http://www.gsm.nl/?iMenu_id=733?osadcampaign=affiliates_daisyconquote:Op vrijdag 12 januari 2007 12:30 schreef devv05 het volgende:
Als ik een nieuw telefoonabbonement wil afsluiten van 25 euro per maand, ik hoef er geen telefoon bij. Waar kan ik dan gratis een Xbox 360 Premium bij dat abbo krijgen?
Kolere wa hek zin in koffie...quote:Op vrijdag 12 januari 2007 10:23 schreef bigore het volgende:
Kolere wa hek zin om te neuken...
Laten we het gelijk over blenders hebben!quote:Op vrijdag 12 januari 2007 12:54 schreef kepler het volgende:
Dit is toch geen GSM-topicLaten we het lekker over de 360 hebben
U gaat door voor de koelkast! Met ijsblokjesmachinequote:Op vrijdag 12 januari 2007 12:55 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Laten we het gelijk over blenders hebben!
TV's hebben we gehad, Telefoons zijn we mee bezig...Blender volgt?
Of komt nu de oven?
Ah beter! dan hoef ik geen losse zakjes meer te kopen en te vullen met waterquote:Op vrijdag 12 januari 2007 12:56 schreef kepler het volgende:
[..]
U gaat door voor de koelkast! Met ijsblokjesmachine
Ik wil graag een George Foreman grill bij mn abbo. Ik hoorde dat die grill in maart uitkwam. Weet iemand of er al een abbo is waar je zo'n grill bijkrijgt?quote:Op vrijdag 12 januari 2007 12:55 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Laten we het gelijk over blenders hebben!
TV's hebben we gehad, Telefoons zijn we mee bezig...Blender volgt?
Of komt nu de oven?
Playstation 3 bedoel je?quote:Op vrijdag 12 januari 2007 13:08 schreef GokuSFE het volgende:
[..]
Ik wil graag een George Foreman grill bij mn abbo. Ik hoorde dat die grill in maart uitkwam. Weet iemand of er al een abbo is waar je zo'n grill bijkrijgt?
quote:Op vrijdag 12 januari 2007 13:14 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Playstation 3 bedoel je?
[afbeelding]
Oh ik sta 2 miljoen in de min... maar ze zouden de scores resetten geloof ik?quote:Op vrijdag 12 januari 2007 14:56 schreef Heintje het volgende:
Gisteren ff een uurtje gepokerd. Alleen helaas verloren. Dik een half miljoen.
Nou, binnenkort krijgen we dus te horen hoe slecht jij PES wel niet vind ?quote:
quote:Op vrijdag 12 januari 2007 16:29 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Nou, binnenkort krijgen we dus te horen hoe slecht jij PES wel niet vind ?
Kan niet wachten.
Wat ook wel een leuk, minder opvallend, onderdeel van dat Halo 3 geintje was:quote:
quote:Op vrijdag 12 januari 2007 18:38 schreef devv05 het volgende:
EA kondigt Champions League 06-07 aan
jorien, een nieuwe FIFA!!!!!!!!!!!1
quote:Op vrijdag 12 januari 2007 13:14 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Playstation 3 bedoel je?
[afbeelding]
quote:Op vrijdag 12 januari 2007 19:51 schreef AQuila360 het volgende:
Helemaal geen voetbal voor mij k*t voetbal.
Nee het is gewoon stomquote:Op vrijdag 12 januari 2007 23:09 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
want dat kost de gemeenschap zoveel geld
![]()
Dat is geen demo dat was een beta-trial van een maand geloof ik. Die werkt dus allang niet meer.quote:Op vrijdag 12 januari 2007 23:52 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Nee het is gewoon stom![]()
Heeft trouwens iemand de demo van Phantasy star aan de praat gekregen?
Mooie kikkerquote:Op vrijdag 12 januari 2007 18:40 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
[afbeelding]
![]()
grafisch dus geen verschil met fifa 07, laat deze duidelijk liggen
heb nu 520 games gespeeld met fifa 07, erg relaxt. en speel hem gewoon tot de nieuwe 08 komt nog wel elke dag. En vanaf komende week ook gewoon gezellig pes er bij
Chill, had het al verwacht. Ben benieuwd in hoeverre de graphics gelijk zijn aan de pc versie.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 12:11 schreef devv05 het volgende:
Crysis nu bevestigd voor de Xbox 360
Weet dat er al 360 geruchten over de game zijn geweest, maar als nu zelfs de ontwikkelaar het zegt lijkt het me toch wel 99% waarheidCool!
Afhankelijk van hoe ver de Xbox 360 de graphics van de PC kan evenaren en hoever mijn PC Crysis gaat trekken ga ik wel beslissen welk systeem ik hem voor haal. PC heeft puntje voor, want ik verwacht toch een beetje een pc besturing voor de console.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 12:11 schreef devv05 het volgende:
Crysis nu bevestigd voor de Xbox 360
Weet dat er al 360 geruchten over de game zijn geweest, maar als nu zelfs de ontwikkelaar het zegt lijkt het me toch wel 99% waarheidCool!
quote:Op zaterdag 13 januari 2007 13:19 schreef Patrick_Kluivert. het volgende:
Bastard, sorry dat ik um gister zo plotseling peerde uit RS6: LV maar er zat een kneus te praten als een Surinamer "kaolo slechte verbinding man, echt werie" etc etc. en dat trek ik echt heel moeilijk van jongens zo wit als melk. Van een echte neger prima, maar als dat soort pipo's zo gaan praten dan stijgt de irritatie bij mij met de minuut.
Maar misschien komt dat wel omdat ik met teveel negers omga. Overigens heb ik nooit de drang gehad zulke woorden te gebruiken...
Nee jullie suckte er enorm inquote:
Ik weet het Gijsquote:Op zaterdag 13 januari 2007 16:40 schreef twi het volgende:
He, tweede potje dit jaar na een week lang elke avond GoWDa's net zoiets als PGR2 gaan doen na een week lang MotoGP2
UNOquote:Op zaterdag 13 januari 2007 17:22 schreef Wessiej het volgende:
Heb de Xbox live vision gold pack gekocht
Geile neuqseks chats op afspraak!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |