Thnx voor de tip! Ik had 'm gewoon zo verstuurd over een uurtje, ik ga 'm maandag wegbrengen.quote:Op vrijdag 12 januari 2007 14:01 schreef floydvisser het volgende:
[..]
pas na het weekend inpakken he, pakketjes doen ze niets mee int weekend.
is minder veilig als ie t hele weekend op het postkantoor ligt...
en je kan nog ff spelen!![]()
Dit is er mis met mijn Wii.quote:Er ontstaan zogenaamde “artifacts” op verschillende plaatsen in het scherm tijdens spelen. Soms te zien als witte puntjes, maar ook vaak als groepjes “verkleurde” en “bewogen” pixels bij elkaar. Het is erg storend tijdens het spelen.
Ik weet niet exact hoe lang de problemen zich al voordoen. Vandaag is het probleem duidelijk aan het licht gekomen nadat ik het spel Rayman Raving Rabbids voor het eerst in mijn Wii stopte (even daarvoor gekocht). In dit spel zijn de artifacts echt ontzettend duidelijk te zien, vooral in de donkere mini-games zoals “koe slingeren”. Maar in de arena waar je je voor het spelen bevindt zijn ze ook zichtbaar.
Hierna heb ik gekeken of de problemen zich ook voordoen in mijn andere games (Wii Sports en Zelda), hier zijn ze eveneens te zien. Het lijkt echter alsof ze in Rayman opvallender aanwezig zijn.
Vooral een stukje linksboven en rechtsboven van het midden van het scherm zijn de artifacts goed te zien. Ze doen zich echter over het hele scherm voor, de plaatsen lijken ongeveer gelijk te blijven.
Hier nog een discussie over hetzelfde probleem:quote:Hoewel de console al volledig los staat en zijn lucht makkelijk kwijt kan heb ik de console in eerste instantie volledig losgekoppeld en nog verder verwijderd van eventuele obstakels. Na een tijdje nogmaals geprobeerd, het probleem bleef echter.
Ik heb de console ingesteld op 60Hz in plaats van 50Hz, geen verschil.
De console horizontaal geplaatst in plaats van verticaal, geen verschil.
Mijn andere spellen geprobeerd (Wii Sports en Zelda). Hoewel in mindere mate, of misschien minder opvallend, zijn de artifacts ook in deze games te zien.
De Wii heb ik vervolgens op een andere TV aangesloten, het probleem was daarop echter ook gewoon te zien.
Ga ik ook wel vanuit, hij gaat niet voor niets terug naar Nintendo.quote:Op vrijdag 12 januari 2007 15:58 schreef Nollem het volgende:
Bij mij is er bij Rayman niets opgevallen, ook bij zelda en play en sports niets... dus ik denk dat het echt aan je Wii ligt
cut de boelshit. hij is gewoon verrot. klaar.quote:Op vrijdag 12 januari 2007 17:21 schreef Kill_em_all het volgende:
Als je artifacts op je beeldscherm ziet ligt het aan het geheugen in je wii dat gaar is. Een tv of kabel kan geen artifacts veroorzaken.
Lol, paar pagina's terug en je kunt het lezen...quote:Op vrijdag 12 januari 2007 17:51 schreef Arma_Angelus het volgende:
iemand toevallig warioware al opgepikt?
Daarom, waarschijnlijk videochip naar de maan of een warmte probleem. Laatste is onwaarschijnlijk.quote:Op vrijdag 12 januari 2007 17:21 schreef Kill_em_all het volgende:
Als je artifacts op je beeldscherm ziet ligt het aan het geheugen in je wii dat gaar is. Een tv of kabel kan geen artifacts veroorzaken.
Nog steeds uitverkocht?quote:Op vrijdag 12 januari 2007 18:08 schreef Evad het volgende:
[..]
Lol, paar pagina's terug en je kunt het lezen...![]()
Anyway, ik heb nog steeds geen Wii
Wow, spooky. Lijken wel verborgen boodschappenquote:Op vrijdag 12 januari 2007 18:13 schreef Neverstop het volgende:
[..]
Daarom, waarschijnlijk videochip naar de maan of een warmte probleem. Laatste is onwaarschijnlijk.
Zo ziet het eruit:
Plaatje 1
Plaatje 2
In Rayman zit m'n hele scherm vol tijdens sommige mini-games, vooral koe slingeren.
Niet zelfgemaakt btw, ben "blij" dat er anderen zijn met hetzelfde probleem. Weet ik tenminste zeker dat ze me zo niet voor gek verklaren daar in Nieuwegein.
Hehe, ja "breng mij terug naar Nintendo" dat staat erquote:Op vrijdag 12 januari 2007 19:46 schreef SPiDeY. het volgende:
[..]
Wow, spooky. Lijken wel verborgen boodschappen![]()
die kan je over laten zetten door nintendo, ben je alleen je wii een tijdje kwijtquote:Op vrijdag 12 januari 2007 13:43 schreef Haay1971 het volgende:
Hoop voor je (Neverstop) dat je dan nog geen VC games gedownload hebt, want die zijn aan je Wii gekoppeld, en als je een nieuwe Wii krijgt, dan ben je die dus ook kwijt.
wii en overheatenquote:Op vrijdag 12 januari 2007 20:34 schreef Neverstop het volgende:
[..]
Hehe, ja "breng mij terug naar Nintendo" dat staat er.
EDIT:
Deze heeft het echt erg:Plaatje
En hier een topic op het officiële nintendo forum.
Ik snap niet dat de tech support zegt dat ze nog nooit van het probleem hebben gehoord terwijl ze in de USA die dingen met stapels omruilen vanwege het probleem. Ik dacht dat het overheaten van de Wii ook niet zo'n geheim was.
Wel apart dat ik de eerste ben op fok. Het lijkt erop dat de problemen zo rond de 3 weken na aanschaf ontstaan (afhankelijk van hoe vaak je 'm gebruikt natuurlijk). Sommigen houden het echter op 20 uur.
Moeilijk iets over te zeggen though.
Zoek er maar is op, die van mij was ook als ie "uit" stond al vrij warm, door WiiConnect24.quote:Op vrijdag 12 januari 2007 21:09 schreef mschol het volgende:
[..]
wii en overheaten
dat ding is hier nagenoeg ijskoud
lees: ik vind em absoluut niet warm...quote:Op vrijdag 12 januari 2007 21:24 schreef Neverstop het volgende:
[..]
Zoek er maar is op, die van mij was ook als ie "uit" stond al vrij warm, door WiiConnect24.
Wifi uit en hij is koud.
Als die van jouw steenkoud is terwijl WiiConnect24 aan staat dan moet je er blij mee zijn, dat is duidelijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |