quote:de officiele metingen: MBV concert 105 dBA, pieken 117 dBA ( http://bit.ly/143TJC ) of 129,7 dBC (kortstondige piekbelasting)
Een hoop echo/delay, heel veel distortion en nog een berg aan andere effecten en je krijgt zoiets. Zo te zien speelden ze allemaal wel wat anders en wisselden ze dit ook af hier en daar, dan krijg je (zeker op dat volume) nogal wat natuurlijke harmonieën waardoor je dat straaljager geluid krijgtquote:Op dinsdag 26 mei 2009 15:39 schreef ralfseltje het volgende:
Tijdens die holocaust, spelen alle gitaren de hele tijd hetzelfde akkoord? Zag weinig variatie, maar wel in het geluid. Waar kwamen bijvoorbeeld opeens die hele hoge krijsen vandaan? Of speelde iemand dat wel gewoon op zijn gitaar.
Het is inderdaad een stuk prettiger dan publiek dat eigenlijk van mening is dat je prima door een concert heen een gesprek kan voeren.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 16:32 schreef Bosbeetle het volgende:
Ik zag nogal veel mensen juist wild dansen vond ik eigenlijk wel merkwaardig niks voor 'shoegazers' Maar ik hou wel van een mild publiek.
Ook leuk om zelf mee te experimenteren (alleen dan niet op 130 db)....quote:Op dinsdag 26 mei 2009 16:11 schreef lifeblind het volgende:
[..]
Een hoop echo/delay, heel veel distortion en nog een berg aan andere effecten en je krijgt zoiets. Zo te zien speelden ze allemaal wel wat anders en wisselden ze dit ook af hier en daar, dan krijg je (zeker op dat volume) nogal wat natuurlijke harmonieën waardoor je dat straaljager geluid krijgt
Ik ben het helaas wel met ze eens. Ik vrees dat mijn lichte teleurstelling vooral komt door de gratis oordoppen. Ik had geen fatsoenlijke Alpines gekocht. De hele avond een vlak en gedempt geluid (wat horen oordoppen te doen?quote:
quote:Setlist
I Only Said
When You Sleep
You Never Should
(When You Wake) You're Still in a Dream
Cigarette In Your Bed
Come In Alone
Only Shallow
Thorn
Nothing Much To Lose
To Here Knows When
Slow
Soon
Feed Me With Your Kiss
You Made Me Realise
ik deed het een beetje om en om, met oordoppen in en uit doenquote:Op dinsdag 26 mei 2009 22:24 schreef tim. het volgende:
[..]
Ik ben het helaas wel met ze eens. Ik vrees dat mijn lichte teleurstelling vooral komt door de gratis oordoppen. Ik had geen fatsoenlijke Alpines gekocht. De hele avond een vlak en gedempt geluid (wat horen oordoppen te doen?), het hielp wel om ze heel lichtjes in m'n oor te 'leggen'. Zonder vond ik niet te hard (soms wel), maar ik had geen zin in een week doofheid. Eigenlijk sla ik mezelf voor de kop dat ik ze niet uit heb gedaan.
Toch ben ik blij dat ik ben gegaan. Het was goed, maar niet zo goed als ik had verwacht.
[..]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.'Paul McCartney krijgt een award van niemand minder dan Bono' - Beau van Erven Dorens.
http://www.last.fm/user/spacemangraig
quote:Op donderdag 16 juli 2009 17:13 schreef spacemangraig het volgende:Die nummers klinken heel erg als oude demo's, dat blijken ze ook te zijn (als je deze man mag geloven). In de My Bloody Valentine-shoutbox op Last.fm zegt hij het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Leuk om te horen (de nummers)quote:Let me put you straight. These are outtakes from around 1989. Glider EP was initially going to be a 9 track album. I have had these tracks on a CDr since September last year, given to me by someone who 'aquired' the CD from Island Records. They were going to be on the box set unreleased tracks CD. Kevin has since realised that the 'new' album he was working on in 1993-97 is way better than these tracks, so is planning on releasing that instead. None of these tracks have appeared on the myspace. 'Sugar', 'Instrumental A', 'Instrumental B', 'We Have All The Time In The World' and 'Map Ref' are the only rare tracks to appear on there. These are the facts. Please digest.!
Stay on my arm, you little charmer
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |