Hoe probeer je WIndows aan de praat te krijgen? Via Wine? Via een Virtual Machine?quote:Op vrijdag 5 januari 2007 22:30 schreef wimmel_1 het volgende:
* wimmel_1 probeert dat Windows hier onder Kubuntu aan de gang te hobbiën, maar werkt niet echt geloof ik.
Kan Lucille ff helpen ?
Da's toch standaardquote:Op vrijdag 5 januari 2007 22:16 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Whehe ik moet eerst effe de loodgieter die hier staat uitleggen dat wij de warme kraan links hebben zitten.
Scherp.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 21:40 schreef Turquaz52 het volgende:
en jha, oMgeveer bij mij gaat het kk langzaamdat komt omdat ik misschien via WLAN werk.
Er is nog tijd om van studie te veranderen.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 21:53 schreef Turquaz52 het volgende:
Mijn laptop is al fockt op langzaam, virussen enzo..
VMWare opnieuw installeren.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 22:30 schreef wimmel_1 het volgende:
* wimmel_1 probeert dat Windows hier onder Kubuntu aan de gang te hobbiën, maar werkt niet echt geloof ik.
Kan Lucille ff helpen ?
Ik probeerde tevergeefs de TS belachelijk te maken, waarvoor mijn excusesquote:Op vrijdag 5 januari 2007 22:42 schreef DaMook het volgende:
[..]
Da's toch standaard![]()
Ow en ontopic: TS![]()
Die maakt zichzelf al belachelijk.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 23:13 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Ik probeerde tevergeefs de TS belachelijk te maken, waarvoor mijn excuses
Ohw jha? Wat was er dan zo belachelijk aan mijn vraag? Als die achterlijke Admin nou eens een fatsoenelijk antwoord had gegeven, dan was dit niet eens zo ver offtopic geweest...quote:
quote:Op vrijdag 5 januari 2007 23:13 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Ik probeerde tevergeefs de TS belachelijk te maken, waarvoor mijn excuses
Wat hij zegtquote:
Ja ik doe mbo ict enzo, maar mijn CD brander wil mijn DVDtje niet brandenquote:Op vrijdag 5 januari 2007 23:31 schreef gateway het volgende:
Je had in plaats van jezelf hier belachelijk te maken ook een dvd-tje kunnen branden of hadden we dan een topic over het branden van een cd/dvd gehad???
dat kan ook best lastig zijn. heb ik ook gehad. toen zat er ook een cd in en die wilde niet branden. ik een andere cd erin sttoppen. werkt weer niet! toen heb ik een andere spindol gekocht bij de computerzaak. en deze werkte wel!quote:Op vrijdag 5 januari 2007 23:33 schreef DaMook het volgende:
[..]
Ja ik doe mbo ict enzo, maar ik krijg geen dvdtje gebrandt in mijn cd brander![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |