Kijk, jij valt in de catogorie "zo dom dat ik denk dat het goed is omdat iedereen het doet", met andere woorden; je bent een schaap en daarom betitel je mij als ontwetend terwijl het jij is die de massa maar volgt over een of ander half-romantisch zweverige bullshit dat kinderen zo geweldig zijn, wake up see the abortion clinic.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 19:22 schreef -Splash- het volgende:
[..]
Als je het duidelijk in verstaanbaar Nederlands kan neerzetten wil ik je wel antwoorden.
[..]
Ja, maar jij bent niet helemaal 100% vermoed ik.
35 jaar en nog steeds niet in staat om een normaal oordeel te vormen...
Leg me anders even uit waarom iemand dom is om een kindje te nemen/willen ?
En waarom beslis JIJ dat het slecht voor ze is ?
Natuurlijk zat 'm te glimlachen, hij weet al wanneer hij weer zal doen om jou te pestenquote:Op zondag 7 januari 2007 21:00 schreef PPL het volgende:
Net nog een verwisseld.
Zijn brede glimlach maakte echter weer een hoop goed.
![]()
Dat zegt meer iets over hun dan dat het de waarheid is.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 19:26 schreef Treinhomo het volgende:
[..]
Ik beslis dat niet voor ze.
Dat doen ze zelf wel. Rondom me heen begint 't aan alle kanten te biggen dat 't een lieve lust heeft, prompt gevolgd door 't geklaag.
Dat ze geen geld hebben, nergens meer naartoe kunnen, nauwelijks nachtrust hebben...noem de hele riedel maar op.
Laat mij dan maar lekker niet 100% in orde zijn; ik kan tenminste wél doen wat ik wil en hoef ook maar verdomd weinig te doen wat ik niet wil.
Nou van die ¤187 elk kwartaal wordt ik echt niet rijk hoor.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 16:57 schreef Slarioux het volgende:
[..]
Tyf toch op, ik betaal jouw kinderbijslag dus dat compenseert mooi. Als we zo gaan beginnen.
Voordat je ze iets aandoet..stel ze ter adoptie....anderen zijn er wel gelukkig mee...quote:Op zondag 7 januari 2007 21:20 schreef amies1234 het volgende:
Nee geen feminist. Het in leven houden van die kutkoters valt me veel meer tegen dan ik verwaht had. Ik word gek van al die aandacht. Mijn man is het ook kotsbeu.
Jeetje.... je probeert erg intelligent over te komen, terwijl je nu dingen loopt te verzinnen.quote:Op woensdag 10 januari 2007 03:25 schreef OFfSprngr het volgende:
[..]
Kijk, jij valt in de catogorie "zo dom dat ik denk dat het goed is omdat iedereen het doet", met andere woorden; je bent een schaap en daarom betitel je mij als ontwetend terwijl het jij is die de massa maar volgt over een of ander half-romantisch zweverige bullshit dat kinderen zo geweldig zijn, wake up see the abortion clinic.
Waar lees je dit ?quote:Terwijl het jij is die de massa maar volgt over een of ander half-romantisch zweverige bullshit dat kinderen zo geweldig zij
Ik zeik over wat ik wil en ik zeik over kinderen omdat hierboven ook zo'n klein kind morgens om 8 uur rond rent en loopt te huilen.quote:Op woensdag 10 januari 2007 08:40 schreef -Splash- het volgende:
Ik zeg juist dat iedereen voor zich moet beslissen of je kinderen moet nemen en als je ze neemt je niet moet zeuren.
Genoeg psychoten die er wel door mee gaan en dan later hun kind iets aan doen.quote:Abortus klinieken zijn er voor mensen die een "ongelukje" hebben gehad of mensen die niet in staat zijn om kinderen op te voeden ( een verandering in hun leven waardoor het geestelijk te veel wordt ).
Contradictus in terminus.quote:Maar goed... ik kan ook individuen zien in groepen mensen ipv het makkelijke generaliseren van zaken waar je geen verstand van hebt zoals jij dat zo mooi kan.
Zullen we kinderen maar afschaffen?quote:Op woensdag 10 januari 2007 14:13 schreef OFfSprngr het volgende:
[..]
Ik zeik over wat ik wil en ik zeik over kinderen omdat hierboven ook zo'n klein kind morgens om 8 uur rond rent en loopt te huilen.
[..]
Genoeg psychoten die er wel door mee gaan en dan later hun kind iets aan doen.
[..]
Contradictus in terminus.
Wat een kutmoeder ben je toch ookquote:Op zondag 7 januari 2007 21:20 schreef amies1234 het volgende:
Nee geen feminist. Het in leven houden van die kutkoters valt me veel meer tegen dan ik verwaht had. Ik word gek van al die aandacht. Mijn man is het ook kotsbeu.
Volgende keer wel een zakje om je koppie he?quote:Op zondag 7 januari 2007 20:59 schreef amies1234 het volgende:
Ik heb 2 van die brakken. Je werkt de hele week een bult. Ze janken je iedere ochtend om 5 uur uit bed en als dank word je op zondagochtend half 7 gewekt met een strontbroek. Gedver![]()
Daar doe je het nou allemaal voor![]()
Oh ja dat vergat ik nog te zeggen: 'Net goed voor je, sjagerijn, jammer dat ze niet om half 6 op je hoofd gingen zitten en je letterlijk onderschetenquote:Op zondag 7 januari 2007 20:59 schreef amies1234 het volgende:
Ik heb 2 van die brakken. Je werkt de hele week een bult. Ze janken je iedere ochtend om 5 uur uit bed en als dank word je op zondagochtend half 7 gewekt met een strontbroek. Gedver![]()
Daar doe je het nou allemaal voor![]()
Ook vrij erg voor die koters. al mep je ze niet en verzorg je ze wel, ze voelen het echt wel aan als je ze zowat haatquote:Op woensdag 10 januari 2007 21:29 schreef carlito1 het volgende:
Amies... hoe kansloos ben je.
Ga naar het riag ofzo of naar een therapeut om over je problemen te praten want hoe je hier overkomt is behoorlijk gestrest.
Gr
Behalve dat, kinderen zullen je op dezelfde wijze gaan behandelen zoals je hen behandeld hebt, dus pas maar op!quote:Op woensdag 10 januari 2007 21:36 schreef Cahir het volgende:
Wacht maar tot ze de pubertijd bereikenDan willen ze broeken van 300 euro
Het gros van mijn (ex) collega's heb ik toch regelmatig horen verzuchten dat ze, als ze het nog een keer over zouden mogen doen, geen kinderen zouden willen.quote:Op woensdag 10 januari 2007 08:26 schreef Bastard het volgende:
Dat zegt meer iets over hun dan dat het de waarheid is.
Natuurlijk klaag je over je nachtrust bij een baby, of zeg je dat je vroeger nog makkelijk weg kon dat het nu niet meer bij is. Maar vraag dan ook eens of ze zouden willen ruilen, kind weg, oude leven terug. Het antwoord zal in bijna alle gevallen NEE zijn! Nederland is soieso al een klaag land bij uitstek, iemand die klaagt over het weer is in jouw ogen (en vele andere hier) te dom om hier te blijven wonen ook zeker?
Zelfde domme vergelijking.
Graag.quote:Op woensdag 10 januari 2007 19:07 schreef GasTurbine het volgende:
[..]
Zullen we kinderen maar afschaffen?![]()
alleen als je je kind waardeloos hebt opgevoed waardoor ze breezahs zijn gewordenquote:Op woensdag 10 januari 2007 21:36 schreef Cahir het volgende:
Wacht maar tot ze de pubertijd bereikenDan willen ze broeken van 300 euro
klassiekerquote:Op donderdag 11 januari 2007 20:24 schreef Falcon4ever het volgende:
http://youtube.com/watch?v=7zM-nEmAwfo
En wie betaalt je oude dag?quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |