Vorig jaar kon dat ook al niet hoor.quote:Op zaterdag 23 december 2006 15:32 schreef DeVinger het volgende:
Lijkt me toch niet, dat stamt nog uit de tijd dat ik nog geen haar op mijn ballen had.
Vorig jaar kon dat ook al niet hoor... niet dat ik 't weet...quote:Op zaterdag 23 december 2006 15:32 schreef DeVinger het volgende:
Lijkt me toch niet, dat stamt nog uit de tijd dat ik nog geen haar op mijn ballen had.
quote:Op zaterdag 23 december 2006 15:35 schreef Domenica het volgende:
[..]
Vorig jaar kon dat ook al niet hoor.![]()
inkoppertje![]()
Ik lees het prima, er is ook niks fout aan onze opmerking.quote:Op zaterdag 23 december 2006 15:37 schreef DeVinger het volgende:
Lezen jullie wel goed?
Ik zeg juist, DAT (dat het wel kon) stamt nog uit de tijd dat ik geen haar op m'n ballen had.
Als je iemand aanspreek of je iemand seizoenskaart mag lenen om een kaartje te kopen wil heel soms ook nog wel eens lukkenquote:Op zaterdag 23 december 2006 15:28 schreef Greetings het volgende:
FF een vraag: kan ik morgen als neutrale supporter (die geen clubcard heeft) morgen gewoon een kaartje aan het loket kopen?
Of gaat zoiets tegenwoordig niet meer?
Met een Nijmeegs accent?quote:Op zaterdag 23 december 2006 15:42 schreef vitessezuid113 het volgende:
[..]
Als je iemand aanspreek of je iemand seizoenskaart mag lenen om een kaartje te kopen wil heel soms ook nog wel eens lukken![]()
Nog 4 dagen te gaan, dan mag ie weerquote:Op dinsdag 19 december 2006 15:03 schreef NJ het volgende:
defranseslag. Net unbanned en nu alweer verder trollen. Weekje weg dan maar.
quote:
Dat is bull, ook de Gelderse derbyquote:Op zaterdag 23 december 2006 18:27 schreef RayMania het volgende:
Hier is geen apart topic voor nodig, die worden enkel bij wedstrijden tussen de traditionele top drie en AZ geopend.
Yupquote:Op zaterdag 23 december 2006 18:28 schreef DeVinger het volgende:
[..]
[..]
Dat is bull, ook de Gelderse derby![]()
Maargoed, je verveelde je denk ik![]()
Zal Balquote:Op zaterdag 23 december 2006 18:20 schreef Domenica het volgende:
Krijgen we morgen nog oliebollen btw?
Of spontaan voor het Gelredome gaan jeu-de-olieboulenquote:Op zaterdag 23 december 2006 18:42 schreef vitessezuid113 het volgende:
[..]
Zal Balwel verboden hebben , stel dat we gaan gooien
![]()
of gewoon voetballen met die dingenquote:Op zaterdag 23 december 2006 18:52 schreef Yozzz het volgende:
[..]
Of spontaan voor het Gelredome gaan jeu-de-olieboulenZe moet altijd alle leuke dingen verpesten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |