lijkt me een goed idee!quote:Op zaterdag 6 januari 2007 12:52 schreef BVO het volgende:
Dan ga ik zo maar eens de uitslag neerzetten.
Ofjuist dat ze te gehypt wordt dat mensen niet meer op de favoriet gingen stemmen. Zo ging Jim en Floortje ten onder en zelfs Boris verloor erdoor bijna van Maud!quote:Op zaterdag 6 januari 2007 17:45 schreef sharonfactor het volgende:
ik baal er wel van dat Henk Jan Sharon zo hypt, dat is niet nodig. straks wordt er gezegd dat ze gewonnen heeft omdat HJ haar gehypt heeft....
Jim was in deze juist een profiteur van de hype, ten koste van Hind.quote:Op zaterdag 6 januari 2007 18:04 schreef chansadres het volgende:
[..]
Ofjuist dat ze te gehypt wordt dat mensen niet meer op de favoriet gingen stemmen. Zo ging Jim en Floortje ten onder en zelfs Boris verloor erdoor bijna van Maud!
heb jij de regel verzonnen ofzo. ik heb er echt nog nooit van gehoord. en ik vind het er ook belachelijk uitzien. ik zal het in ieder geval nooit zo schrijven, al is het de correcte nederlandse spelling.quote:
waarom ze niet stoppen?quote:Op zaterdag 6 januari 2007 17:15 schreef sharonfactor het volgende:
Sharon staat overal bovenaan waarom stoppen ze niet gewoon en geven ze haar (en Dorine;-) een platencontract.
Ik vond juist dat Boris veel te veel werd gehyped (hybride spelling met nederlands ge- en engels -ed voordat iemand daar over begintquote:Op zaterdag 6 januari 2007 18:04 schreef chansadres het volgende:
[..]
Ofjuist dat ze te gehypt wordt dat mensen niet meer op de favoriet gingen stemmen. Zo ging Jim en Floortje ten onder en zelfs Boris verloor erdoor bijna van Maud!
Pas nadat de afvaller bekend is toch?quote:Op zondag 7 januari 2007 00:18 schreef charmed_angel het volgende:
mogen we al weer lijstjes maken?
ow jahquote:Op zondag 7 januari 2007 00:18 schreef SpecialGuest het volgende:
[..]
Pas nadat de afvaller bekend is toch?
Is dus niet nodig de uitslag af te wachten, toch?quote:Op woensdag 27 december 2006 19:25 schreef BVO het volgende:
De finalisten van dit jaar in volgorde van jouw voorkeur: wie vind je het leukst en wie het kutst? dus ga geen voorspelling geven, daarvoor is de prono.
Nouja, we maken deze week lijstjes van 8, en dat gaat moeilijk als je de afvallr niet kentquote:Op zondag 7 januari 2007 00:20 schreef Lynx666 het volgende:
[..]
Is dus niet nodig de uitslag af te wachten, toch?
Ja, maar die kan erna d'r uit gewiebert worden.quote:Op zondag 7 januari 2007 00:20 schreef BVO het volgende:
[..]
Nouja, we maken deze week lijstjes van 8, en dat gaat moeilijk als je de afvallr niet kent.
Dat zei ik dus net alquote:Op zondag 7 januari 2007 00:22 schreef Lynx666 het volgende:
[..]
Ja, maar die kan erna d'r uit gewiebert worden.
slechte 'redding' van een niet zo helder moment
Heb je het nou verkeerd omquote:Op zondag 7 januari 2007 22:08 schreef Lynx666 het volgende:
8. (9) (10) Hearts.
Hoe kon je Hearts nou vorige week op nummer 10 hebben, als er nog maar 9 warenquote:
Ik weet niet waar jij zit te kijken, maar vorige week had hij Hearts op 9quote:Op zondag 7 januari 2007 22:16 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Hoe kon je Hearts nou vorige week op nummer 10 hebben, als er nog maar 9 waren?
Volgens dat lijstje nietquote:Op zondag 7 januari 2007 22:17 schreef superhero87 het volgende:
[..]
Ik weet niet waar jij zit te kijken, maar vorige week had hij Hearts op 9![]()
M'n laatste nummertjes zijn voor liveshow 1quote:Op zondag 7 januari 2007 22:16 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Hoe kon je Hearts nou vorige week op nummer 10 hebben, als er nog maar 9 waren?
Dan heb je het dus wel andersomquote:Op zondag 7 januari 2007 22:18 schreef Lynx666 het volgende:
[..]
M'n laatste nummertjes zijn voor liveshow 1
Nope, Vaduz, Globe en c_a doen het ook zoquote:Op zondag 7 januari 2007 22:19 schreef Lynx666 het volgende:
[..]
Jij bent de enige die voor een andere volgorde kiest zo te zien
Jij hebt het andersomquote:Op zondag 7 januari 2007 22:19 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Dan heb je het dus wel andersom. Mijn laatste nummertjes zijn voor liveshow 2.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |