Oyo en Suus! Jullie houden de spanning erin he!!!
Kom op met die kerstkindjes!!
Als ik op straat loop hoor ik trouwens erg vaak:
Onschuldige voorbijganger
![]()
: "Oooohhhh, dát wordt 'n kerstkindje
![]()
"
Ikke: "Ik moet nog ruim een maand hoor
![]()
"
OS
![]()
:
Enniewee, gisteren met mijn
![]()
naar de Ikea geweest voor de kinderkamer, en idd, de babybedjes (Mammut) waren niet meer leverbaar (zoals iemand hier al zei)
![]()
Omdat dan de aanschaf van de commode/kast totale waanzin zou zijn ivm combineren met een ander bedje liep ik al rood aan, met vlekken en van die dansende ballen voor je ogen.
Heb mijn
![]()
verordend om te blijven wachten en heb al mijn
hormonsters charmes
![]()
(
Zinnen als"moet mijn kind soms in een sinaasappelkistjes slapen?
kwamen er bij aan te pas ) in de strijd geworpen...waarna ik het showmodel mocht meenemen..voor 50 euro goedkoper ook nog
![]()
Yay!
Vandaag dus ff flink aan de klus al zal mijn lief wel halverwege de middag instorten wegens weer een slapeloze nacht op de bank dankzij mijn gesnorkel
![]()
Vanochtend had ik trouwens ineens vreselijke kramp in mijn been, alsof je spieren verkrampen maar dat het dan niet ophoudt als je je been strekt zoals normaal, maar echt van die golven...niet echt een prettige gewaarwording kan ik wel zeggen, klinkt het bekend voor iemand?
Kan iemand mijn naam trouwens weer blauw maken in de OP? Om duistere redenenen is dat niet meer het geval namelijk
http://www.babybrabbel.nl(...)/1/255/165/165/1.png
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.