dacht t wel, maar die heeft ie vast ergens verstopt ofzo, geen idee, hehe.. Wantjah, dat soort details kom je niet vaak te weten.quote:
Ik kijk wel, dat maakt me niet uit...quote:Op donderdag 4 januari 2007 12:57 schreef Inca het volgende:
En niemand kijkt maar ze kunnen er wel allemaal over meepraten.![]()
Of iemand gaat vreemd, en tijdens het vrijen belt iemand's geliefde net opquote:Op donderdag 4 januari 2007 11:51 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
Ja en ze spreken altijd af: "ik zie je vanmiddag in de Rozenboom". En dan zijn ze er ook allebei op het goede tijdstip![]()
Correctquote:Op donderdag 4 januari 2007 15:47 schreef arneaux het volgende:
Het was toch ook zo dat Ludo dood was, hoe weet ik niet, maar toen opeens weer in de serie zat?
Maar waarom zegt niemand daar wat van?quote:
Omdat Ludo niet dood kanquote:Op donderdag 4 januari 2007 15:51 schreef arneaux het volgende:
[..]
Maar waarom zegt niemand daar wat van?
Oja, gelukkig is dat in andere soaps/series niet zoquote:Op donderdag 4 januari 2007 18:27 schreef BasEnAad het volgende:
Je ziet ook steeds maar een kant van de kamer,
direct buiten het beeld houdt de kamer meteen op![]()
Heb dat indd. ook weleens gezien. Was rond kerstperiode aantal jaar terug en hadden ze een stukje gewoon buiten het café en daar zag je mensen in t-shirtjes lopen.quote:Op donderdag 4 januari 2007 19:23 schreef pberends het volgende:
ONM denet... het regende zogenaamd buiten, maar als ze naar binnen gaan blijken ze hun jas gewoon open te hebben.
Vast wel, waarom denk je dat Bing altijd zo zeur kijkt? Sjors laat ze gewoon!quote:Op donderdag 4 januari 2007 20:30 schreef pberends het volgende:
Ze laten ook nooit scheten he.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |