=RECHTS(A1;LENGTE(A1)-VIND.SPEC("@";A1;1)+1)quote:Op maandag 12 februari 2007 12:13 schreef JortK het volgende:
Vraagje!
Ik heb een zooi email adressen (nee ik ga geen spam versturen)
a@hotmail.com
b@hotmail.com
Hoe kan ik ervoor zorgen dat ik alleen de domeinen inclusief apenstaartje te zien krijg?
Het is maandag ochtend zullen we maar zeggenquote:Op maandag 12 februari 2007 12:18 schreef Frollo het volgende:
[..]
=RECHTS(A1;LENGTE(A1)-VIND.SPEC("@";A1;1)+1)
STAND.NORM.VERD doet de truuk. Je krijgt dan wel de cumulatieve waardes, maar wanneer je die waardes van elkaar aftrekt per interval, kan je die grafiek verkrijgen.quote:Op dinsdag 13 februari 2007 08:53 schreef FJD het volgende:
Nieuwe vraag. Vast een hele stomme.
Ik heb een rijtje met lead times en die varieeren dus van 6 weken, 8 weken tot zeg 12 weken. Uiteraard komt 8 weken het meeste voor. Nu wil ik daarvoor graag een normale verdeling tekenen in Excel.
[afbeelding]
Zo eentje dus maar dan met de echte waarden. Iemand een ideeIk kijk er de hele tijd langs geloof ik.
1 2 3 4 5 6 7 8 | ' voert formulier uit voor invoeren van eerste gegevens van de dag Load frmProject frmProject.txtTime.Value = Time frmProject.Show End Function |
Voorlopig zie ik geen andere oplossing dan het op te splitsen in meerdere AANTAL.ALS-formules en die bij elkaar op te tellen:quote:Op dinsdag 13 februari 2007 13:29 schreef wouswous het volgende:
Heb binnen een rij een aantal keer lege cellen, en een aantal met het getal 24 gevulde cellen.
Nu wil ik weten hoevaak het getal 24 voorkomt binnen een rij.
Maar omdat ik niet alle cellen in de rij nodig heb, kies ik voor een bereik:
=(AANTAL.ALS((($H3:$I3);($DN3:$DO3);($DU3:$DV3);($EB3:$EC3));24))
Naar wanneer ik dit heb ingevuld krijg ik telkens: #WAARDE!
Ook wanneer ik het bereik zonder tussen-haakjes zet (dus alleen het totale bereik binnen haakjes) krijg ik een foutmelding...
Iemand een oplossing?
Hoeft niet, tenminste, bij mij werkte het gewoon.quote:Op dinsdag 13 februari 2007 14:29 schreef Deetch het volgende:
Bij de functie aantal.als moet het argument 24 volgens mij ook nog tussen aanhalingstekens: "24"
Dat had ik uiteraard ook eerst geprobeerd, maar dan krijg je dezelfde foutmelding.quote:Als je de ranges gezamelijk een naam geeft kun je in de aantal.als functie ipv de meerdere ranges die naam aanroepen.
ik had hem inderdaad niet getest, zie mijn aangepaste post.quote:Op dinsdag 13 februari 2007 14:30 schreef Frollo het volgende:
[..]
Hoeft niet, tenminste, bij mij werkte het gewoon.
[..]
Dat had ik uiteraard ook eerst geprobeerd, maar dan krijg je dezelfde foutmelding.Hij lijkt het om de een of andere reden niet te snappen. Vandaar mijn omslachtige oplossing dus.
(Al is het wel een idee om '24' onder een naam te hangen. Zodat als je later naar een ander getal wilt zoeken, je alleen de constante hoeft te veranderen.)
OK.quote:Op dinsdag 13 februari 2007 14:36 schreef Deetch het volgende:
ik had hem inderdaad niet getest, zie mijn aangepaste post.
Nee, sorry.quote:Je kunt me niet helpen met mijn formulieren vraag, hierboven?
Koning dat je bent. Er staat nu: frmProject.txtTime.Value = FormatDateTime(Time, vbShortTime)quote:Op dinsdag 13 februari 2007 14:41 schreef Frollo het volgende:
[..]
OK.
[..]
Nee, sorry.Ben niet zo'n VBA-held, jij bent er beduidend bedrevener in dan ik.
Is de functie FormatDateTime niet iets?
Zie editquote:
Met voorwaardelijke opmaak en dan als formule opgeven:quote:Op donderdag 22 februari 2007 21:44 schreef Flaccid het volgende:
Als je om en om de de rijen een achtergrond kleur wil geven, kan je dat dan snel doen?
1 |
1 2 | MaMult= Application.WorksheetFunction.MINVERSE(Ma, MaInv) |
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |