 schreef Gigageil het volgende:
[..]
Ouders die denken dat het bedje gespreidt is voor hun golddiggende dochtertje wat met haar puberale geilige uitstraling toch maar mooi een beroepsvoetballer aan de haak heeft geslagen.....zulke ouders![]()
![]()
zeker wetenquote:Op zaterdag 13 januari 2007 02:33 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Zeker weten. Dit is geheel vrij van branie... van opschepperij enzo. Heerlijk deze 4 bij elkaar. Met 1 van de anderen 4 erbij was het onmogelijk geweest.
Ja tuurlijk, dat preutse ding heeft voor nog geen 1 sex-moment gezorgd in DGK.....quote:Op zaterdag 13 januari 2007 02:33 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Uit dit lijstje is het Nena.
Tnx.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 02:29 schreef Leandra het volgende:
[..]
Brian en Nathanael, maar ik heb al een verslagje in het update topic geplaatst![]()
en waarom kwam jij niet door de screening dan???quote:Op zaterdag 13 januari 2007 02:36 schreef Gigageil het volgende:
[..]
Ja tuurlijk, dat preutse ding heeft voor nog geen 1 sex-moment gezorgd in DGK.....
De twee meiden die uitgekozen werden toen ik meedeed aan de screening waren minstens 2 x mooier dan Nena, en volwassener, en minder nep......
![]()
Ja precies.....maar op haar 15e zag het er nog veelbelovend uit allemaal, natuurlijk.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 02:36 schreef MCR4480 het volgende:
[..]
beetje jammer dat ze niet doorhebben gehad dat het niet goed zou gaan met die carriere, ajax-anderlecht-hsv-agovv.....dat is niks meer dan een gemiddeld loon kan ik je vertellen
Ik zou die drang ook hebben omdat je dan in het spel zit, weet ook niet waarom maar ergens heb je dan toch de neiging om wat meer je grenzen te verleggen en open te zijnquote:Op zaterdag 13 januari 2007 02:40 schreef scanman01 het volgende:
Toch heel opvallend dat mensen die Truth or Dare spelen ook echt opeens de drang voelen om de waargeid te vertellen. Alsof je dan echt niet meer mag liegen ofzo
tsja, je zult het nooit weten, het is mij wel duidelijk dat ze hem mist, ze heeft het er vaak over, en die jongen heeft die zus laatst gebeld dat hij weer een keer met haar wou spreken * voor het brian incident`nummer 2.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 02:40 schreef Gigageil het volgende:
[..]
Ja precies.....maar op haar 15e zag het er nog veelbelovend uit allemaal, natuurlijk.
Ik vraag me ook af hoe die relatie uitgegaan is, door een teleurgestelde Nena, vanwege te weinig geld, of dat die gozer haar net zo zat is als ik in de derde week al begon te worden.....![]()
ze heeft buikpijn, dus de menstruatie zal er wel binnen 2 dagen zijn.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 02:40 schreef MCR4480 het volgende:
ohw trouwens wat is er ooit gebeurd met die vermeende zwangerschap van nena?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |