Dan wordt die lijn vanzelf rechter, of zelfs omhoog.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 10:37 schreef Mika25 het volgende:
Eigenlijk is die "trend lijn" een beetje misleidend, want de kijkcijfers in 2007 zijn redelijk stabiel. Ze zijn zelfs een klein beetje stijgende...
Toch is het een beetje verneukeratief zo.. die dikke zwarte lijn suggereert dat de kijkcijfers alsmaar blijven kelderen, maar volgens mij is dat niet zo toch?quote:Op dinsdag 30 januari 2007 10:38 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Dan wordt die lijn vanzelf rechter, of zelfs omhoog.
Don't blame the messengerquote:Op dinsdag 30 januari 2007 11:11 schreef Gert het volgende:
[..]
Toch is het een beetje verneukeratief zo.. die dikke zwarte lijn suggereert dat de kijkcijfers alsmaar blijven kelderen, maar volgens mij is dat niet zo toch?![]()
Nee, ik vraag het me echt af. Die lijn staat er niet zomaar, maar volgens mij dalen de kijkcijfers al een hele tijd, misschien al wel twee maanden, niet meer. Het kan zijn dat die zwarte lijn zodanig berekend wordt dat deze heel traag reageert op veranderingen, en dus in dit geval niet zo geschikt is om een accurate tendens weer te geven. Het kan ook zijn dat mijn gevoel gewoon niet klopt, en dat de kijkcijfers nog steeds aan het dalen zijn.quote:
Nee, ze gaan op dit moment wel iets omhoog, maar over het algemeen gaan ze naar beneden.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:00 schreef Gert het volgende:
[..]
Nee, ik vraag het me echt af. Die lijn staat er niet zomaar, maar volgens mij dalen de kijkcijfers al een hele tijd, misschien al wel twee maanden, niet meer. Het kan zijn dat die zwarte lijn zodanig berekend wordt dat deze heel traag reageert op veranderingen, en dus in dit geval niet zo geschikt is om een accurate tendens weer te geven. Het kan ook zijn dat mijn gevoel gewoon niet klopt, en dat de kijkcijfers nog steeds aan het dalen zijn.
quote:Op dinsdag 30 januari 2007 22:40 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Deze grafiek toont de kjkcijfers per dag en een trendlijn. De cijfers zijn 'reguliere uitzending' plus herhalingen ochtend en avond. Behalve de piek in de Kerstweek is het beeld redelijk stabiel. De zaterdag-zondag cijfers zijn hier niet bij opgenomen.
[afbeelding]
Deze tweede grafiek toont dezelfde cijfers, maar nu herberekend naar weekgemiddelde.
De groene lijn is de reguliere uitzending. Die is globaal vanaf de 6e week stabiel, de laatste 6 weken enorm stabielk zelfs.
De rode lijn is de avond-herhaling. De kerstweek (week 13) is een uitschieter, vanaf week 16 is de avond-herhaling verplaatst naar 01:00 en verloor een vaste groep kijkers.
De dikke blauwe lijn geeft het totaal, de fluctuaties in de laatste 6 weken worden hoofdzakelijk veroorzaakt door de herhalingen.
[afbeelding]
Heb je enig idee hoeveel mensen dagelijks aan dit programma werken? Dat kost bakken vol geld en dat staat in geen verhouding tot de kijkcijfers. En waren het maar 400.000 kijkers, het zijn er rond de 300.000, die herhalingen mag je eigenlijk niet meetellen, die zijn niet interessant voor de adverteerders.quote:Op donderdag 1 februari 2007 13:41 schreef FritsBom het volgende:
400.000 per dag is toch niet bepaald slecht?
Toch heeft de herhaling ook reclame, dus dat levert ook geld op. Wel wat minder natuurlijk dan de half 8 uitzending.quote:Op donderdag 1 februari 2007 13:43 schreef Mika25 het volgende:
[..]
Heb je enig idee hoeveel mensen dagelijks aan dit programma werken? Dat kost bakken vol geld en dat staat in geen verhouding tot de kijkcijfers. En waren het maar 400.000 kijkers, het zijn er rond de 300.000, die herhalingen mag je eigenlijk niet meetellen, die zijn niet interessant voor de adverteerders.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |