Niet 'ze'! Het is één persoon ...quote:Op woensdag 10 januari 2007 23:43 schreef farceman het volgende:
[..]
Ja en? Dat hebben ze toch ook nooit beweerd.
Ja, ééns! Lieve meid, roddelt zelden, luistert en heeft weinig vooroordelen.quote:Op woensdag 10 januari 2007 23:41 schreef LoveProfusion het volgende:
Sylvia is echt lief gewoon..ze heeft zich helemaal over Huub ontfermt
ik ga nu pas m'n kaartje shoppen: 3 babies in luier op rij met de koppies van Bert, Satanael en Briaan.quote:Op woensdag 10 januari 2007 23:44 schreef tipsch het volgende:
[..]
Dus relax, het gaat vast wat moois worden. En zo niet, hebben we het in ieder geval geprobeerd en da's op zich al te prijzen denk ik!
Huh? Nou en?quote:Op woensdag 10 januari 2007 23:43 schreef farceman het volgende:
[..]
Ja en? Dat hebben ze toch ook nooit beweerd.
Voor Natasia? Die moet ik nog verzinnen.quote:Op woensdag 10 januari 2007 23:44 schreef kleinzusje het volgende:
Wat was de sanctie ?
Heb ik wat gemist ofzoquote:Op woensdag 10 januari 2007 23:45 schreef farceman het volgende:
Een ding is zeker we hebben wel vuurwerk gezien..?!!! haha
Hmm, dat is ook wel weer een optie.quote:Op woensdag 10 januari 2007 23:45 schreef Fc_k het volgende:
Misschien moet Nathasia wel gaan, kan ze meteen zien dat ze niet zo popu is als ze denkt..
komt ze misschien weer terug op de aarde
Tot de dood hoeft in dit geval niet heel erg lang te duren...als ze nu al over moord en doodslag praten...quote:Op woensdag 10 januari 2007 23:47 schreef LoveProfusion het volgende:
Ik zou het echt super vinden als er nog een nieuwe bewoner bijkomt...die klamt zich dan waarschijnlijk meteen vast aan de underdogs, sylvia en Huub.
Blijf erbij dat er nooit echt een winnaar uit De Gouden Kooi zal komen...sommigen zullen tot de dood er blijven zitten...zo denk ik.
ja... Ja... JA.... Jahaaaaquote:Op woensdag 10 januari 2007 23:47 schreef Sonique het volgende:
Flashmob voor Natasia bij Belle en het Beest, als ze gaat?
omdat ze niet met hem een duo wil vormen?quote:Op woensdag 10 januari 2007 23:45 schreef kleinzusje het volgende:
Syl viel Huub wel af
Songfestival?quote:
Aliasquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |