En dan zeker ook janken wanneer hij dat daadwerkelijk doet hèquote:Op zaterdag 4 oktober 2008 21:14 schreef Mouseyhair het volgende:
Als mijn vriendje erover begint sla ik hem op z'n hoofd. Dat soort dingen mag hij lekker bij iemand anders gaan doen.
Nee hoor, moet hij zelf weten. Maar zodra hij ooit een man gaat neuken wil ik wel de foto'squote:Op zaterdag 4 oktober 2008 21:35 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
En dan zeker ook janken wanneer hij dat daadwerkelijk doet hè
haha kom maar opquote:Op zaterdag 6 januari 2007 12:52 schreef pussydeluxe het volgende:
[..]
Op verzoek, wil ik het wel bij iemand doen met een (voorbind)dildo. Daar ben ik niet zo moeilijk in..
Je kan ook overdrijven zegquote:Op zaterdag 4 oktober 2008 21:14 schreef Mouseyhair het volgende:
Als mijn vriendje erover begint sla ik hem op z'n hoofd.
Dus anaal mag niet, maar vreemdgaan wel?quote:Dat soort dingen mag hij lekker bij iemand anders gaan doen.
Waarschijnlijk omdat het niet "mag"! Het wordt niet "normaal" gevonden en daardoor is het extra spannend.quote:Op donderdag 2 oktober 2008 17:44 schreef Hollywood-Madame het volgende:
Waarom is het toch, dat vrijwel elke man even via de achterdeur naar binnen wil?
Ja en anders 'n condoom om de vingers tenminste. Heeft als voordeel dat je handen achteraf nog steeds fris ruiken.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 15:20 schreef n8n het volgende:
Nog even gauw een tip voor de heren die ik niet eerder voorbij zag komen, maar het is bij het voorafgaand vingeren extra belangrijk om gekortwiekte nagels te hebben. Zorg er vooral voor dat de uiteinden van de nagel geen scherpe hoek heeft.
Mannen moeten gewoon eens een dildo op de maat van hun eigen lid zo even hun achterdeur inschuiven, het liefst zonder enige voorbereiding daar, wat ze ook bij vrouwen willen doen.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 15:30 schreef mrfool het volgende:
M'n Ex keek mij met hele verschrikte ogen aan doen ik de achter deur wou inschuiven, had wel erg veel gedronken moet ik zeggen. Denk vaak terug aan dat gezicht; en ik dacht: wat ben jij preuts zeg!
quote:Op donderdag 9 oktober 2008 18:09 schreef Sessy het volgende:
[..]
Ja en anders 'n condoom om de vingers tenminste. Heeft als voordeel dat je handen achteraf nog steeds fris ruiken.En een condoom, daar zit vaak al glijmiddel op, als je geen bij de hand hebt...
of twee flessen (op de Veluwe) of een grammetje wit, of een flink end hout....quote:
Tssss lul niet. 100 stuks kosten bij een beetje seksshop 15 euro. Da's dus 15 cent per stuk. Ben je zo arm?quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 11:22 schreef n8n het volgende:
[..]
Condooms groeien ook niet aan mn kamerplantIk wilde alleen duidelijk maken dat nagels als onprettig kunnen worden ervaren en dat het (misschien) snel vergeten wordt.
![]()
Helemaal mee eens. Trouwens sowieso, 't wil wel helpen als een man ervoor open staat om zelf z'n prostaat gemasseerd te krijgen als hij anaal wil krijgen. Voor wat hoort wat, en zo.quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 11:13 schreef erodome het volgende:
[..]
Mannen moeten gewoon eens een dildo op de maat van hun eigen lid zo even hun achterdeur inschuiven, het liefst zonder enige voorbereiding daar, wat ze ook bij vrouwen willen doen.
Gewoon niet preuts zijn, hoppa erin...
hahah dude......:Dquote:Op zaterdag 11 oktober 2008 19:04 schreef morsomt het volgende:
gisteravond eens geprobeerd, ze vond het geloof ik wel fijn. Ze kreunde twee keer nu, eerst toen ik hem achterin ramde, de tweede keer toen ik mijn tampeloeris aan de gordijnen afveegde.
Mijn ervaring was dat het een kwestie was van opbouwen. Om te beginnen zou je kunnen beginnen met (vrij onschuldig) stimuleren van haar anus door bijvoorbeeld wat te masseren. Als ze dit lekker blijkt te vinden zou je verder kunnen gaan met een vinger in haar anus. Van het een kan het ander komen.quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 11:13 schreef erodome het volgende:
[..]
Mannen moeten gewoon eens een dildo op de maat van hun eigen lid zo even hun achterdeur inschuiven, het liefst zonder enige voorbereiding daar, wat ze ook bij vrouwen willen doen.
Gewoon niet preuts zijn, hoppa erin...
Als je daarna vloekend en tierend door de kamer rent van de pijn snap je die vrouwen misschien wat beter
Wel een beetje een vent zijn en er helemaal in schuiven he, niet bij het topje al stoppen als het pijn doet, adem in, adem uit, even doorbijten wordt zo wel beter(yeah right).
Als anaal goed wordt aangepakt kan het gruwelijk lekker zijn, als je een kwal treft die denkt dat het zomaar even kan, preuts gedoe is als je rustig aan moet doen of als iemand niet durft dan is het alles behalve leuk.
Ha deze hoorde ik vanavond in een cafe.quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 19:04 schreef morsomt het volgende:
gisteravond eens geprobeerd, ze vond het geloof ik wel fijn. Ze kreunde twee keer nu, eerst toen ik hem achterin ramde, de tweede keer toen ik mijn tampeloeris aan de gordijnen afveegde.
quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 19:04 schreef morsomt het volgende:
gisteravond eens geprobeerd, ze vond het geloof ik wel fijn. Ze kreunde twee keer nu, eerst toen ik hem achterin ramde, de tweede keer toen ik mijn tampeloeris aan de gordijnen afveegde.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |