En waarom ben ik een trutje?quote:Op donderdag 4 januari 2007 17:44 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Ja hej, tis wel een trutje uit 1988, daar kun je niet teveel van verwachten nu![]()
ok ok, laten we het normaal houden.quote:Op donderdag 4 januari 2007 17:45 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
En waarom ben ik een trutje?
Klep dicht vrouwmens!quote:Op donderdag 4 januari 2007 17:45 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
En waarom ben ik een trutje?
Psychaquote:Op donderdag 4 januari 2007 17:47 schreef PsyCha het volgende:
Te lange test. Maar ben dus amper op de hoogte.
Nee ik ben zo een ouwe mannetje waar jij op geiltquote:Op donderdag 4 januari 2007 17:49 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Heb ik iets misdaan? Of ben jij zo'n vervelende puber die zichzelf moet bewijzen?
Ik wilde net eenquote:Op donderdag 4 januari 2007 17:56 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Inmiddels aangepast, zo goed?![]()
Opnieuw aangepastquote:Op donderdag 4 januari 2007 17:57 schreef PsyCha het volgende:
[..]
Ik wilde net eenteruggeven en toen zag ik
staan.
![]()
Had ook gewoon moeten weten dat ze tegenwoordig overal wel een woord voor verzinnenquote:Op donderdag 4 januari 2007 17:42 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Je kan het gwoon niet hebben dat een trutje geboren in 1988 je eruitlult![]()
Je bent gewoon bang dat we je ontdekken!quote:Op donderdag 4 januari 2007 21:50 schreef Locusta het volgende:
Ik ben halverwege opgehouden met de test.... wat een-test!
Het gaat helemaal niet om je kennis over pedofilie! Het is gewoon een manier om pedofilie onder de aandacht te brengen en een soort van reclame/propagandamiddel...![]()
De vragen testen niet je kennis, want je kunt bij de meeste (!!) vragen gewoon kijken welk woord het beste in de zin past en dat invullen...!![]()
Mij niet gezien dus![]()
undercover pedoquote:Op vrijdag 5 januari 2007 00:10 schreef Mister_Monkeyman het volgende:
[..]
Je bent gewoon bang dat we je ontdekken!
Dat zal het zijn!quote:Op vrijdag 5 januari 2007 00:10 schreef Mister_Monkeyman het volgende:
Je bent gewoon bang dat we je ontdekken!
met een teiltje naast hun bureauquote:Op vrijdag 5 januari 2007 12:23 schreef Mister_Monkeyman het volgende:
Lijkt me imho toch wel raar beroep. Die politieagenten die kinderporno moeten opsporen![]()
Die hebben ook een eigen database om te kijken wat wel en wat niet kinderporno is![]()
Dat dus.quote:Op donderdag 4 januari 2007 21:50 schreef Locusta het volgende:
Het gaat helemaal niet om je kennis over pedofilie! Het is gewoon een manier om pedofilie onder de aandacht te brengen en een soort van reclame/propagandamiddel...![]()
De vragen testen niet je kennis, want je kunt bij de meeste (!!) vragen gewoon kijken welk woord het beste in de zin past en dat invullen...!![]()
Vandaar al die fotos van puberende meisjes in je foboquote:Op vrijdag 5 januari 2007 15:40 schreef Bupatih het volgende:
Goede antwoorden: 27
Foute antwoorden: 21
Je bent een beetje op de hoogte.
[..]
Dat dus.
Ze zijn -afgezien van eentjequote:Op vrijdag 5 januari 2007 17:15 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Vandaar al die fotos van puberende meisjes in je fobo![]()
quote:Goede antwoorden: 23
Foute antwoorden: 25
Je bent amper op de hoogte.
Ze lijken afgezien van 1tje 18+, dat ze erop lijken komt door al die makeup en donkere onduidelijke fotos.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 17:17 schreef Bupatih het volgende:
[..]
Ze zijn -afgezien van eentje- allemaal 18+, hoor
Je bent gewoon jaloers, huilie!quote:Op zaterdag 6 januari 2007 11:33 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Ze lijken afgezien van 1tje 18+, dat ze erop lijken komt door al die makeup en donkere onduidelijke fotos.
Iddquote:Op vrijdag 5 januari 2007 17:15 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Vandaar al die fotos van puberende meisjes in je fobo![]()
Ja kijk maar, hier kun je het zelf lezen.quote:Op donderdag 4 januari 2007 19:38 schreef Martijn85 het volgende:
[..]
Had ook gewoon moeten weten dat ze tegenwoordig overal wel een woord voor verzinnen
Staat ze op 1? Met een liedje of haar CD?quote:Op zondag 7 januari 2007 01:35 schreef JingleKoning het volgende:
[afbeelding]
![]()
![]()
De nieuwe nummer 1 in de pedo top 100
quote:Op zondag 7 januari 2007 01:41 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Staat ze op 1? Met een liedje of haar CD?
zo fout ditquote:Vraag 21
Gerrit Komrij: "Het wordt allemaal zwaar overdreven. Maar dat is een eigenschap van de I. Soms is het kind zelf uit op het seksueel contact met ouderen. Ga dat in vredesnaam niet afschermen. Wat is er mooier dan die geslachtelijke nieuwsgierigheid?"
I Kinderbescherming
I Nederlanders
I ouders van twaalfjarigen
Of een doos doekjesquote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |