Ik heb mijn persoonlijke mening al eerder gegeven; ik zit er niet zo mee. Veel mensen reageren hier nogal kortzichtig en zonder zich in te lezen (tsja, das fok) en ik wou even wat misverstanden opklaren.quote:Op woensdag 27 december 2006 18:32 schreef Zyggie het volgende:
Evil_Jur ik dacht je zo'n vrije liberale geest had. Ohnee wacht, Amerika staat ook in het artikel.![]()
Wat mij betreft wel, maar dat zou in Nederland ook strafbaar zijn, dat snap je toch wel?quote:Op woensdag 27 december 2006 18:44 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
dat moeten ze toch zelf weten als ze het willen filmen.
Ik ben er ook geen fan van maar als ze dat leuk vinden![]()
Ja, en dat is juist het hele punt. Terecht die 10 jaar. Respect jegens God, onze Schepper, is ver te zoeken tegenwoordig. Dit mogen ze in Europa ook wel eens overwegen.quote:Op vrijdag 22 december 2006 01:58 schreef PLAE@ het volgende:
Pijpen heeft ook totaal geen nut natuurlijk. Dat heeft bar weinig met voortplanting te maken.
God heeft ons niet voor niets zo ontworpen![]()
Zonder die video hadden ze hem nooit kunnen veroordelen.quote:Op woensdag 27 december 2006 18:44 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Als jij denkt dat het daar om draait stel ik voor dat JIJ nog maar eens de achtergrond informatie gaat lezen. Ook de arresten van het Supreme Court bijvoorbeeld (even de link volgen en zoeken op de naam van de jongen).
nee dat is het niet (zolang het voor eigen gebruik is)quote:Op woensdag 27 december 2006 18:46 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Wat mij betreft wel, maar dat zou in Nederland ook strafbaar zijn, dat snap je toch wel?
Onzin. Er zijn zoveel jonge zwarte mannen in de VS veroordeeld omdat ze een schattig blank meisje 'verkracht' zouden hebben zonder dat dit op video stond. Zonder die video was hij waarschijnlijk juist veroordeeld voor verkrachting. Nu konden ze hem daar niet op pakken, dus besloten ze het maar over een andere boeg te gooien.quote:Op woensdag 27 december 2006 18:50 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Zonder die video hadden ze hem nooit kunnen veroordelen.
dat denk ik ookquote:Op woensdag 27 december 2006 18:56 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Onzin. Er zijn zoveel jonge zwarte mannen in de VS veroordeeld omdat ze een schattig blank meisje 'verkracht' zouden hebben zonder dat dit op video stond. Zonder die video was hij waarschijnlijk juist veroordeeld voor verkrachting. Nu konden ze hem daar niet op pakken, dus besloten ze het maar over een andere boeg te gooien.
Kom zeg, volgens mij leef je nog een paar decennia in het verleden.quote:Op woensdag 27 december 2006 18:56 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Onzin. Er zijn zoveel jonge zwarte mannen in de VS veroordeeld omdat ze een schattig blank meisje 'verkracht' zouden hebben zonder dat dit op video stond. Zonder die video was hij waarschijnlijk juist veroordeeld voor verkrachting. Nu konden ze hem daar niet op pakken, dus besloten ze het maar over een andere boeg te gooien.
Sure, en jij woont in je eigen kleine fantasiewereldje.quote:Op woensdag 27 december 2006 18:59 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Kom zeg, volgens mij leef je nog een paar decennia in het verleden.
Kom zeg, inhoudelijk reageren op ongestaafde kreten over zwarte verdachten?quote:Op woensdag 27 december 2006 19:00 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Sure, en jij woont in je eigen kleine fantasiewereldje.
Maaruh, reageer nu eens inhoudelijk. Het liefst met nieuwe argumenten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |