Moet dat tegenwoordig dan?quote:Op donderdag 4 januari 2007 15:39 schreef RijstNatie het volgende:
hebje em al op dvd dan?
omdat je hem kon afzetten, maar je hebt hem dus gewoon op je HDquote:
Wat alt-f4 wel niet kan tegenwoordigquote:Op donderdag 4 januari 2007 15:46 schreef RijstNatie het volgende:
[..]
omdat je hem kon afzetten, maar je hebt hem dus gewoon op je HD![]()
damn, geef je een 7 voor een derde deel van een filmreeks... ben benieuwd hoe hoog je deel 1 dan inschatte..quote:Op donderdag 4 januari 2007 15:46 schreef matthijz het volgende:
Score 7 uit 10
moet je vergelijken dan? je kan het toch als een film beoordelen?quote:Op donderdag 4 januari 2007 15:49 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
[..]
damn, geef je een 7 voor een derde deel van een filmreeks... ben benieuwd hoe hoog je deel 1 dan inschatte..
Nou, aangezien deel 3 gigantisch slecht is en deel 1 nog wel te doen was zou 'ie dan toch minimaal op een 9,5 uit komen...quote:Op donderdag 4 januari 2007 15:52 schreef SlimShady het volgende:
[..]
moet je vergelijken dan? je kan het toch als een film beoordelen?
Heerlijke song btw DanseMacabre, of heb je een andere betekenis... Het is van Dr. Macabre toch?quote:Op donderdag 4 januari 2007 16:23 schreef DanseMacabre het volgende:
Ik vond het verhaal waardeloos, en qua goorheid vond ik 'm ook wel weer meevallen.
Mede door de orginaliteit die het verhaal had vind ik deel 1 wel een 9 waard. Ok deel 3 is niet geweldig ofzo maar de verschillende manieren waarop de mensen dood gingen vond ik opzich wel grappig. En ik heb echt veel slechtere films gezien.quote:Op donderdag 4 januari 2007 15:49 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
[..]
damn, geef je een 7 voor een derde deel van een filmreeks... ben benieuwd hoe hoog je deel 1 dan inschatte..
house of waxquote:Op donderdag 4 januari 2007 15:46 schreef matthijz het volgende:
Ik vond het wel leuk vermaak..... Het einde was opzich wel lache
Maar ik begrijp niet dat mensen de bios ofzo uit moesten lopen. Zo ranzig was het nu ook weer niet. Vond ik the house of wax 10 keer erger.
Deel 1 is en blijft nog wel het leukste deel van de serie. Toen was het ook nog echt vernieuwend. Nu is het een beetje meer van hetzelfde. Score 7 uit 10
House of Wax is helemaal niet zo goor, vind ik. House of 1000 Corpses is inderdaad ook wel een aanrader voor liefhebbers van zieke, gore films zoals Saw.quote:Op donderdag 4 januari 2007 15:46 schreef matthijz het volgende:
Ik vond het wel leuk vermaak..... Het einde was opzich wel lache
Maar ik begrijp niet dat mensen de bios ofzo uit moesten lopen. Zo ranzig was het nu ook weer niet. Vond ik the house of wax 10 keer erger.
Deel 1 is en blijft nog wel het leukste deel van de serie. Toen was het ook nog echt vernieuwend. Nu is het een beetje meer van hetzelfde. Score 7 uit 10
Dan vond ik Dawn of the Dead meer gore hebben.quote:Op donderdag 4 januari 2007 17:05 schreef mrSPLIFFY het volgende:
[..]
house of wax![]()
![]()
das toch met perizz hilhow?
dat was een lachertje... als je gore wilt....... House of thousand Corpses!!!! Who's your daddy!!!!!
dat was idd wat die film geniaal maakte. ik ga mn vriendin hier iig mee heenslepenquote:Op donderdag 4 januari 2007 17:12 schreef senseisyl het volgende:
verrassend einde, alleen de originaliteit van deel 1 is er niet meer
jammer genoeg hebben beide geen gore. House of 1000 corpses is een vreselijke kutfilm, het enige leuke eraan is Captain Spaulding. Snap ook nog steeds niet dat mensen denken dat er zoveel gruwelijkheden in de eerste Saw zit. Een vermakelijk tussendoortje als See No Evil had onsmakelijkere scenes.quote:Op donderdag 4 januari 2007 17:14 schreef Eveli het volgende:
House of Wax is helemaal niet zo goor, vind ik. House of 1000 Corpses is inderdaad ook wel een aanrader voor liefhebbers van zieke, gore films zoals Saw.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |