100% mee eensquote:Op maandag 1 januari 2007 19:59 schreef Juup© het volgende:
[..]
Triest. Neem verantwoording voor het huisdier en blijf thuis of breng hem onder bij voor hem bekende mensen zoals misschien jouw ouders.
Ik zal nooit eigen plezier voor laten gaan, onze beesten gaan niet naar een pension o.i.d.
quote:Op maandag 1 januari 2007 19:37 schreef Ingridh007 het volgende:
Iemand een goed kattenpension in de aanbieding? Alvast voor de zomervakantie
Vroeger brachten we em naar Kattenpension Aagje, maar ik wil een luxere
Ik vind het in een pension stoppen van een huisdier (op enorme uitzondering zoals ziekte en geen opvangplek bij vertrouwde mensen kunnen vinden na) net alsof je een fiets wegzet die je voorlopig niet gebruikt. Het maakt een huisdier voor mij net een gebruiksvoorwerpquote:
tis juist omdat onze vakantie waarschijnlijk die van mn ouders gaat overlappen.quote:Op maandag 1 januari 2007 19:59 schreef Juup© het volgende:
[..]
Triest. Neem verantwoording voor het huisdier en blijf thuis of breng hem onder bij voor hem bekende mensen zoals misschien jouw ouders.
Ik zal nooit eigen plezier voor laten gaan, onze beesten gaan niet naar een pension o.i.d.
Oke, het pleit voor jou dat jij hem iig wel een 5 sterren pension zoektquote:Op maandag 1 januari 2007 20:59 schreef Ingridh007 het volgende:
[..]
tis juist omdat onze vakantie waarschijnlijk die van mn ouders gaat overlappen.
Ik neem verantwoording door er nu 1 te boeken waar ie in goede handen is, en dump em niet last minute in 1 of ander vaag pension in een hokje van 1 bij 1 waar ie niet naar buiten kan.
Deslaat erop dat sommige mensen het overdreven vinden om voor je huisdier nu al een luxe pension te reserveren met een mooie buitenren enz.
Paprika chipsquote:Op maandag 1 januari 2007 20:46 schreef Juup© het volgende:
[..]
Ik ook, maar wat? Hmmmmmm ff denken..... shoarma?
Wat ga je doen?quote:Op maandag 1 januari 2007 21:36 schreef r8ality het volgende:
Om 8.45 thuiskomen en dan om 16.15 aanwezig zijn op de familienieuwsjaarborrel bij m'n ouders, is nooit grappig. Gaaaaaaar!
Tas inpakken slapen.
Tot zaterdag.
Kan ook niet altijd even leuk zijn hiero.quote:Op maandag 1 januari 2007 22:54 schreef Juup© het volgende:
Saaie boel.
Het verbaasd me dat je daar naar toe gaat. Ik dacht dat je schijt had aan 'familie'.quote:Op maandag 1 januari 2007 21:36 schreef r8ality het volgende:
Om 8.45 thuiskomen en dan om 16.15 aanwezig zijn op de familienieuwsjaarborrel bij m'n ouders, is nooit grappig. Gaaaaaaar!
Tas inpakken slapen.
Tot zaterdag.
Als ze dood gaan is dat niet ergquote:Op dinsdag 2 januari 2007 11:06 schreef amaranta het volgende:
[..]
Het verbaasd me dat je daar naar toe gaat. Ik dacht dat je schijt had aan 'familie'.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |