Komende dagen zullen ze blijven roepen fake, en of dit ze veranderd, denk van nietquote:Op donderdag 11 januari 2007 01:29 schreef Leandra het volgende:
Ik hoop dat de boodschap gewoon overkomt bij de rest en ze zich eens een beetje fatsoenlijk gaan gedragen, en nee, iemand die je amper kent gelijk tot pispaaltje maken is niet fatsoenlijk gedragen en duidt niet op enige normen en waarden.
Nee, Hermien.quote:
Het zal wel loslopen!quote:Op donderdag 11 januari 2007 01:29 schreef ron1970 het volgende:
Er is 1 nadeel aan deze actie: Er is nu ook veel reclame gemaakt voor FOK dus krijgen we meer streamers en wordt FOK weer traag (en het ging eindelijk goed de laatste weken)
Of zit ik nou te zeiken?
Mss omdat de redactie vindt dat wij ook eens moeten gaan slapenquote:Op donderdag 11 januari 2007 01:30 schreef HiDiHo het volgende:
Waarom krijgen we nu niets meer te zien ??
Uh.. andersom ja.quote:
Ik had niet verwacht dat ik dit ooit zou zeggen.quote:Op donderdag 11 januari 2007 01:31 schreef scanman01 het volgende:
Als Huub volgende week op de populariteitspoll niet op 1 of 2 staat, gaat hij natuurlijk wel weer twijfelen aan de correctheid van de kaartjes. Dus we moeten ook even zorgen dat hij op 1 komt. Ik gooi er voor de verandering ook maar even een smsje tegenaan.
Bezig met uploaden, moest hem eerst even splittenquote:Op donderdag 11 januari 2007 01:31 schreef TerroRobbie het volgende:
Hoe is het met de upload hidiho?
Gokje: de firma achter en co voert een goed, niet voor ons bedoeld, gesprek met het winnende duo van vanavond.quote:Op donderdag 11 januari 2007 01:30 schreef HiDiHo het volgende:
Waarom krijgen we nu niets meer te zien ??
hij komt behoorlijk nerveus over.quote:Op donderdag 11 januari 2007 01:33 schreef schizolientje het volgende:
Is nu alleen Brian aan het poberen zijn populariteit op te veizelen en verder niets op de streams?
Klinkt idd heel waarschijnlijk jaquote:Op donderdag 11 januari 2007 01:32 schreef SmeerCaas het volgende:
[..]
Gokje: de firma achter en co voert een goed, niet voor ons bedoeld, gesprek met het winnende duo van vanavond.
Maar ik kan het mis hebben....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |