Vind ik ook niet gek he, na dit armoedige eten. Ik weet niet of dit een 300 KCal dieet is of zo, maar geen mens houdt dat vol (ook je nieuwe plan niet: één boterhamquote:Op woensdag 3 januari 2007 22:53 schreef hierissiedan het volgende:
Maar ik had zin in "echt" eten!!
ik moet meestal kokken als ik moet ontbijten... ik ben dan al blij als ik er een cracker naar binnen brijg... Een sinasappel gaat overigens wel okequote:Op woensdag 3 januari 2007 22:57 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Vind ik ook niet gek he, na dit armoedige eten. Ik weet niet of dit een 300 KCal dieet is of zo, maar geen mens houdt dat vol (ook je nieuwe plan niet: één boterham). Ontbijt fatsoenlijk en eet die sinaasappel als tussendoortje, niet als volledige maaltijd.
probeer dan een yoghurt ontbijt of iets dergelijks. een cracker is echt te weinig (zegt de persoon die zelf ook bijna nooit ontbijt) of van die all bran dingen met extra vezels. of eet niet meteen maar op het moment dat je op je werk komt ( uurtje later dan als je thuis eet, meestal). je hoeft niet meteen uit bed en meteen 2 snee brood eten, wel wat meer. en denk dat ze de ene snee bedoelt als lunch, probeer dat ook wat meer te doen, probeer je volledige calorieen voor de dag binnen te krijgen 2000 uit mijn hoofd. en probeer de zoutjes en snoep en chocola te laten staan. en vooral gezond te eten, aardappels zijn op zich geen probleem, gebakken aardappels (in de boter) wel weer.quote:Op woensdag 3 januari 2007 23:04 schreef hierissiedan het volgende:
[..]
ik moet meestal kokken als ik moet ontbijten... ik ben dan al blij als ik er een cracker naar binnen brijg... Een sinasappel gaat overigens wel oke
Nopes, ik herkende je aan je emailadresquote:Op woensdag 3 januari 2007 19:24 schreef Danny het volgende:
Ik had mijn startgewicht op 107 staan. Vandaag echt begonnen met een goeie digitale weegschaal en ik blijk 103.4kg te wegen. Meevallertje dus
Overigens sta ik niet in de lijst in de OP zie ik. Mijn loginnaam op dieetweb is fos4, misschien dat het daar fout gaat?
Nietquote:Op donderdag 4 januari 2007 12:37 schreef Miss_S het volgende:
dankjewel voor het toevoegen
ik weet dat dit al eens eerder is gevraagd maar kon het niet terug vinden, waar doen jullie precies je buikomtrek meten?
Op het allerdikste puntquote:Op donderdag 4 januari 2007 12:37 schreef Miss_S het volgende:
dankjewel voor het toevoegen
ik weet dat dit al eens eerder is gevraagd maar kon het niet terug vinden, waar doen jullie precies je buikomtrek meten?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |