Zeur.quote:Op zaterdag 22 december 2007 23:20 schreef gelly het volgende:
En net zeg je nog dat het er heel normaal uitziet als je het licht en subtiel aanbrengt. Wat is het nou ?
We doen het ook niet op voor "wie dan ook" er op zit te wachten maar gewoon omdat we het mooi en feestelijk vinden,of doe je dingen alleen op of aan omdat anderen "er op zitten te wachten" ??quote:Op zaterdag 22 december 2007 23:08 schreef gelly het volgende:
Voor wie doen vrouwen dit eigenlijk op ? Kan me niet voorstellen dat er een man op zit te wachten...
die heb ik ook alleen dan in een mooie kleur, en ik vind die ook veel mooierquote:Op zondag 23 december 2007 17:31 schreef Psych-case het volgende:
Persoonlijk vind ik de glitterpoeder van Bourjois toch velen malen mooier.
Die is veel minder grof en dan sparkle je gewoon een subtiel dan die groffe glitters. Niet iedereen kan die groffe glitters hebben.
[ afbeelding ]
ze vraagt of het lipgloss is, niet of het op je lipen móétquote:Op zaterdag 29 december 2007 00:39 schreef Adelante het volgende:
mag ik even opmerken dat de vraag uit de OP wel enigszins een jostivraag is
2-step-glitter-eyes
kant 1: glitters
kant 2: lijmachtige substantie
je moet dus twee dingen doen om vette sterren boven je ogen te krijgen...
en wat vraagt TS: "is dat onderste spulletje voor op je lippen"![]()
da;s toch hetzelfde of smeer jij voor oud&nieuw ook sterren op je k*t?quote:Op zaterdag 29 december 2007 00:41 schreef MissyMirjaM het volgende:
[..]
ze vraagt of het lipgloss is, niet of het op je lipen móét
ik niet, maar jij wel begrijp ik?quote:Op zaterdag 29 december 2007 00:42 schreef Adelante het volgende:
[..]
da;s toch hetzelfde of smeer jij voor oud&nieuw ook sterren op je k*t?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |