quote:
Ik post nog relatief weinig hoorquote:Op donderdag 21 december 2006 15:30 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
blij zijn omdat je geen leven hebt...![]()
Nu ben ik wel benieuwd waarvoor je die ban heb gekregen.quote:Op donderdag 21 december 2006 15:30 schreef Qwea het volgende:
[..]moet ik niet weer een ban krijgen van dik een jaar,want dan doe ik weer 3 jaar over 10k
En dan zeggen ze dat ik geen leven hebquote:
slowchatten in het wii topic...quote:Op donderdag 21 december 2006 15:31 schreef Erwtensoep het volgende:
[..]
Nu ben ik wel benieuwd waarvoor je die ban heb gekregen.
Mhaw,google wil wel es helpenquote:Op donderdag 21 december 2006 15:31 schreef Erwtensoep het volgende:
[..]
Nu ben ik wel benieuwd waarvoor je die ban heb gekregen.
Duh gek!quote:Op donderdag 21 december 2006 15:34 schreef Nollem het volgende:
En morgen Opera binnen halen allemaal?
Ik dacht ik doe weer eens on-topic, ben namelijk wel benieuwd of het een beetje fijn werkt enzo....quote:
* BroesWillems heeft gegoogled...quote:
Yep, ik zie 'm wel verschijnen. Krijgen we ook een e-mail van Nintendo naar de Wii? (Dan gaat ie blauwe gleuf lekker gloeienquote:Op donderdag 21 december 2006 15:34 schreef Nollem het volgende:
En morgen Opera binnen halen allemaal?
Dat is niks. Ik post bij een ander forum voor ongeveer 1 jaar nu, en heb daar 12000+ posts met gemiddeld 30 posts per dag.quote:
Volgens mij werkt dat nog niet omdat de beta versie van Opera voor de wii geen javascript ondersteundquote:
Zelfs met de DS browser kan hetquote:Op donderdag 21 december 2006 15:48 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Volgens mij werkt dat nog niet omdat de beta versie van Opera voor de wii geen javascript ondersteund
(correct me if im wrong)
Ow, dat wist ik nietquote:Op donderdag 21 december 2006 15:49 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Zelfs met de DS browser kan hetWaarom niet met die van de Wii
![]()
quote:Op donderdag 21 december 2006 15:39 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
* BroesWillems heeft gegoogled...![]()
ik heb het je al eerder gezegt... maar ik zeg het nog maar is, Jij bent Eng....
hoeveel uur heb je er eigenlijk over gedaan?quote:Op donderdag 21 december 2006 15:48 schreef donderopman het volgende:
heeft iemand intresse in Call of Duty 3? heb hem net uitgespeeld en het is echt een heel gaaf spel!
verkoopskils +1quote:Op donderdag 21 december 2006 16:06 schreef donderopman het volgende:
in totaal iets van 10 uur dus het is wel de moeite waard. toen ik het voor het eerst speelde werd ik kots misselijk omdat ik de Wii uitpakte en dat spel ging spelen zonder ook maar enige ervaring te hebben met de Wii remote. dus het beeld vloog alle kanten op. maar na een paar minuutjes heb je het helemaal door en ga je helemaal in het spel op.
Het is echt net zoals in die reclame filmpjes dat je weg duikt met je lichaam op bepaalde momenten. echt cool dus.
hehe thanx, maar ik vond het echt een gaaf spel, maar heb idd geen zin om nog een keer het hele spel te spelen.quote:
quote:Op donderdag 21 december 2006 15:39 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
* BroesWillems heeft gegoogled...![]()
ik heb het je al eerder gezegt... maar ik zeg het nog maar is, Jij bent Eng....
Vind 10 uur nou niet echt veel eigenlijk. Helemaal niet als je vorig jaar al CoD2 had gespeeld. . .quote:Op donderdag 21 december 2006 16:12 schreef donderopman het volgende:
[..]
hehe thanx, maar ik vond het echt een gaaf spel, maar heb idd geen zin om nog een keer het hele spel te spelen.
maar ik dacht ik vraag het eerst hier voordat ik hem op marktplaats zet. hier zitten tenminste de echte liefhebbers.![]()
Ruilen tegen Red Steel vind ik ook goedquote:Op donderdag 21 december 2006 16:17 schreef merino het volgende:
[..]
Vind 10 uur nou niet echt veel eigenlijk. Helemaal niet als je vorig jaar al CoD2 had gespeeld. . .
maar ik heb al iemand om Red Steel mee uit te wisselen voor CoD om het een keer door te spelen
nu hopen dat Red Steel multiplayer beetje te doen is met zijn 2'en. . .
Red Steel moet ik dus nog uitspelen. En uiteindelijk wil ik Red Steel zelf in bezit houden. Ging er meer om dat ik weekje CoD heb om het uit te spelenquote:Op donderdag 21 december 2006 16:19 schreef donderopman het volgende:
[..]
Ruilen tegen Red Steel vind ik ook goed![]()
Geld dat niet voor zo'n beetje iedere game? als ik zelda uit heb ga ik het ook niet nog een keer spelen. Dan heb ik alles al gezien en weet ik wat er gaat komen dus dan is het niet meer leuk.quote:Op donderdag 21 december 2006 16:10 schreef Haay1971 het volgende:
* Haay1971 denkt dat er over een tijdje allemaal 2e hands Red Steel en CoD3 games in de aanbieding komen, van mensen die geen zin hebben ze een 2e (of 3e) keer door te spelen...
Mja, sommige games vind ik best leuk om na een tijdje nog eens te spelen (heb ik ook gedaan bijv. met Ocarina Of Time)quote:Op donderdag 21 december 2006 16:35 schreef Kill_em_all het volgende:
[..]
Geld dat niet voor zo'n beetje iedere game? als ik zelda uit heb ga ik het ook niet nog een keer spelen. Dan heb ik alles al gezien en weet ik wat er gaat komen dus dan is het niet meer leuk.
straks krijgt mschol zijn Wii niet mee, hij heeft het al zo zwaar..quote:Op donderdag 21 december 2006 17:10 schreef Qwea het volgende:belt top 1 toys,of ze mn wii mochten verkopen. Dacht het niet. Ik zo "ja mn vriend is al opweg naar jullie toe" Komt mschol daar strax die wii halen
"oooh u bent de vriend?" -Nee
"huh?"
Jawel,heb gezegd dat mn vent op weg was hem te halen. Weten hun veel dat mschol niet mn vent isquote:Op donderdag 21 december 2006 17:27 schreef SHOOOTO het volgende:
[..]
straks krijgt mschol zijn Wii niet mee, hij heeft het al zo zwaar..![]()
is ie dat niet?quote:Op donderdag 21 december 2006 17:40 schreef Qwea het volgende:
[..]
Jawel,heb gezegd dat mn vent op weg was hem te halen. Weten hun veel dat mschol niet mn vent is
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |