Maar natuurlijk jochiequote:Op vrijdag 9 februari 2007 15:58 schreef RijstNatie het volgende:
[..]
komtie ook hoor, het is niet eens voor mij flapdrol![]()
welke sims heb je? (welke EP) en welke nudepatch? voor iedere EP is een nieuwe nudepatch nl.. en ik geloof (weet het niet zeker) dat je die in de map van de desbetreffende EP moet gooien.quote:Op vrijdag 9 februari 2007 15:43 schreef RijstNatie het volgende:
Kan iemand mij helpen met het volgende probleem voor sims 2 nude patch
Als ik die patch installeer van bijv: Nude patch voor The Sims 2 gespot
iedere keer als ik m wil activeren geeft ie dit bericht:
Sims2.exe not found
make sure you copied this file into the The Sims 2TSBin folder where the Sims2.exe is located
Ik heb hem niet in de verkeerde map geplaatst !
Hoe kan dit? Wat doe ik fout?![]()
EP = Expension Packquote:Op vrijdag 9 februari 2007 18:56 schreef RijstNatie het volgende:
Wat is EP en ik heb die nudepatch gebruikt van die link : Nude patch voor The Sims 2 gespot
Same here. Zou 'm erg graag willen kopen, maar vind eten toch niet iets belangrijkerquote:Op dinsdag 13 februari 2007 15:14 schreef Danaa het volgende:
Nog 10 dagen tot Seasons..!!
Veel plezier allemaal alvast met Seasons, voor mij zit het er even niet in.
dat was coolquote:Op woensdag 14 februari 2007 20:35 schreef Purky het volgende:
http://thesims2.ea.com/about/ep5_videos.php?movieID=1&play=hi
Een walktrough van de sims seizoenenHeb d'r echt zin in als ik dat zie!! Snowangels!
![]()
Kan aan bepaalde downloads liggen. Heb het zelf sinds kort. Een van mijn bedden werkt niet. Dus zodra ik die wil 'kopen' sluit de Sims gewoon af (zonder te saven natuurlijkquote:Op maandag 19 februari 2007 11:42 schreef sproetjes het volgende:
ik word er zo sip van dat de sims en de pc steeds vastslaat na 10 min
(ik heb er trouwens last van sinds rond de tijd dat pets uitkwam, maar ik weet dus niet of het aan pets ligt, of aan bepaalde downloads (als dat er al mee te maken heeft)
bij mij nog gewoon wel?quote:Op dinsdag 20 februari 2007 12:56 schreef dennisw het volgende:
Die site met al die gratis downloads doet het niet meer?
Kom net dit tegen op de Sims 2 BBS:quote:Op maandag 19 februari 2007 11:42 schreef sproetjes het volgende:
ik waag nog 1 laatste poging, mocht niemand me hiermee kunnen helpen, dan wacht ik rustig af totdat over 2 weken seizoenen uit komt, en dan hoop ik dat die EP mn problemen oplost
(chanty87 was laatst al zo lief me te helpen,maar nog steeds loopt het vast)
probleem:
de sims loopt nog steeds vast met spelen, heb alles erafgegooid (dag lieve gezinnen) en alles opnieuw geinstalleerd, inclusief alle patches voor eventuele problemen die er waren.
de eerste keer weer spelen ging redelijk goed, hij sloeg pas vast na 2 uur. (ik krijg dan via windows dit te zien http://i2.photobucket.com/albums/y43/WildRomance/foutmelding.jpg als ik op foutenrapport verzenden klik), daarna meteen weer opgestart, wéer na 10 minuten helemaal vast, en hop pc weer uit.
ik zet zoveel mogelijk programma's op de achtergrond uit, disable norton, maak geheugen vrij via een speciaal programma, zowel beeldscherm als spel staan op 60 Hz en de grafische kaart (Nvidia GeForce 6700) heeft 128mb geheugen (dus genoeg aangezien er maar 32 mb nodig is)
ik word er zo sip van dat de sims en de pc steeds vastslaat na 10 min
(ik heb er trouwens last van sinds rond de tijd dat pets uitkwam, maar ik weet dus niet of het aan pets ligt, of aan bepaalde downloads (als dat er al mee te maken heeft)
quote:Thanks to posts on the BBS we have been made aware of an issue that a small number of players are experiencing with Pets. The issue causes the game to crash to a blue screen after anywhere from 5 to 90 minutes of gameplay. Although we have not determined what is causing the problem, a common thread we've found with each user affected has been an nVidia video card.
We are currently looking into what is causing the problem, and if it turns out the issue does involve nVidia we will solicit their assistance as well. Keep checking here for more information on a possible fix.
Thank you for your patience, and I sincerely apologize for your troubles.
-sam
Die van mij dus welquote:Op dinsdag 20 februari 2007 15:39 schreef Chanty87 het volgende:
Niet alle nVidea kaarten hebben er last van hoor
quote:
dat is zeker vaag.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 19:40 schreef sproetjes het volgende:
jep ook ik heb een nvidia ;_;
nu loopt mn game trouwens ineens ook vast als ik naar sanitair ga, en het tabblad baden aanklik en naar de 2e pagina wil gaan (op de laptop zelfs als als ik gewoon maar op baden klik)
ik word er echt gek van![]()
heb het gisteren voor m'n vriendin "gekocht" en geinstalleerd. Het valt me op dat als je vrij spelen kiest, je eigenlijk gewoon sims 2 aan het spelen bent.quote:Op zondag 18 februari 2007 16:31 schreef Stratagem het volgende:
Heeft iemand hier al Life Stories uitgebrobeerd?
Ik ben er gisteren aan begonnen, en moet zeggen dat het wel het stukje roleplaying aan de game toevoegd dat ik altijd heb gemist. Ook draait het lekker op mijn laptop, maar veel playtime zal er niet inzitten vrees ik.![]()
Pas ermee opquote:Op dinsdag 20 februari 2007 18:13 schreef Chanty87 het volgende:
[..]
[afbeelding]
Heb net trouwens m'n voeding schoongemaakt, teeering dat was nodigHij begon al vreemde geluidjes te vertonen... Hij was dan ook nooit opengemaakt sinds ik m'n PC heb (november 2004) dus heel dat ding onder 't stof
Maarrr hij loopt weer lekker
![]()
Haha, zo''n voorgevoel had ik alquote:Op woensdag 21 februari 2007 11:53 schreef Elvi het volgende:
Op Mod the Sims hadden ze de objecten van Life Stories omgezet naar de gewone Sims. Daar zijn ze vanaf gehaald omdat EA/ Maxis het niet echt kon waarderen...![]()
Jep, het was hoognodig... Had wel regelmatig de rest van m'n kast ontstoft enzo, maar nooit die voeding. M'n fans begonnen dan ook de laatste tijd nogal snel te draaien als ik TS2 aan het spelen was. Zal nu wel wat soepeler draaien danquote:Op woensdag 21 februari 2007 12:09 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Pas ermee op
Mijn PC bereikte ook temperaturen tot 73 graden tijdens het gamen. Ik heb de kast opengegooid, stof gezogen met een plastic slang en de vans vrijgemaakt van dikke lagen stof en de temperaturen komen nu niet meer boven de 50 graden uit.
Een seizoen duurt 5 simdagen. Op Thesims2.com staat een verslag van een chatsessie over Seasons waar veel vragen beantwoord worden.quote:Op woensdag 21 februari 2007 14:13 schreef SnowDoggg het volgende:
Ik heb nog steeds niet gehoord/gelezen hoelang een seizoen in The Sims dan gaat duren? Iemand? Ben ik wel heel benieuwd naar!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |