quote:Op maandag 15 januari 2007 16:47 schreef MissyMirjaM het volgende:
[..]dat had ik niet. haterSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op maandag 15 januari 2007 14:40 schreef SunChaser het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 15 januari 2007 17:16 schreef SlimShady het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 15 januari 2007 16:43 schreef clumsy_clown het volgende:
De film viel me eigenlijk best mee. Ik verwachtte écht een ramp na deel 2. Daarnaast heb ik onlangs Hostel gezien die 'afschuwelijk, vreselijk, walgelijk, stukken beter dan Saw' zou moeten zijn, maar na 10 minuten was die niet meer dan lachwekkend. Ik ben iemand die nogal snel walgt, maar Hostel kreeg dat niet voor elkaar.
Saw wel, een paar keer. Minder dan ik verwacht had though.Kudos?!?!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
I ♥ PB
quote:Op maandag 15 januari 2007 16:47 schreef MissyMirjaM het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 15 januari 2007 19:45 schreef MikelenniuM het volgende:
[..]
![]()
Hij zei: ik wil een scheiding. Ik denk dat ze t hadden over elkaars huwelijken. Maar ik pak de DVD er even bij.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vergelijk de foto's maarSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 11% gewijzigd door SunChaser op 15-01-2007 20:37:42 ]
Ja, dat zeg ik.quote:Op maandag 15 januari 2007 19:54 schreef -Menn0- het volgende:
Nee hij wilde dat zei ging scheiden van haar manVan Jeff dus
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 15 januari 2007 20:28 schreef RudyCarell het volgende:
[..]Ja.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op maandag 15 januari 2007 16:43 schreef clumsy_clown het volgende:
De film viel me eigenlijk best mee. Ik verwachtte écht een ramp na deel 2. Daarnaast heb ik onlangs Hostel gezien die 'afschuwelijk, vreselijk, walgelijk, stukken beter dan Saw' zou moeten zijn, maar na 10 minuten was die niet meer dan lachwekkend. Ik ben iemand die nogal snel walgt, maar Hostel kreeg dat niet voor elkaar.
Saw wel, een paar keer. Minder dan ik verwacht had though.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Rich Hall:Everybody says that the wheel is the greatest invention ever but i think it was the 2nd wheel.... have you ever seen a guy on a unicycle, what an asshole." _O_
die brekende botten enzo maken verder niet veel uit ofzo?quote:Op maandag 15 januari 2007 22:00 schreef steeg het volgende:
zit er ook seks in de film? want als dat zo is mag ik mijn neefje van 10 er niet mee naar toe nemen...
Ja, een geil wijf in een vriezerquote:Op maandag 15 januari 2007 22:00 schreef steeg het volgende:
zit er ook seks in de film? want als dat zo is mag ik mijn neefje van 10 er niet mee naar toe nemen...
okay, sneu..quote:Op maandag 15 januari 2007 22:13 schreef steeg het volgende:
ok het was een geintje.. Op de imdb boards kwam ik deze vraag namelijk echt tegen. Ik vraag me toch af wat voor idioten er in amerika wonen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. vond ik wat goor!Nothing takes the past away like the future!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Noot noot.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dat het het daarbij vooral moet hebben van slimme ranzigheden was wel te verwachten. Ik zie veel mensen de vergelijking met Hostel maken, en denk dat best goed gevonden is; enerzijds wel degelijk een sterke (iig afwijkende!) verhaallijn en anderzijds veel bloed en brekende botten, goed in beeld gebracht door typische lokaties.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De slotscene (de neger) deed me niet eens zo heel veel, maar ik kan me voorstellen dat mensen het erg goor vonden. Opnieuw een kwestie van hoe het in beeld wordt gebracht.
Al met al. Leuke film, zeker het kijken waard, maar aub wel vóór het eten, het kan namelijk best naar boven komen. Tijdens het kijken zijn er toch zeker een twintigtal mensen weggelopen.![]()
quote:Op vrijdag 19 januari 2007 22:31 schreef SKETSj het volgende:
is het gewoon een debiele borderline geval![]()
volgens mij dat ze Lynn moest vrijlaten.quote:Op zondag 21 januari 2007 19:37 schreef miss-scofield het volgende:
Wat stond er nou eigenlijk op die brief die Amanda van Jigsaw kreeg? Die ze uit zijn lade moest halen.. toen flipte ze helemaal!!
'
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar die film is echt tienduizend keer goorder in de biosWat een film
14.gif RaymanNL vindt dit leuk
Dat vond ik ook de grote teleurstelling van saw 3, vergeleken met saw 1en 2 is saw 3 maar een matige horror, omdat de slachtoffers geen kans kregen, zonde.quote:Op vrijdag 19 januari 2007 23:18 schreef SunChaser het volgende:
Het stomme is dat ze t concept niet gebruiken dat mensen zelf beslissen kunnen over hun leven. Dat was juist t goede van Saw.
je bent toch een stoere vrouw?quote:Op dinsdag 23 januari 2007 22:58 schreef wonderer het volgende:
Ik moet zeggen dat de Dvd versie wel iets meer reactie bij me teweeg brengt dan de cam versie...
Ben geloof ik blij dat ik toch maar niet naar de bios ben geweest
quote:
heb goed geslapenquote:Op woensdag 24 januari 2007 09:22 schreef NrSiX het volgende:
zo supereng is de reeks ook niet, vooral een goed verhaal en ranzige scenes
Waar vind jij porn in Saw??quote:Op woensdag 24 januari 2007 13:16 schreef japzooi het volgende:
Het enige wat SAW nog mee had was de onverschrokken bloederigheid verpakt in een aardig (origineel) verhaaltje. Maar sinds deze films samen met gedrochten als Hostel etc. in het hokje 'torture-porn' geplaatst worden is er weinig nieuws meer onder de zon. Ik kan van die zgn. 'ranzigheid' eigenlijk ook niet meer wakker liggen.
Deel 3 was desondanks nog verbazend vermakelijk. Iets wat volgens mij meer te maken had met het feit dat de makers toch noch wat goede acteurs en actrices hebben weten te strikken. En dat maakt vaak toch het verschil.
Ook de fotografie was deze keer weer wel in orde. Niet echt origineel, maar zeker niet lelijk.
Ik hoop echter wel dat het hier eens een keer bij blijft. Ik ben echter bang van niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |