Lollerziejewel!quote:Op woensdag 3 januari 2007 14:27 schreef FJD het volgende:
[..]
Waar zie je dat danGeneraliseren om je punt te maken
. Oh ja, alle armen hebben hun lollerarmoede aan zichzelf te danken! De n00bz.
quote:Op woensdag 3 januari 2007 14:28 schreef retteketet het volgende:
Lollerziejewel!
Denk daar zelf dan ook even aan aub.quote:Op woensdag 3 januari 2007 00:59 schreef BasOne het volgende:
[..]
Nadenken, doordenken schijnen maar weinig mensen tegenwoordig nog te kunnen.
"What if" scenario's schijnt bij de meesten helemaal vreemd te zijn, lekker alles gewoon naar binnenschuiven en oordel, verstand op nul anders krijg je hoofdpijn.
Idd, al die miljonairs die nu maar 2 Ferrari's kunnen kopen in plaats van 3quote:Op woensdag 3 januari 2007 10:36 schreef Ticootje het volgende:
En de regering maar verder bezuinigen! Nu is het weer de hypotheekrente aftrek. Nou dat voelen best veel mensen!
jaloezie en misgunnerij is voor falende SP stemmers.quote:Op woensdag 3 januari 2007 19:23 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Idd, al die miljonairs die nu maar 2 Ferrari's kunnen kopen in plaats van 3.
Dat is een beetje dubbelop, niet?quote:Op woensdag 3 januari 2007 19:29 schreef Mustard_Man het volgende:
[..]
jaloezie en misgunnerij is voor falende SP stemmers.
Ik zal het de volgende keer tussen [sarcasme]-tags zetten voor je.quote:Op woensdag 3 januari 2007 19:29 schreef Mustard_Man het volgende:
[..]
jaloezie en misgunnerij is voor falende SP stemmers.
ja, sorry voor de tautologie.quote:
goed ideequote:Op woensdag 3 januari 2007 19:32 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Ik zal het de volgende keer tussen [sarcasme]-tags zetten voor je.
Soms staan jouw ogen net iets te ver uit elkaar, waardoor het net lijkt alsof je het Syndroom van Down hebt. Let wel, líjkt. Want je bent een pientere jongeman, daar getuigt je post van. Slaat "mustard" op je huidskleur?quote:Op woensdag 3 januari 2007 19:29 schreef Mustard_Man het volgende:
[..]
jaloezie en misgunnerij is voor falende SP stemmers.
Gelukkig maalt Nederland er niet om om massaal die dombo's, profiteurs en luilakken te onderhouden. Men vindt de totale belastingdruk van 70% best, en gunt het sukkels en parasieten om dagelijks tot 11 uur uit te slapen. Voor de verzorgingsstaat heb je toch iets over, of niet! Elk volk krijgt niet alleen de regering die het verdient, maar ook de medeburgers.quote:Op donderdag 28 december 2006 18:20 schreef faberic het volgende:
Begin december was het alweer raak. Sinterklaasinkopen breken record. En dan de kerst inkopen, en dan nu, als een überclimax, vuurwerk, iedereen heeft het erover. Terwijl 2 weken vóór dat gespendeer van de Nederland heftig werd geroepen door losers van de SP hoeveel armoede er wel niet was in Nederland. Neem een kijkje in paupergezinnen met bondkraagmensen met piercings, en wat staat daar? Jawel, hun primaire levensbehoefte, de breedbeeld-tv. En dan met oud en nieuw zijn het diezelfde mensen die 300 euro verspillen aan vuurwerk.
Of te wel: niet zeiken over armoede en honger in Nederland zolang de onderlaag van de bevolking de uitkering of het loontje volkomen verkeerd besteedt.
Jaaaa, ze hebben honger, *daarom* roken zequote:En wat betreft het vele roken wat de mensen doen heeft ook een rede, wat ik dus hoor van mensen die voedselhulp krijgen en van mensen die dicht bij deze personen staan. Roken doen ze vaak om de kosten van het eten te drukken. 3x per dag eten kunnen ze zich niet veroorloven, daarom roken ze om de eetlust te verminderen. Roken is in dit geval veel goedkoper.
Maar natuurlijk. Het zwembad of de nieuwe BMW van iemand met een topinkomen is immers véél belangrijker dan het garanderen van sociale zekerheid...quote:Op donderdag 4 januari 2007 02:31 schreef StefanP het volgende:
[..]
Gelukkig maalt Nederland er niet om om massaal die dombo's, profiteurs en luilakken te onderhouden. Men vindt de totale belastingdruk van 70% best, en gunt het sukkels en parasieten om dagelijks tot 11 uur uit te slapen. Voor de verzorgingsstaat heb je toch iets over, of niet! Elk volk krijgt niet alleen de regering die het verdient, maar ook de medeburgers.
Success d'r mee* wijst naar ondertitel
that pretty much sums it up!quote:Op donderdag 4 januari 2007 10:47 schreef von_manstein het volgende:
Je hebt twee soorten arme mensen.
1. die vanaf de hoogste berg schreeuwen dat ze arm zijn.
2. de zogenaamde stille armen. Die er niet vooruit durven/willen komen.
Met name groep 2 heeft hulp nodig. Hier gaat het om mensen met een lichamelijke/geestelijke beperking en ouderen en alleenstaande moeders met opgroeiende kinderen.
Groep 1 (de grootste groep)zijn veelal mensen die niet met geld om kunnen gaan en het grootste gedeeltre van hun geld aan de secundaire levens behoefte spenderen.
Ik ben niet sociaal tegen asociale mensen.
Indirect wel ja. Zeker als je je dan ook bedenkt dat de scociale zekerheid in Nederland al op een erg hoog niveau ligt.quote:Op donderdag 4 januari 2007 09:56 schreef retteketet het volgende:
Maar natuurlijk. Het zwembad of de nieuwe BMW van iemand met een topinkomen is immers véél belangrijker dan het garanderen van sociale zekerheid...![]()
lol hier in Zweden kan het nog erger hoor, het heeft hier bijna geen zin om vuilnisman te worden omdat je dan maar iets van 150 euro meer krijgt dan een uitkering pm. Net zoiets als wij in Nederland hadden onder paars in de jaren 90.quote:Op donderdag 4 januari 2007 12:52 schreef FJD het volgende:
[..]
Indirect wel ja. Zeker als je je dan ook bedenkt dat de scociale zekerheid in Nederland al op een erg hoog niveau ligt.
Yup het schitterende Scandinavische model waar Bos zo blij mee was/isquote:Op donderdag 4 januari 2007 13:08 schreef ASroma het volgende:
lol hier in Zweden kan het nog erger hoor, het heeft hier bijna geen zin om vuilnisman te worden omdat je dan maar iets van 150 euro meer krijgt dan een uitkering pm. Net zoiets als wij in Nederland hadden onder paars in de jaren 90.![]()
Ten eerste! je hoeft! niet bij! elke zin! af te! sluiten! met een! uitroepteken!!! Punten voldoen! ook!!quote:Op donderdag 4 januari 2007 13:15 schreef Ticootje het volgende:
Ik ben het echt heel erg met je eens!! (von manstein)
Veel mensen kampen met schulden omdat ze gewoon niet met geld kunnen omgaan!!
Op een gegeven moment kun je de rente niet meer betalen en zit je in de put, en dan maar klagen!
Verder wil ik wel even toelichten waarom ik tegen de hypotheekrenteaftrekafschaffing ben. Dit jaar willen ze de huizenbezitters boven de 300.000 korten, maar het jaar jaarop is het waarschijnlijk 250.000 en daarna 200.000 en daarna 150.000 en daarna gewoon afschaffen! Politici geef je een vinger en ze nemen een hand, als we nu toegeven om hogere hypotheken uit te sluiten van de aftrek dan zullen ze die grens toch steeds gaan verleggen.
In Zweden heeft de afschaffing van de aftrek tot een economische malaise geleid!! Denk daar wel om! Wanneer de renteaftrek wordt afgeschaft kan het goed mogelijk zijn dat de huizen in waarde dalen! Een waardedaling van 5%, gaat bij ons huis al om meer dan 10.000 euro! Banken hebben dan niet voldoende onderpand meer voor de hypotheek, dus is de kans groot dat je dat bedrag moet gaan ophoesten!
Verder is het voor bijna alle huisbezitters een vermindering van het besteedbare inkomen, per maand meer dan 100-en euros!!
Daarom ben ik er tegen! Niet omdat de miljonairs dan geen 3e ferrari kunnen kopen, want ja een huis van meer dan 300.000 euro buitensluiten, ja! Tuurlijk, die mensen hebben gewoon veel geld. Maar die grens gaat echt omlaag en dan wordt toch de middenstand en de onderlaag van de bevolking getroffen. En wij hebben de afgelopen jaren al voldoende moeten inleveren! Laat die grootverdieners maar lekker meer belasting betalen ofzo, als ze geld willen.
Met deze regering zeker?quote:Op donderdag 4 januari 2007 13:27 schreef FJD het volgende:
[..]
Ten eerste! je hoeft! niet bij! elke zin! af te! sluiten! met een! uitroepteken!!! Punten voldoen! ook!!
Dat de hypotheekrente de prijs van huizen doet dalen is een non-argument. Als je dat als argument gebruikt dan ben je ook voor het verhogen van de hypotheekrente aftrek. Dan worden huizen meer waard.Dat schiet natuurlijk niet op.
Dat de huizenprijzen zullen dalen is een logisch gevolg maar doe niet alsof dat iedereen zo ontzettend zwaar zal treffen. De huizenprijzen stijgen al vele jaren met enkele procenten per jaar dus zo'n drama zal dat ook wel niet worden. Om die zelfde reden zullen banken geen enkel probleem hebben met onderpanden. De meeste huizen hebben een hypotheek die niet de waarde vertegenwoordigd van het huis zoals het er nu staat dus dat komt wel goed.
Daarnaast wordt je argument over Zweden niet gedeeld door een hoogleraar economie van de Universiteit Nyenrode. Zie hier Het moet slechts goed getimed worden.
Het is nu een sigaar uit eigen doos zoals ik al zei. Er wordt geen waarde gecreerd er wordt slechts geld rondgepompt. Wat schieten we daarmee op? Zou op zich al fijn zijn als de overheid die stelregel overal zou hanteren maar goed organisatietheorie leert ons dat organisaties willen groeien dus de overheid heeft weinig behoefte aan het efficienter/beter organiseren en het voorkomen van het rondpompen van geld.quote:Op donderdag 4 januari 2007 13:55 schreef Ticootje het volgende:
Verder zijn er altijd mensen die zeggen dat het wel zo is en andere weer dat het niet zo is.. Dus als er toevallig een hoogleraar zegt dat we niet in een economisch gat vallen, daartegenover staan wel weer genoeg die weer zeggen dat de kans groot is dat het wel gebeurt.
Verder als het besteedbare inkomen daalt, betekend dat dat mensen minder uitgeven. Als het vertrouwen in de economie dan ook nog eens daalt dan zullen de consumenten weer meer gaan sparen.
Ik zie eigenlijk niet hoe de afschaffing positief kan uitpakken..
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |