quote:
Op maandag 25 december 2006 12:43 schreef Logitik het volgende:Als je kerst haat, haat je gezelligheid. Veel mensen zoeken met kerst de gezelligheid op (al doe ik dat dit jaar niet, ik ga Zelda spelen).
Vertel eens waarom je kerst haat? Waarom irriteer je je er toch aan? Ben je jaloers dat andere mensen de gezelligheid opzoeken of wat? Ik vind het nogal naïef namelijk..
gezelligheid zoek je niet verplicht op door op een suffe dag waarop alles dicht is en niemand zin heeft om de verplichte dingen te doen dan toch maar "gezellig" kerst te vieren.
Waarom ik kerst haat? Ach, haten is een heel groot woord, maar ik heb er niets mee. Ik heb nooit iets met verplicht gezellig of leuk doen. Waarom nou op 25-26 december wel opeens naar Oma, die je het hele jaar nooit ziet? Of naar schoonfamilie, beetje zitten vreten en naar slappe ouwehoer verhalen luisteren. Dan zit ik liever met vrienden in de kroeg, of lig lekker de hele dag in ben met mn vriendin ofzo.
Wat maakt kerst zo 'speciaal' dan? het zijn 2 dagen van het jaar en omdat mensen een verhaaltje hebben verzonnen over iemand die 2000 jaar geleden heeft geleefd moet ik opeens verplicht naar mijn suffe familie? Ik dacht het niet..
Begrijp me niet verkeerd hoor, ik ga het heel gezellig hebben vandaag met vrienden, maar het zal een fesstje worden, zonder kerst-invloeden en heel veel echte, niet gemaakte, gezelligheid
![]()
.