Dat blijkt wel uit je lijst, ja.quote:
*mening deeltquote:Op zaterdag 6 januari 2007 21:50 schreef LeBeau het volgende:
Het meest triest vanavond vond ik toch wel de muziek kennis van de gemiddelde XFA posters. Dat was echt ver onder de maat.
Dat heb ik gemist. Geef eens wat quotesquote:Op zaterdag 6 januari 2007 21:50 schreef LeBeau het volgende:
Het meest triest vanavond vond ik toch wel de muziek kennis van de gemiddelde XFA posters. Dat was echt ver onder de maat.
Nee. Ik vond ze helemaal niet zo erg. Ze danste tenminste synchroon en die richard-dweil zat er niet bij.quote:Op zaterdag 6 januari 2007 21:50 schreef Cee het volgende:
[..]
![]()
CDP, ze komen uit Engeland, dan moeten ze in quarantaine toch?![]()
Toegegeven, ze waren vorige week lang niet zo erg dan het clubje ADHDansers van Idols.
Klopt. Nog steeds wel een redelijk hoog niveau.quote:Op zaterdag 6 januari 2007 21:51 schreef djenneke het volgende:
[..]
Ik zou niet eens weten wie ik nou het slechtst vond. Ik vond het allemaal minimaal redelijk beroerd.
quote:Op zaterdag 6 januari 2007 21:52 schreef BVO het volgende:
Sharon, X6, Anja, RichyHearts en Dorine lijken me safe te zitten. Dan wel door optreden, dan wel door fanbase.
doe maar eens een search op 'dat ken ik nietquote:Op zaterdag 6 januari 2007 21:51 schreef djenneke het volgende:
[..]
Dat heb ik gemist. Geef eens wat quotes![]()
![]()
Anja weet ik niet hoor. Maar die andere vier gaan sowieso wel door, hebben genoeg fans.quote:Op zaterdag 6 januari 2007 21:52 schreef BVO het volgende:
Sharon, X6, Anja, Richy en Dorine lijken me safe te zitten. Dan wel door optreden, dan wel door fanbase.
Ik wilde net de vorige topics doorbladeren maar bij het zien van de zoveelste 'ik ken dit nummer niet' post, zakte de moed me in de schoenen, steeg mijn leeftijd en gaf ik op.quote:Op zaterdag 6 januari 2007 21:50 schreef LeBeau het volgende:
Het meest triest vanavond vond ik toch wel de muziek kennis van de gemiddelde XFA posters. Dat was echt ver onder de maat.
Het mooie van alles is, dat XFA Ruben heeft 'opgefokt' om te zijn zoals hij nu is. Vond hem met Summerjam 2003 toch iets beterquote:Op zaterdag 6 januari 2007 21:55 schreef djenneke het volgende:
Ik wil iig af van:
Melanie : domme doos, kan geen toon houden
Anja: kan goed zingen, daar niet van, maar totaal niets nieuws, te oud, te cliche
Dorine: moet ik dat uitleggen?
Christian: die kan gewoon niks: niet zingen, niet dansen, niet zelfverzekerd overkomen
Hearts: oh, please
Ruben: het is zooo fake allemaal
Boris kan in ieder geval zingen.quote:Op zaterdag 6 januari 2007 21:53 schreef RooieHoed het volgende:
[..]
Klopt. Nog steeds wel een redelijk hoog niveau.
Ga maar n's concerten af van popsterren.
Optie 1: Er word geplaybackt
Optie 2: Microfoonvolume staat zacht afgesteld
Optie 3: Het is niet om aan te horen
Optie 4: Het is zelden om aan te horen.
Dus héél gek vond ik het nog niet. D'r is wel een redelijk niveau aanwezig. Maar feit blijft dat ze nog veel verder moeten groeien en dat ze toch nooit "geaccepteerd" worden in de muziekwereld (Boris,Jamai,Jim rings a bell?)
quote:
Ik zal jullie troosten: Ik kende alle nummersquote:Op zaterdag 6 januari 2007 21:53 schreef D.Rose het volgende:
[..]
doe maar eens een search op 'dat ken ik niet'
Dat is ook niet te vergelijken.quote:Op zaterdag 6 januari 2007 21:57 schreef RooieHoed het volgende:
[..]D'r zijn zoveel die kunnen zingen. Wil nog lang niet zeggen dat je het red. D'r is héél wat meer nodig dan leuk kunnen zingen.
En Boris gaat het ook niet/nooit redden om de absolute top te halen. Niemand zal denk ik Kelly Clarkson (ook Idols toch?) evenaren denk ik.
Persoonlijk vind ik dat toch redelijk belangrijk in een zangwedstrijd, noem me gek.quote:Op zaterdag 6 januari 2007 21:57 schreef RooieHoed het volgende:
[..]D'r zijn zoveel die kunnen zingen. Wil nog lang niet zeggen dat je het red. D'r is héél wat meer nodig dan leuk kunnen zingen.
En Boris gaat het ook niet/nooit redden om de absolute top te halen. Niemand zal denk ik Kelly Clarkson (ook Idols toch?) evenaren denk ik.
Amerika > Nederland bedoel je?quote:Op zaterdag 6 januari 2007 21:58 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
[..]
Dat is ook niet te vergelijken.
Tja, ik ben ook geen fan. Maar zingen kannie wel. In tegenstelling tot de meeste kandidaten. Met dit jaar als absolute dieptepunt.quote:
Zangwedstrijd?quote:Op zaterdag 6 januari 2007 21:58 schreef djenneke het volgende:
[..]
Persoonlijk vind ik dat toch redelijk belangrijk in een zangwedstrijd, noem me gek.
Maar jou heb ik ook in de top 2000 topics gezien.quote:Op zaterdag 6 januari 2007 21:57 schreef djenneke het volgende:
[..]
Ik zal jullie troosten: Ik kende alle nummers
(zelfs die van Valencia en Anita Meijer ja. Maar of dat iets is om trots op te zijn?)
Ja..quote:
Anja heeft denk ik wel veel dagjesstemmers.quote:Op zaterdag 6 januari 2007 21:54 schreef shiNinG_staR het volgende:
[..]
Anja weet ik niet hoor. Maar die andere vier gaan sowieso wel door, hebben genoeg fans.
Het moet je smaak en interesse maar hebben! Beetje snobistische kutopmerking ditquote:Op zaterdag 6 januari 2007 22:00 schreef D.Rose het volgende:
Mensen die die nummers niet kennen zijn muzikaal onderontwikkeld.
Volgens mij willen de meeste mensen toch het liefst mensen zien (artiesten) die goed kunnen zingen. En als ze er dan nog lekker uitzien ook, is dat mooi meegenomen. Dit ter generalisatie en tevens de generatie bakvissen ter zijde geschoven uiteraard.quote:Op zaterdag 6 januari 2007 22:00 schreef RooieHoed het volgende:
[..]
Zangwedstrijd?
iemand die niet kan zingen maar absoluut de x-factor heeft zou het nog best wel n's redelijk ver kunnen schoppen
(Dorien heeft de X-Factor door als "mascotte" (oud wijf wiew) te fungeren)
Kan ik me ook niet voorstellen nee.. Anja zit voorlopig wel veilig, de top 6 haalt ze welquote:Op zaterdag 6 januari 2007 22:01 schreef BVO het volgende:
[..]
Anja heeft denk ik wel veel dagjesstemmers.
Maar dan nog, ik bedoel ook niet zozeer dat ze de sing-off zeker ontloopt, maar ik kan me niet voorstellen dat de jury Anja na dit optreden weg zou sturen.
Er wonen daar ook iets meer mensen, iets grotere doelgroep, en inderdaad: VS is maatgevend. Helaas komen onze kandidaten nog niet in de buurt van die van de VS. Of van het VK overigens.quote:Op zaterdag 6 januari 2007 22:02 schreef RooieHoed het volgende:
[..]
Amerika is makkelijker / Anders? Meer "Hype-gevoelig" oid?
Rare opmerking ja, kortzichtig om mensen onderontwikkeld te noemen als ze bepaalde liedjes niet kennen en/of niet mooi vinden. Ik kende de meeste wel, maar het is mijn muziek gewoon niet.quote:Op zaterdag 6 januari 2007 22:02 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
[..]
Het moet je smaak en interesse maar hebben! Beetje snobistische kutopmerking dit
Die hebben een makkelijkere overstap naar de rest van de wereld omdat alle grote platenmaatschappijen daar zitten. Sony BMG NL gaat echt niet even Boris lopen pluggen bij RCA in New York.quote:Op zaterdag 6 januari 2007 22:02 schreef RooieHoed het volgende:
[..]
Amerika is makkelijker / Anders? Meer "Hype-gevoelig" oid?
Uit onderzoek bleek dat vooral 12-13 jarige meisjes smsén. Laat mij wel een belletje rinkelenquote:Op zaterdag 6 januari 2007 22:02 schreef djenneke het volgende:
[..]
Volgens mij willen de meeste mensen toch het liefst mensen zien (artiesten) die goed kunnen zingen. En als ze er dan nog lekker uitzien ook, is dat mooi meegenomen. Dit ter generalisatie en tevens de generatie bakvissen ter zijde geschoven uiteraard.
Ach kom, een beetje muziekgeschiedenis kan geen kwaad.quote:Op zaterdag 6 januari 2007 22:02 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
[..]
Het moet je smaak en interesse maar hebben! Beetje snobistische kutopmerking dit
Tuurlijk nietquote:Op zaterdag 6 januari 2007 22:02 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
[..]
Het moet je smaak en interesse maar hebben! Beetje snobistische kutopmerking dit
Dat hoef je mij niet uit te leggen. Ik zal ook nooit bellen of sms-en. Mensen met verstand doen dat namelijk niet.quote:Op zaterdag 6 januari 2007 22:04 schreef RooieHoed het volgende:
[..]
Uit onderzoek bleek dat vooral 12-13 jarige meisjes smsén. Laat mij wel een belletje rinkelen
Tuurlijk, ik schaam me ook als ik mensen van mijn leeftijd hoor vragen wie The Beatles zijn.quote:Op zaterdag 6 januari 2007 22:04 schreef djenneke het volgende:
[..]
Ach kom, een beetje muziekgeschiedenis kan geen kwaad.
Nou de meeste vandaag gekozen nummers zou je toch wel mogen kennen. Als iemand nog nooit van she's not there heeft gehoord, kun je dat objectief triest noemen.quote:Op zaterdag 6 januari 2007 22:06 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
[..]
Tuurlijk, ik schaam me ook als ik mensen van mijn leeftijd hoor vragen wie The Beatles zijn.
Maar om nu te zeggen dat de hele top 2000 vol nummers staat die je MOET kennen. Nee.
Het is toch echt een 40+ ers lijst, vind ik.
Ik beweer ook niet alle nummers te kennen, maar de nummers van vanavond waren allemaal hitsquote:Op zaterdag 6 januari 2007 22:06 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
[..]
Tuurlijk, ik schaam me ook als ik mensen van mijn leeftijd hoor vragen wie The Beatles zijn.
Maar om nu te zeggen dat de hele top 2000 vol nummers staat die je MOET kennen. Nee.
Het is toch echt een 40+ ers lijst, vind ik.
Ik bel/sms ook niet. Ik geloof best dat de normale mensen (die niet bellen/smsén) graag muzikaal talent zien. Maar het gros dat SMS't heeft een iets andere mening toebedeeld.quote:Op zaterdag 6 januari 2007 22:05 schreef djenneke het volgende:
[..]
Dat hoef je mij niet uit te leggen. Ik zal ook nooit bellen of sms-en. Mensen met verstand doen dat namelijk niet.
Ik ben toch echt geen 40+ maar ken toch (bijna) alles.quote:Op zaterdag 6 januari 2007 22:06 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
[..]
Tuurlijk, ik schaam me ook als ik mensen van mijn leeftijd hoor vragen wie The Beatles zijn.
Maar om nu te zeggen dat de hele top 2000 vol nummers staat die je MOET kennen. Nee.
Het is toch echt een 40+ ers lijst, vind ik.
Dat verbaasd me inderdaad helemaal niets. Mijn zusje heeft zich zo rond die leeftijd ook blauw gesmst. Was wel heel leuk, samen Idols kijkenquote:Op zaterdag 6 januari 2007 22:04 schreef RooieHoed het volgende:
[..]
Uit onderzoek bleek dat vooral 12-13 jarige meisjes smsén. Laat mij wel een belletje rinkelen
Die kende ik wel, want die draaien ze inderdaad nog. Maar sommigen waren toch wel echt obscure hitjes van 20 jaar terug.quote:Op zaterdag 6 januari 2007 22:07 schreef djenneke het volgende:
[..]
Nou de meeste vandaag gekozen nummers zou je toch wel mogen kennen. Als iemand nog nooit van she's not there heeft gehoord, kun je dat objectief triest noemen.
Foto's?quote:Op zaterdag 6 januari 2007 22:05 schreef BVO het volgende:
Wat Anja's kleding betreft ben ik ook geen fan. Dat was vroeger ook al zo.
Met het verschil dat ze toen échtwas.
Ja maar... zo kan ik niet meer tegen je aanschoppen...quote:Op zaterdag 6 januari 2007 22:08 schreef RooieHoed het volgende:
[..]
Ik bel/sms ook niet. Ik geloof best dat de normale mensen (die niet bellen/smsén) graag muzikaal talent zien. Maar het gros dat SMS't heeft een iets andere mening toebedeeld.
Overigens ben ik het op zo'n beetje al je punten wel eens maar iets andere intrepetatie denk ik.
Dorien kan idd niet super goed zingen maar super veel slechter als de rest was ze niet. En er gaat geheid veel op haar gestemd worden denk ikDie wild-card had ze ook niet voor haar 'zangtalent' denk ik.
Zoals?quote:Op zaterdag 6 januari 2007 22:09 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
[..]
Die kende ik wel, want die draaien ze inderdaad nog. Maar sommigen waren toch wel echt obscure hitjes van 20 jaar terug.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |