quote:Op donderdag 21 december 2006 16:55 schreef master_X het volgende:
hulde aan mijen ook een beetje aan tong
![]()
Ja, ik lees niet zoals tong80 de hele geschiedenis van alle forumtopics door, dus ik had me het niet eens gerealiseerd dat ik niet origineel was.quote:Op donderdag 21 december 2006 16:56 schreef SpankTheMonkey het volgende:
tong80 = koning PUNT
Een topic zoals deze lijkt maandelijks terug te komen, misschien maar eens een PR man in dienst nemen tong.![]()
Ja, ik lees niet zoals tong80 de hele geschiedenis van alle forumtopics door, dus ik had me het niet eens gerealiseerd dat ik niet origineel was.quote:Op donderdag 21 december 2006 17:35 schreef kassenbouwer het volgende:
[..]
Ja, ik lees niet zoals tong80 de hele geschiedenis van alle forumtopics door, dus ik had me het niet eens gerealiseerd dat ik niet origineel was.
Maar ik zit toch nog steeds met enorme spanning te wachten totdat tong80 iets komt vertellen over zijn dagindeling en hoe het toch mogelijk is dat hij zoveel post.
Vraag aan tong80quote:Op donderdag 21 december 2006 17:35 schreef kassenbouwer het volgende:
[..]
Ja, ik lees niet zoals tong80 de hele geschiedenis van alle forumtopics door, dus ik had me het niet eens gerealiseerd dat ik niet origineel was.
Maar ik zit toch nog steeds met enorme spanning te wachten totdat tong80 iets komt vertellen over zijn dagindeling en hoe het toch mogelijk is dat hij zoveel post.
Humor heeft ie welquote:Op maandag 21 augustus 2006 23:31 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik heb grote spijt. Heb geen vrienden, geen werk, geen hobby's, geen huisdieren, geen vriendin, geen vrouw, geen kinderen, geen opleiding, geen diploma's. Het enige dat ik heb is mijn daggemiddelde en topposter-positie. Maar dat kan ik met niemand delen omdat ik met niemand contact heb. Ja met de cassiere van de AH, maar het is vreemd om daar over te beginnen tegen zo'n meisje.![]()
quote:Op donderdag 21 december 2006 17:40 schreef LudoSanders het volgende:
De MyAt van Tong is ongeveer het zelfde als de AT.
Gezien zijn postaantal moet hij dan fucking veel posts extra hebben geplaatst het afgelopen half jaar. 2 tot 3x zoveel boven zijn dagelijks gemiddelde.quote:Op donderdag 21 december 2006 17:44 schreef kassenbouwer het volgende:
Wel grappig ook dat er een half jaar geleden werd gesproken over een gemiddelde van 93 posts per dag. Dan heeft ie in een half jaar toch zeker wel zijn gemiddelde met 5 verhoogd! Knap hoor!
Was dat niet toen fok een paar dagen offline was? (het equivalent van een minuut stilte op fok ter ere van dit heugelijke feit)quote:Op donderdag 21 december 2006 17:52 schreef Reneuh het volgende:
Wanneer was nu zijn 200.000 posts. Moet je kijken hoeveel hij er nu alweer heeft
15 of 16 september. Hij heeft sindsdien dus 15608 geplaatst.quote:Op donderdag 21 december 2006 17:52 schreef Reneuh het volgende:
Wanneer was nu zijn 200.000 posts. Moet je kijken hoeveel hij er nu alweer heeft
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |