Dat zeg je goed inderdaad.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 17:59 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Ah, dus omdat hij relatie shit heeft worden jullie geacht op te hoeren, dat gaat niet door natuurlijk.
dan is het inderdaad wel een vergelijkbare situatie. maar hoelang speelt het dan al? en hij wil dus echt dat jullie weggaan zonder oprotpremie en zonder vervangende woonruimte?quote:Op dinsdag 9 januari 2007 17:56 schreef arneaux het volgende:
[..]
Situatie is; verhuurder wil wegens moeilijkheden in zijn eigen relatie (samenwonend) terug zijn eigen appartement in om wat rust te hebben ofzo. Maarja, das lekker bijdehand, dat zou namelijk betekenen dat mijn huisgenoot en ik maar op moeten rotten. En het is allemaal altijd erg goed en vriendschappelijk gegaan, maarja deze vlieger gaat natuurlijk niet op.
Ik denk dat je dan juridisch een heel stuk zwakker komt te staan.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 17:59 schreef ohnikua het volgende:
[..]
we hebben alle 3 ouders, vrienden een vriendin waar we evt ook wel even terecht kunnen. we zouden desnoods al kunnen verhuizen maar de contracten niet opzeggen om er flink geld uit te slepen. maar ik verwacht en hoop niet dat het zo zal gaan lopen.
Hopelijk krijgt hij snel weer een nieuwe vriendin dan.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 17:59 schreef arneaux het volgende:
[..]
We willen geen onderling akkoortje, we willen hier blijven wonen. En het klinkt heel erg cliché, dus ik bevestig 'm maar ff; we wonen hier perfect. Het kan niet zo zijn dat omdat zijn relatie kut is wij maar moeten wieberen.
Een week of 2 geleden is hij hierheen gekomen met die mededeling, out of the blue. Nu ken ik hem wat langer al en wist dus wel dattet een beetje rammelde, maar dit had ik ook niet aan zien komen.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 18:01 schreef ohnikua het volgende:
[..]
dan is het inderdaad wel een vergelijkbare situatie. maar hoelang speelt het dan al? en hij wil dus echt dat jullie weggaan zonder oprotpremie en zonder vervangende woonruimte?
in mijn geval heb ik wel het idee dat de verhuurder zich er van bewust is dat het zijn probleem is dat wij niet zomaar weg willen, ben dus benieuwd waar hij mee komt.
Hmm, bijna niet helemaal, de verhuurder blijft dezelfde en hij en huisgenoot willen niet weg, uit jouw verhaal proef ik dat je best weg wil maar dat je er niet op wil achteruitgaan.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 18:01 schreef ohnikua het volgende:
[..]
dan is het inderdaad wel een vergelijkbare situatie. maar hoelang speelt het dan al? en hij wil dus echt dat jullie weggaan zonder oprotpremie en zonder vervangende woonruimte?
in mijn geval heb ik wel het idee dat de verhuurder zich er van bewust is dat het zijn probleem is dat wij niet zomaar weg willen, ben dus benieuwd waar hij mee komt.
Het 'probleem' is dat hij eerst mijn huisgenoot was maar toen naar iets van 4 maanden hals over kop te gaan samenwonen met zn vriendin. En het zag er ook allemaal rooskleurig uit enzo, maar blijkbaar valt t samenwonen toch kouder op zn dak dan gedacht en waarschijnlijk gehoopt.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 18:02 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Hopelijk krijgt hij snel weer een nieuwe vriendin dan.![]()
Je hebt natuurlijk gelijk, het bevordert alleen niet de onderlinge verstandhouding en het lijkt me heel vermoeiend om elke keer als er onderthoud gepleegd moet worden dat door de verhuurder opgelost moet worden er bijna om te moeten smeken.
Volgens mij is dit geen ideale situatie.
hij ook, mocht ie echt in de keuken gaan scheiten enzo. maargoed, ik lees dat jij deze situatie kent, maar dan met vervelende studenten. vooralsnog is er echter in mijn situatie nog niks vervelends gebeurd, dus zoals iemand al zei, 80% kans dat we er gewoon uit komen. wij staan er ook wel voor open om weg te gaan, maar daar moet natuurlijk wel een behoorlijke tegenprestatie tegenover staan zodat we zonder extra kosten de rest van onze studententijd in een vergelijkbare woning kunnen leven + wat kosten omdat het gewoon vervelend is, we zitten hier namelijk prima. verhuizen is gedoe en een gezellig huis vinden ook.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 18:01 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ik denk dat je dan juridisch een heel stuk zwakker komt te staan.
Je betaald toch nog wel gewoon de hele huur nu?quote:Op dinsdag 9 januari 2007 18:02 schreef arneaux het volgende:
[..]
Een week of 2 geleden is hij hierheen gekomen met die mededeling, out of the blue. Nu ken ik hem wat langer al en wist dus wel dattet een beetje rammelde, maar dit had ik ook niet aan zien komen.
En inderdaad, zonder oprotpremie. Althans, we mochten hier nog 3 maanden blijven wonen tegen de helft van de huurprijs. Tja.
Nagoed, ik had 't er net met mn huisgenoot over en mits hij met een écht goed bod + vervangende woonruimte komt wil ik best gaan. Maargoed, dan moet 't dus écht goed zijn en niet dat net-niet.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 18:01 schreef ohnikua het volgende:
[..]
dan is het inderdaad wel een vergelijkbare situatie. maar hoelang speelt het dan al? en hij wil dus echt dat jullie weggaan zonder oprotpremie en zonder vervangende woonruimte?
in mijn geval heb ik wel het idee dat de verhuurder zich er van bewust is dat het zijn probleem is dat wij niet zomaar weg willen, ben dus benieuwd waar hij mee komt.
Ja de huur wordt nog betaald. Sterker nog, we betalen elke maand stuctureel de helft huur zwart, wel naar zn rekening, ook weer om belastingtechnische redenen. Dus tja, volgens mij zitten we geramd.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 18:05 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Je betaald toch nog wel gewoon de hele huur nu?
Anders is er nog zoiets als stilzwijgend accoord gaan met voorwaarden.
Toch maar even asap inlichtingen inwinnen bij juridisch loket.
klopt, ik had toen ik dit typte nog niet gelezen dat arneaux sowieso wilde blijven zitten (waar hij natuurlijk ook gewoon gelijk in heeft imo)quote:Op dinsdag 9 januari 2007 18:04 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Hmm, bijna niet helemaal, de verhuurder blijft dezelfde en hij en huisgenoot willen niet weg, uit jouw verhaal proef ik dat je best weg wil maar dat je er niet op wil achteruitgaan.
Ach, ik denk niet in die superlatieven maar zo zou je het wel kunnen zien ja.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 18:05 schreef Chadi het volgende:
Het is ook nog een vriend van je die je hard probeert te naaien ??
Mooi, blijven zitten waar je zit en hopelijk ziet de verhuurder wel in dat hij nu tegen windmolens aan het roepen is!quote:Op dinsdag 9 januari 2007 18:06 schreef arneaux het volgende:
[..]
Ja de huur wordt nog betaald. Sterker nog, we betalen elke maand stuctureel de helft huur zwart, wel naar zn rekening, ook weer om belastingtechnische redenen. Dus tja, volgens mij zitten we geramd.
En idd, ben al langs het Juridisch Loket geweest en die bevestigde mijn vermoedens alleen maar.
Wij staan dus vierkant achter hem!quote:Op dinsdag 9 januari 2007 18:06 schreef ohnikua het volgende:
[..]
klopt, ik had toen ik dit typte nog niet gelezen dat arneaux sowieso wilde blijven zitten (waar hij natuurlijk ook gewoon gelijk in heeft imo)![]()
Tja het is gewoon vervelend op deze manier, ik had t ook liever anders gezien. Feit blijft wel dat internet/televisie/energie allemaal op zijn naam staat, dus áls hij wil zieken kan hij dat doen. Maargoed, ik ga er maar vanuit dat we hier als volwassen mensen uit kunnen komen.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 18:07 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Mooi, blijven zitten waar je zit en hopelijk ziet de verhuurder wel in dat hij nu tegen windmolens aan het roepen is!
Huur je inclusief deze voorzieningen?quote:Op dinsdag 9 januari 2007 18:09 schreef arneaux het volgende:
[..]
Tja het is gewoon vervelend op deze manier, ik had t ook liever anders gezien. Feit blijft wel dat internet/televisie/energie allemaal op zijn naam staat, dus áls hij wil zieken kan hij dat doen. Maargoed, ik ga er maar vanuit dat we hier als volwassen mensen uit kunnen komen.
Heb t ff nagekeken en we huren niets inclusief. Is dat gunstig?quote:Op dinsdag 9 januari 2007 18:11 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Huur je inclusief deze voorzieningen?
Dan kun je daar bezwaar tegen indienen bij de studentenvakbond en komt men er dus ook achter dat hij een gedeelte huur zwart krijgt, is de belastingdienst vast niet zo blij mee.
Maakt op zich niet veel uit, er besttat ook nog zoiets als een verworven recht, als hij dat altijd regelde en nu ineens niet meer kun je daar bezwaar tegen indienen en moet hij met de billen bloot wat betreft het "zwarte" deel van de huur.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 18:13 schreef arneaux het volgende:
[..]
Heb t ff nagekeken en we huren niets inclusief. Is dat gunstig?
Ik heb gewoon een contract waarin opgesteld staat waarvoor wij huur betalen, en dat is gewoon dit appartement. Er staat niets extras in qua internet en energie enzo.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 18:17 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Maakt op zich niet veel uit, er besttat ook nog zoiets als een verworven recht, als hij dat altijd regelde en nu ineens niet meer kun je daar bezwaar tegen indienen en moet hij met de billen bloot wat betreft het "zwarte" deel van de huur.
Als hij echt zo kinderachtig wil zijn staan jullie sowieso sterk.
Heb je een papier waar op staat wat je waar voor moet betalen?
Kale huur en voorzieningen e.d.?
Als dat niet zo is dan moet je hem daar maar eens naar vragen, je kunt altijd zeggen dat het is voor je eigen kasboek, dat je wil bijhouden wat je waar voor betaald.![]()
Nou, nee hij moet zelf weten hoe hij de huur wenst te ontvangen en is zelf verantwoordelijk voor zijn belastingaangifte natuurlijk.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 18:22 schreef arneaux het volgende:
[..]
Ik heb gewoon een contract waarin opgesteld staat waarvoor wij huur betalen, en dat is gewoon dit appartement. Er staat niets extras in qua internet en energie enzo.
Zijn wij als huurders trouwens ook niet 'schuldig' aan het zwart betalen van de huur?
Mja okay, maar wat betreft dat volwassen zijn, dat zijn mijn huisgenoot en ik natuurlijk ook. Wij hadden ook uit 'principe' kunnen zeggen dat we dat niet willen doen.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 18:32 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Nou, nee hij moet zelf weten hoe hij de huur wenst te ontvangen en is zelf verantwoordelijk voor zijn belastingaangifte natuurlijk.
Het zou wat moois worden als jullie daarvoor verantwoordelijk gesteld kunnen worden, het betreft een volwassen man, hij moet zelf de consequenties voor zijn acties dragen.![]()
Wat jij nu beschrijft is inclusief huren, je huurt het appartement en bij de huur in zitten de kosten voor gas/licht/water en internet.![]()
Dan zou hij dus als hij in de voorzieningen gaat snoeien contractbreuk met jullie plegen, hij verandert dan eigenhandig en eenzijdig de voorwaarden die golden bij het tekenen van de huurovereenkomst.
Immers jullie betalen met de huurprijs ook voor de voorzieningen, ook al staat dat niet opgetekend het zijn wel dingen die er altijd zijn geweest en dat mag hij niet zomaar veranderen.
Dat is waar maar jullie doen in principe niets anders dan gewoon huur betalen, je bent niet verantwoordelijk voor zijn malversaties.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 18:35 schreef arneaux het volgende:
[..]
Mja okay, maar wat betreft dat volwassen zijn, dat zijn mijn huisgenoot en ik natuurlijk ook. Wij hadden ook uit 'principe' kunnen zeggen dat we dat niet willen doen.
Maargoed, als ik het zo lees zal t wel loslopen allemaal en hoef ik me in ieder geval nergens druk om te maken. Thx voor de hulp iig!
VROM dus, lees ik in onderstaande link. Er is helaas dus geen standaardbedrag voor studentenkamers.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 17:09 schreef Arnold_fan het volgende:
[..]
En wie heeft dat vastgesteld? Je kunt natuurlijk altijd meer vragen
Dat wil nog niet zeggen dat hij je uit je huis kan zetten, alleen dat hij als hij passende vervangende woonruimte aanbiedt alsnog moet betalen. Het gaat hier duidelijk niet over totaal verdwijnen.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 18:43 schreef DonJames het volgende:
[..]
VROM dus, lees ik in onderstaande link. Er is helaas dus geen standaardbedrag voor studentenkamers.
klik
Als je met zulke wanstaltige praktijken bij mij aan zou komen, zou ik je voor de rechter slepen om verlaging van de huurprijs af te dingen wegens aantoonbare vermindering van het leefgenot.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 17:56 schreef Chadi het volgende:
[..]
Hoezo?? Hij gooit er wat zieke junks in die uit jouw mok gaan drinken en je misschien wel een ziekte aansmeren.. kijken hoelang jij je poot dan nog stijf houdt.![]()
Het eerste wat de vrouw van de rechtswinkel zei tegen ons was dat huurcontracten zo goed als waardeloos zijn. Bijna alles mbt huren is in de wet geregeld, staar je dus vooral niet blind op je contract.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 13:44 schreef ohnikua het volgende:
er zit wel een wederzijdse opzegermijn van een maand in, maar (hoewel ik zelf niet precies weet waarom) lijkt het er sterk op dat dit niet aan de orde is. misschien doordat we er al een tijd zitten en we rechten hebben opgebouwd. het bleek in ieder geval wel uit het gesprek dat we gisteren met hadden dat hij er niet blij mee was dat wij zo weinig betalen en voorlopig niet weg willen. en uit een belletje met juridisch loket utrecht bleek dat wij toch behoorlijk wat rechten hebben. nou ja, misschien maar gewoon even afwachten waar hij volgende week mee komt. maar we zijn gewoon nogal benieuwd
Denk niet dat je leefgenot vast staat in je huur contractquote:Op dinsdag 9 januari 2007 21:26 schreef Seneca het volgende:
[..]
Als je met zulke wanstaltige praktijken bij mij aan zou komen, zou ik je voor de rechter slepen om verlaging van de huurprijs af te dingen wegens aantoonbare vermindering van het leefgenot.
Denk dat de wet nog altijd boven mijn huur contract gaatquote:Op dinsdag 9 januari 2007 21:36 schreef Chadi het volgende:
[..]
Denk niet dat je leefgenot vast staat in je huur contract
Zie bovenstaande post.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 21:36 schreef Chadi het volgende:
[..]
Denk niet dat je leefgenot vast staat in je huur contract
Ja heel veel contracten zijn niet goed opgesteld.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 21:38 schreef Seneca het volgende:
[..]
Denk dat de wet nog altijd boven mijn huur contract gaat
Dat zal ik ook zeer zeker niet beweren, ik gaf enkel antwoord op jouw vraag.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 21:05 schreef Arnold_fan het volgende:
[..]
Dat wil nog niet zeggen dat hij je uit je huis kan zetten, alleen dat hij als hij passende vervangende woonruimte aanbiedt alsnog moet betalen. Het gaat hier duidelijk niet over totaal verdwijnen.
Klopt ook gewoon hoor, die richtlijnen zijn er niet voor niets, vervangende woonruimte, verhuisvergoeding en 5000 euro oprotpremie samen delen is ook vast wel lekker.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 22:43 schreef DonJames het volgende:
[..]
Dat zal ik ook zeer zeker niet beweren, ik gaf enkel antwoord op jouw vraag.![]()
nou ja, vervangende woonruimte wordt dus in ons geval erg lastig om te regelen voor de nieuwe huisbaas. logischer zou zijn dat wij dit zelf regelen, waarbij we de extra kosten (ongeveer 100 euro huur meer per maand x ongeveer 36 maanden = 3600) en de 5000 oprotpremie (waarbij dan de moeite van het vinden van een nieuwe kamer en het opgeven van een kamer waar je blij mee bent) met zijn 3-en delen. dan zouden we op ongeveer 5000 pp uitkomen, wat me redelijk lijkt nu ik het allemaal eens wat beter heb doorgelezen. Waarschijnlijk zal de nieuwe huurder in eerste instantie lager zitten en wij hoger, als we rond die prijs uitkomen lijkt het me in ieder geval een eerlijke deal. Ben in ieder geval benieuwd naar zijn eerste aanbod. Zodra die binnen is zal ik het hier melden voor de geinterresseerden.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 22:59 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Klopt ook gewoon hoor, die richtlijnen zijn er niet voor niets, vervangende woonruimte, verhuisvergoeding en 5000 euro oprotpremie samen delen is ook vast wel lekker.
Zelf zou ik niet met minder genoegen nemen, vooral niet als ik eigenlijk niet weg zou willen.
5000 is echt veel te weinig, je moet ook een paar dagen vrij nemen om je nieuwe kamer op te knappen, wellicht nieuwe vloerbedekking etc. je moet 5000 euro rekeken + de tijd dat je vrij moet nemen om te verhuizen/volgend huis op te knappen + opknapkosten (verf/vloerbedekking) + extra kosten voor de komenende 3 jaar. Waarom zou je het door drie delen? Wat de andere bewoners doen heeft toch niets met jou te maken? Alsof jij minder kosten hebt omdat je inplaats van alleen met zijn drieen gaat verhuizenquote:Op woensdag 10 januari 2007 03:06 schreef ohnikua het volgende:
[..]
nou ja, vervangende woonruimte wordt dus in ons geval erg lastig om te regelen voor de nieuwe huisbaas. logischer zou zijn dat wij dit zelf regelen, waarbij we de extra kosten (ongeveer 100 euro huur meer per maand x ongeveer 36 maanden = 3600) en de 5000 oprotpremie (waarbij dan de moeite van het vinden van een nieuwe kamer en het opgeven van een kamer waar je blij mee bent) met zijn 3-en delen. dan zouden we op ongeveer 5000 pp uitkomen, wat me redelijk lijkt nu ik het allemaal eens wat beter heb doorgelezen. Waarschijnlijk zal de nieuwe huurder in eerste instantie lager zitten en wij hoger, als we rond die prijs uitkomen lijkt het me in ieder geval een eerlijke deal. Ben in ieder geval benieuwd naar zijn eerste aanbod. Zodra die binnen is zal ik het hier melden voor de geinterresseerden.
Het lijkt me niet waarschijnlijk dat je voor een gedwongen verhuizing vanuit een studentenkamer meer zou krijgen dan het vastgestelde bedrag wat geldt voor een gedwongen verhuizing vanuit een "echt" huis.quote:Op woensdag 10 januari 2007 09:33 schreef Arnold_fan het volgende:
[..]
5000 is echt veel te weinig, je moet ook een paar dagen vrij nemen om je nieuwe kamer op te knappen, wellicht nieuwe vloerbedekking etc. je moet 5000 euro rekeken + de tijd dat je vrij moet nemen om te verhuizen/volgend huis op te knappen + opknapkosten (verf/vloerbedekking) + extra kosten voor de komenende 3 jaar. Waarom zou je het door drie delen? Wat de andere bewoners doen heeft toch niets met jou te maken? Alsof jij minder kosten hebt omdat je inplaats van alleen met zijn drieen gaat verhuizenDat is het probleem van de eigenaar van het pand.
Je vergeet dat het huis tonnen waard is en dat het veel minder waard is zolang jullie erin zitten, het lijkt me dus logisch dat wanneer de waarde extreem toeneemt als het leeg is jullie ook een goed deel krijgen om dit mogelijk te maken.
5000 is echt wel meer dan genoeg als je als student naar een andere kamer gaat. Je moet gewoon een fatsoenlijke kamer uitzoeken.quote:Op woensdag 10 januari 2007 09:33 schreef Arnold_fan het volgende:
[..]
5000 is echt veel te weinig, je moet ook een paar dagen vrij nemen om je nieuwe kamer op te knappen, wellicht nieuwe vloerbedekking etc. je moet 5000 euro rekeken + de tijd dat je vrij moet nemen om te verhuizen/volgend huis op te knappen + opknapkosten (verf/vloerbedekking) + extra kosten voor de komenende 3 jaar. Waarom zou je het door drie delen? Wat de andere bewoners doen heeft toch niets met jou te maken? Alsof jij minder kosten hebt omdat je inplaats van alleen met zijn drieen gaat verhuizenDat is het probleem van de eigenaar van het pand.
Je vergeet dat het huis tonnen waard is en dat het veel minder waard is zolang jullie erin zitten, het lijkt me dus logisch dat wanneer de waarde extreem toeneemt als het leeg is jullie ook een goed deel krijgen om dit mogelijk te maken.
Dat andere is puur een verhuisvergoeding als de verhuurder een vergelijkbare woning aanbiedt, en dat doet hij hier niet het lijkt me logisch dat je dan extra krijgt. Los daarvan moet de verhuurder eerst naar de rechtbank om hem uit het huis te krijgen wat ook weer minimaal een jaar duurt, dus de verhuurder mag blij zijn als hij weggaat voor 10.000 euro.quote:Op woensdag 10 januari 2007 09:51 schreef DonJames het volgende:
[..]
Het lijkt me niet waarschijnlijk dat je voor een gedwongen verhuizing vanuit een studentenkamer meer zou krijgen dan het vastgestelde bedrag wat geldt voor een gedwongen verhuizing vanuit een "echt" huis.
TS moet dan ook niet gedwongen verhuizen! TS hoeft alleen vrijwillig te verhuizen. Bedenk je wel dat de koper van het huis ongetwijfeld honderdduizenden euro's heeft betaald voor het pand! En dat-ie er ook voor 100.000 euro aan gaat verbouwen. Wat je nu vraagt is een schijntje! Als je nog 3 jaar blijft zitten, heeft de koper veel meer kosten.quote:Op woensdag 10 januari 2007 09:51 schreef DonJames het volgende:
[..]
Het lijkt me niet waarschijnlijk dat je voor een gedwongen verhuizing vanuit een studentenkamer meer zou krijgen dan het vastgestelde bedrag wat geldt voor een gedwongen verhuizing vanuit een "echt" huis.
Dat lijkt me inderdaad een redelijke deal, vooral omdat het VROM ook ongeveer deze prijs aanhoudt.quote:Op woensdag 10 januari 2007 03:06 schreef ohnikua het volgende:
[..]
nou ja, vervangende woonruimte wordt dus in ons geval erg lastig om te regelen voor de nieuwe huisbaas. logischer zou zijn dat wij dit zelf regelen, waarbij we de extra kosten (ongeveer 100 euro huur meer per maand x ongeveer 36 maanden = 3600) en de 5000 oprotpremie (waarbij dan de moeite van het vinden van een nieuwe kamer en het opgeven van een kamer waar je blij mee bent) met zijn 3-en delen. dan zouden we op ongeveer 5000 pp uitkomen, wat me redelijk lijkt nu ik het allemaal eens wat beter heb doorgelezen. Waarschijnlijk zal de nieuwe huurder in eerste instantie lager zitten en wij hoger, als we rond die prijs uitkomen lijkt het me in ieder geval een eerlijke deal. Ben in ieder geval benieuwd naar zijn eerste aanbod. Zodra die binnen is zal ik het hier melden voor de geinterresseerden.
Nee hoor, je bent als huurder gewoon beschermd, en tot je nieuwe woonruimte hebt hoef je nergens heen.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 13:35 schreef ed_reeb het volgende:
volgens mij hoeft hij niets te doen en kan je in principe eruit zetten mist hij aannemelijk kan maken dat hij het huis op de een of andere wijze nodig heeft voor eigen gebruik. Maar dat stelt niet veel voor.. desnoods gaat ie er zelf of zijn dochter of zo 3 maanden wonen. Het enige dat hij moet doen is verhuiskosten en misschien herhuisvestingskosten betalen.
Of een struisvogel speelt, zijn hoofd diep in de dekens verstopt en er van uit gaat dat als hij net doet of er geen brief is gekomen er toch niets veranderd......quote:Op donderdag 11 januari 2007 16:10 schreef arneaux het volgende:
Nog helemaals niets gehoord. Hij heeft als t goed is maandag een aangetekende brief ontvangen, dus tja, je zou verwachten dat iemand daarop reageert.
Tja, er zal toch wel degelijk iets veranderen.quote:Op donderdag 11 januari 2007 16:12 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Of een struisvogel speelt, zijn hoofd diep in de dekens verstopt en er van uit gaat dat als hij net doet of er geen brief is gekomen er toch niets veranderd......![]()
Leuk zulke mensen....![]()
quote:Op donderdag 11 januari 2007 16:14 schreef arneaux het volgende:
[..]
Tja, er zal toch wel degelijk iets veranderen..
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |