+ Hagary in de spits zijn we ook meteen van die mislukte griek af.quote:Op zondag 24 december 2006 16:05 schreef Erasmusch het volgende:
Na de winterstop mogen Sammuel, Davids, Altheer en die Canadees wel een kans krijgen wmb
Mwa, vind m toch best aardig spelen. Beter dan PvH die enkel vrije trappen kan versieren om ze vervolgens zelf in de muur te knallenquote:Op zondag 24 december 2006 16:06 schreef zevenkamp het volgende:
[..]
+ Hagary in de spits zijn we ook meteen van die mislukte griek af.
Pierre vergane glorie, die griek is gewoon drama.quote:Op zondag 24 december 2006 16:08 schreef Erasmusch het volgende:
[..]
Mwa, vind m toch best aardig spelen. Beter dan PvH die enkel vrije trappen kan versieren om ze vervolgens zelf in de muur te knallen
Drama ook weer niet, hij doet het best aardig.quote:Op zondag 24 december 2006 16:11 schreef zevenkamp het volgende:
[..]
Pierre vergane glorie, die griek is gewoon drama.
Tim is fysiek te zwak. Heb altijd het gevoel dat ie zo doormidden breekt als er een grote verdediger op hem afkomt.quote:Op zondag 24 december 2006 15:53 schreef Happel het volgende:
Pfff, Tim is een held.
Hij mag ook wel mee bij de zoveelste grote schoonmaak binnen de club.
En dat weet de tegenstander ook, dus die geeft m meteen in de 1e min een flinke tik.quote:Op zondag 24 december 2006 16:15 schreef Malibu-06 het volgende:
[..]
Tim is fysiek te zwak. Heb altijd het gevoel dat ie zo doormidden breekt als er een grote verdediger op hem afkomt.
Gefrusteerd dat je maatje Kolkka niet brengt wat je ervan hoopt?quote:Op zondag 24 december 2006 15:53 schreef Happel het volgende:
Pfff, Tim is een held.
Hij mag ook wel mee bij de zoveelste grote schoonmaak binnen de club.
Nee, hoezo?quote:Op zondag 24 december 2006 16:43 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Gefrusteerd dat je maatje Kolkka niet brengt wat je ervan hoopt?
Jeugdspelers die niet goed genoeg zijn mogen opflikkeren, ja. Vincken is er een van.quote:Wel zitten te janken dat Feyenoord te slecht gebruikt maakt van de jeugd, staat er een goede jeugdspeler, moet die weer opflikkeren... Make up your mind...
Blinde.quote:Op zondag 24 december 2006 16:47 schreef Happel het volgende:
[..]
Nee, hoezo?
[..]
Jeugdspelers die niet goed genoeg zijn mogen opflikkeren, ja. Vincken is er een van.
Vergeet Castelen niet.quote:Op zondag 24 december 2006 17:05 schreef AminBen het volgende:
Met Slory zal Vincken het wel heel moeilijk krijgen.
quote:Op zondag 24 december 2006 17:05 schreef AminBen het volgende:
Met Slory zal Vincken het wel heel moeilijk krijgen.
quote:
Gelukkig ben je zelf het voorbeeld van goed gedrag.quote:Van Persie kritisch over Feyenoord en Oranje
23 december 2006
"Het klinkt misschien hard, maar ik ben blij dat ik niets meer met Feyenoord te maken heb." Was getekend, Robin van Persie. De spits van Arsenal spreekt in een interview met De Volkskrant openhartig over Feyenoord, maar ook over het Nederlands elftal. "Wij behoren niet tot de beste landen van de wereld."
De 23-jarige Van Persie stapte twee jaar geleden over van Feyenoord naar Arsenal en is dolblij dat hij vertrokken is uit Rotterdam-Zuid. Hij heeft het gehad met Feyenoord, zo laat hij weten. "Het klinkt misschien hard, maar ik ben blij dat ik niets meer met die club (Feyenoord, red.) te maken heb."
"Ik werk nu met topprofessionals. Ik ben blij dat ik in Londen zit en niet in Rotterdam. Feyenoord zit in een spiraal naar beneden, Arsenal wil naar de top. Arsenal denkt groot, dat is het verschil met Feyenoord. Bij die club denken de meeste mensen slechts aan de korte termijn", gaat hij verder.
Van Persie heeft het niet alleen gehad met Feyenoord, maar met heel Nederland. "Spreek een jochie van twaalf jaar aan in Kralingen, waar ik ben opgegroeid, of hier in Londen en je ontdekt zoveel verschillen in normen en waarden! Daar schrik je echt van. Kinderen worden in Engeland heel anders opgevoed. Ze zijn veel beleefder. De Nederlander is veel negatiever."
De negatieve sfeer merkt Van Persie ook rondom het Nederlands elftal. De verwachtingen zijn te hoog, bij de kleinste tegenslag springen de mensen direct op de barricade. "Geloof me: iedereen bij Oranje wil dominant voetbal laten zien. Maar in Nederland barst meteen de hel los als het niet lukt," zegt hij. "Ik vind dat niet eerlijk. Iedereen moet zich misschien maar eens realiseren dat wij niet tot de beste landen van de wereld behoren."
Castelen is kut, ja. Wel vele malen beter dan brekebeentje.quote:Op zondag 24 december 2006 17:21 schreef Tomasso het volgende:
[..]
[..]
Castelen, kutspeler. Slory is eenzelfde type.
Ik snap niet zo goed waar brekebeentje op slaat. Castelen is nu ook al een half jaar geblesseerd, maar niemand noemt hem brekebeentje. Allemaal van die non-argumenten van sommige mensenquote:Op zondag 24 december 2006 18:09 schreef Happel het volgende:
[..]
Castelen is kut, ja. Wel vele malen beter dan brekebeentje.
De geschiedenis leert dat we PSV pwnen.quote:Op zondag 24 december 2006 18:15 schreef MarkNMGN het volgende:
Lekker weekend, ondanks die zwaar slechte wedstrijd gisteren... dinsdag stuntje?
Die gozer ziet er uit als een anorexiahoer. Wegh.quote:Op zondag 24 december 2006 18:20 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Ik snap niet zo goed waar brekebeentje op slaat. Castelen is nu ook al een half jaar geblesseerd, maar niemand noemt hem brekebeentje. Allemaal van die non-argumenten van sommige mensen. Als ze eens wat meer nadachten en niet zomaar elkaar bullshit overnamen...
Ik snap niet dat jij altijd zo overkomt als een gefrustreerde malloot.quote:Op zondag 24 december 2006 18:20 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Ik snap niet zo goed waar brekebeentje op slaat. Castelen is nu ook al een half jaar geblesseerd, maar niemand noemt hem brekebeentje. Allemaal van die non-argumenten van sommige mensen. Als ze eens wat meer nadachten en niet zomaar elkaar bullshit overnamen...
quote:Op zondag 24 december 2006 18:21 schreef BiMeWet het volgende:
[..]
Die gozer ziet er uit als een anorexiahoer. Wegh.
Castelen heeft tenminste een stevige bouw. Forse negert. enzo.
Ja, dat hebben we gezienquote:Op zondag 24 december 2006 18:23 schreef MarkNMGN het volgende:
Ik snap niet waarom Castelen toch altijd afgekraakt wordt.
Castelen in vorm kan véél voor dit Feyenoord betekenen.
Nee, nu heb je me uitgeluld...quote:Op zondag 24 december 2006 18:24 schreef Happel het volgende:
[..]
Ik snap niet dat jij altijd zo overkomt als een gefrustreerde malloot.
Gemiddeld 10 doelpunten per seizoen, veel assists. Snelheid en balvast. Vincken heeft alleen dat eerste.quote:Op zondag 24 december 2006 18:26 schreef Tomasso het volgende:
[..]! Deze is echt geniaal
. Het sarcasme
[..]
Ja, dat hebben we gezien. Wanneer is hij in vorm
. Misschien heb ik dat al een paar jar gemist dan...
[..]
Nee, nu heb je me uitgeluld...
pwnen??quote:Op zondag 24 december 2006 18:20 schreef BiMeWet het volgende:
[..]
De geschiedenis leert dat we PSV pwnen.
Maargoed, daar kijk ik ALLANG niet meer naar.
quote:Op zondag 24 december 2006 18:31 schreef MarkNMGN het volgende:
[..]
Gemiddeld 10 doelpunten per seizoen, veel assists. Snelheid en balvast. Vincken heeft alleen dat eerste.
Ook heeft Castelen af en toe nog wat variatie in z'n acties. Bij onze Belgische vriend zie ik een minuut vantevoren al welke actie hij gaat maken, om over Kolkka maar te zwijgen.
Dan nog is hij minder voorspelbaar dan elke buitenspeler in onze selectie dit jaar.quote:Op zondag 24 december 2006 18:34 schreef BiMeWet het volgende:
[..]NOU DUS ECHT NIET HE! Castelen gaat ALTIJD binnendoor naar het doel i.p.v. buitenom een voorzet of buitenom de 16 meter in. TERINGVOORSPELBAAR. Hij kreeg zelfs een award voor "voorspelbaarste speler van 2005/2006"
!
Mooi, toch meer mensen hebben geen plaat voor hun kop.quote:Op zondag 24 december 2006 18:33 schreef BiMeWet het volgende:
Niet dat ik een supergrote fan van Vincken ben hoor. Maar is iedereen niet vergeten dat vorig jaar eind van het seizoen castelen ALTIJD binnendoor stak en daar de bal verloor?
Echt, dat was om te kotsen. Die verdedigers gingen zo'n beetje in het gras zitten, zagen castelen aankomen, stonden even op: "Ha, daar bén je weer!" tikten het balletje tussen zn benen door en ze scoorden uit een counter.
Kon echt géén voorzet geven vanaf de flanken toen, en was zo teringvoorspelbaar dat ik spontaan spetterpoep op voelde komen.
Castelen is kut, zeker vorig jaar.
Jij bedoelt Kalou? Ze waren soms best wel moeilijk uit elkaar te houden ja. Maargoed, dat overkomt te beste.quote:Op zondag 24 december 2006 18:31 schreef MarkNMGN het volgende:
[..]
Gemiddeld 10 doelpunten per seizoen, veel assists. Snelheid en balvast. Vincken heeft alleen dat eerste.
Ook heeft Castelen af en toe nog wat variatie in z'n acties. Bij onze Belgische vriend zie ik een minuut vantevoren al welke actie hij gaat maken, om over Kolkka maar te zwijgen.
Vertel, wat was dan je doel? Dat ik niet meer tegen je in durf te gaan ofzoquote:
Ben te lui om nog verder te gaan met mijn anti-Castelen campagnequote:Op zondag 24 december 2006 18:49 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Mooi, toch meer mensen hebben geen plaat voor hun kop.
Ik had persoonlijk verwacht dat we in Utrecht hadden gewonnen, en WIST dat de joden punten zouden verliezen tegen of excelsior of vitesse (lees maar terug een aantal topics terug).quote:Op zondag 24 december 2006 20:26 schreef venomsnake het volgende:
Nog maar 3 puntjes achter Ajax, had ik niet verwacht na de waardeloze seizoensstart..
Wat een kut tvp..
Even zorgen dat je van PSV wintquote:Op zondag 24 december 2006 20:28 schreef BiMeWet het volgende:
[..]
Als we van utrecht hadden gewonnen stonden we op gelijke hoogte
?quote:Op zondag 24 december 2006 20:40 schreef jorienvdherik het volgende:
zondag voor de wedstrijd
Schipper mag ik overvaren, kan dat aan in de kuip![]()
Idd Harryquote:
je houd je muil hè, ik moet nog aan mijn kerstmaaltijdquote:Op zondag 24 december 2006 20:26 schreef jorienvdherik het volgende:
Dinsdag halen we de 90e min niet![]()
Snap er niks van. Waarom Kolkka en geen Hofs.quote:Op zondag 24 december 2006 17:50 schreef Erasmusch het volgende:
Van Feyenoord.nl
Vermoedelijke opstellingen
Feyenoord: Timmer; Tiendalli, Vlaar, Bahia, Drenthe; Lucius, Buijs, De Guzman; Kolkka, Charisteas en Huysegems.
Laat ie Hofs er weer uit?
Omdat Koeman een debiel is.quote:Op maandag 25 december 2006 01:11 schreef TC03 het volgende:
[..]
Snap er niks van. Waarom Kolkka en geen Hofs.
quote:Op zondag 24 december 2006 23:32 schreef ruud_fr het volgende:
[..]
je houd je muil hè, ik moet nog aan mijn kerstmaaltijd
Je bent echt hersenloos.quote:Op zondag 24 december 2006 20:40 schreef jorienvdherik het volgende:
zondag voor de wedstrijd
Schipper mag ik overvaren, kan dat aan in de kuip![]()
Ik weet niet waar die vermoedelijke opstelling op gebaseerd is, maar volgens mij klopt dat ding nooit. In de vorige stond dat Derijck zou spelen (wat op zich prima zou zijn geweest aangezien toen pardo erin stond), maar die begon ook niet in de basis, om maar 's iets te noemen.quote:Op maandag 25 december 2006 01:11 schreef TC03 het volgende:
[..]
Snap er niks van. Waarom Kolkka en geen Hofs.
Verkozen tot de beste speler van de Oekraine. Dus die zal wel veel te duur zijn.quote:Op maandag 25 december 2006 12:46 schreef methodmich het volgende:
Wie zal nou die speler zijn die ze in de winterstop willen aantrekken? Toch weer Tymoschuk?
Mag hopen dat het niet waar is.quote:Op maandag 25 december 2006 13:07 schreef Joeriii het volgende:
Ik las op het forum van Feyenoord Netwerk dat Feyenoord bezig is met Bouma en Vogel.
Als dat echt zo is moeten er toch meer mensen weg, naast van den Herik...quote:Op maandag 25 december 2006 13:07 schreef Joeriii het volgende:
Ik las op het forum van Feyenoord Netwerk dat Feyenoord bezig is met Bouma en Vogel.
(Dit is een gerucht en hoeft niet waar te zijn)
Dat moet sowieso al gebeuren. Woerts, Jacobs, Jansen, Bosz en Koeman kunnen wieberen wat mij betreft.quote:Op maandag 25 december 2006 13:09 schreef Zjakkie het volgende:
[..]
Als dat echt zo is moeten er toch meer mensen weg, naast van den Herik...
Bouma is een klasse beter dan Saidi en Bahia. Geen topper, maar zou het geen ramp vinden als ie kwam.quote:Op maandag 25 december 2006 13:07 schreef Joeriii het volgende:
Ik las op het forum van Feyenoord Netwerk dat Feyenoord bezig is met Bouma en Vogel.
(Dit is een gerucht en hoeft niet waar te zijn)
Woerts mag blijven. Jacobs en Jansen evt.quote:Op maandag 25 december 2006 13:16 schreef Happel het volgende:
[..]
Dat moet sowieso al gebeuren. Woerts, Jacobs, Jansen, Bosz en Koeman kunnen wieberen wat mij betreft.
Idd, de schoonmaak moet niet alleen onder spelers gehouden worden maar ook in de top.quote:Op maandag 25 december 2006 13:16 schreef Happel het volgende:
[..]
Dat moet sowieso al gebeuren. Woerts, Jacobs, Jansen, Bosz en Koeman kunnen wieberen wat mij betreft.
Nou, ik juich het juist toe. Bouma is een goede, betrouwbare en sterke verdediger. Vogel is een betrouwbare middenvelder die daar een beetje voor rust kan zorgen.quote:
Kom op zeg. Denk aub niet zo kortzichtig. Feyenoord heeft geen geld voor toppers en voor goede talenten uit het buitenland moet je eerst jarenlang scouten, waar Feyenoord hopelijk mee bezig is.quote:Op maandag 25 december 2006 13:57 schreef Happel het volgende:
Ik zit niet te wachten op al die ex-spelers en bankzitters van ploegen als psv, ajax en az. Zijn nog meer spelers op de wereld die vast en zeker beter en betaalbaar zijn.
Uh nee, opkankeren met Bahia, die negert heeft steeds ons verlies op zn geweten, ELKE keer weer. Doelpunten van Wisla waren ook weer eens door catastrofale blunder van Bahia, net als al die andere miljoenen fouten.quote:Op maandag 25 december 2006 13:58 schreef hello_moto1992 het volgende:
Bouma en Vogel zouden enorme versterkingen zijn!
alleen omdat ze van psv komen zijn ze zeker niks...![]()
Timmer / Greene / Bouma / Bahia
Buijs / Lucius / Vogel
Castelen / Charisteas / Huysegems
Hoe kan het dat Heereveen elke keer een of andere scandanaviër heeft rondlopen of een andere mongeaul die ze voor een miljoen of 6 tot 9 kunnen slijten?quote:Op maandag 25 december 2006 14:00 schreef erkel het volgende:
[..]
Kom op zeg. Denk aub niet zo kortzichtig. Feyenoord heeft geen geld voor toppers en voor goede talenten uit het buitenland moet je eerst jarenlang scouten, waar Feyenoord hopelijk mee bezig is.
Harry moet als eerste vervangen worden volgend seizoen. En daarna misschien nog Bahia en Tiendalli, afhangend van hun ontwikkelingquote:Op maandag 25 december 2006 13:58 schreef hello_moto1992 het volgende:
Timmer
Greene / Bouma / Bahia / Tiendalli
Buijs / Lucius / Vogel
Castelen / Charisteas / Huysegems
Hij heeft wel een punt. 50 % van onze selectie bestaat uit afdankertjes van AZ, Ajax en PSV. Het liefst zie ik Feijenoord ook 'onbekende' spelers halen die uitgroeien tot een topper (of eigen talent natuurlijk, nog beter), maar als ik mag kiezen tussen spelers als Léonard en Bahia of Bouma en Vogel ga ik toch voor de 2e. Maar eerst verder zoeken, pas als het echt niet anders meer kan, maar weer een ex-lampjequote:Op maandag 25 december 2006 14:00 schreef erkel het volgende:
[..]
Kom op zeg. Denk aub niet zo kortzichtig. Feyenoord heeft geen geld voor toppers en voor goede talenten uit het buitenland moet je eerst jarenlang scouten, waar Feyenoord hopelijk mee bezig is.
Daar ben ik het helemaal mee eens hoor.quote:Op maandag 25 december 2006 14:01 schreef BiMeWet het volgende:
[..]
Hoe kan het dat Heereveen elke keer een of andere scandanaviër heeft rondlopen of een andere mongeaul die ze voor een miljoen of 6 tot 9 kunnen slijten?
Face it, ons Feyenoord zn scouting is teringklote de laatste tijd.
Timmer kan prima uit de voeten als rechtsbackquote:Op maandag 25 december 2006 13:58 schreef hello_moto1992 het volgende:
Bouma en Vogel zouden enorme versterkingen zijn!
alleen omdat ze van psv komen zijn ze zeker niks...![]()
Timmer / Greene / Bouma / Bahia
Buijs / Lucius / Vogel
Castelen / Charisteas / Huysegems
Bouma en Vogel zijn om te beginnen geen afdankertjes van PSV. Ze probeerden het hogerop te zoeken na een succesvolle periode bij PSV. En ten tweede moet je wat betreft deze spelers niet kijken naar hun clubverleden, maar naar hn voetbalkwaliteiten. En die zijn uitstekend en zijn een directe versterking voor Feyenoord, dus ik zeg Kopen!quote:Op maandag 25 december 2006 14:05 schreef Malibu-06 het volgende:
[..]
Hij heeft wel een punt. 50 % van onze selectie bestaat uit afdankertjes van AZ, Ajax en PSV. Het liefst zie ik Feijenoord ook 'onbekende' spelers halen die uitgroeien tot een topper (of eigen talent natuurlijk, nog beter), maar als ik mag kiezen tussen spelers als Léonard en Bahia of Bouma en Vogel ga ik toch voor de 2e. Maar eerst verder zoeken, pas als het echt niet anders meer kan, maar weer een ex-lampje
Vogel was geen bankzitter bij PSV, ze hadden hem liever gehouden indertijd. Verder ben ik het wel met je eens, want er loopt teveel rond in het eerste dat ex Eindhoven, Alkmaar en Amsterdam is. Daar gaat de identiteit.quote:Op maandag 25 december 2006 13:57 schreef Happel het volgende:
Ik zit niet te wachten op al die ex-spelers en bankzitters van ploegen als psv, ajax en az. Zijn nog meer spelers op de wereld die vast en zeker beter en betaalbaar zijn.
Bahia en Greene mogen inderdaad optyfen. Vorig seizoen dacht ik nog dat Greene Oranje ging halen dus kreeg hij voordeel van de twijfel. Maar nu doet hij niks anders dan ex-jood zijn. Die arrogante joden kut kop van hem, afvoeren.quote:Op maandag 25 december 2006 14:00 schreef BiMeWet het volgende:
[..]
Uh nee, opkankeren met Bahia, die negert heeft steeds ons verlies op zn geweten, ELKE keer weer. Doelpunten van Wisla waren ook weer eens door catastrofale blunder van Bahia, net als al die andere miljoenen fouten.
Bahia optyften voor Vlaar dus. En Greene mag ook opdonderen, fucking jood. Ik kots nog altijd op dat gepijp van zn ex-vriendjes van ajax bij de 0 - 4![]()
![]()
En what the fuck heeft iedereen ineens rust met harry? Die gozer scoort de komende 2 maanden niet meer hoor, ....
Op zich is dat wel wat veel ja. Zegt genoeg over het aankoopbeleid van Feyenoord laatste jaren. Bedroevend slecht. Maar we moeten nu kijken naar de toekomst en niet leren van het verleden.quote:Op maandag 25 december 2006 14:08 schreef Malibu-06 het volgende:
Timmer : Ajax/AZ
Greene : Ajax
Bouma : PSV
Lucius : PSV
Vogel : PSV
Vlaar : AZ
Charisteas : Ajax
Huysegems : AZ
Tiendalli : Ajax
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |