Ik heb geen vriendin..Maar je niet toegevoegd aan msn...quote:Op zondag 7 januari 2007 18:59 schreef Coolcat het volgende:
ja oke, als ze het gewoon zeggen, maar heb ook al vaak meegemaakt dat mannen hier via fok bv mij toevoegen aan msn en dat later blijkt dat ze een vriendin hebben... Nou en waar t dan al over gegaan is, das gewoon puur vreemdgaan...
Jij ff pech dat ik me msn hier weg heb gehaald...quote:Op zondag 7 januari 2007 19:43 schreef RobbieT het volgende:
[..]
Ik heb geen vriendin..Maar je niet toegevoegd aan msn...
Heb jij even pech:P.
Op wat voor punt in deze chronologie komt voor het eerst het seksdoel ter sprake?quote:Op vrijdag 5 januari 2007 17:21 schreef mark_dabomb het volgende:
Hoe het is gegaan, gewoon speeddaten op paiq, MSN uitwisselen, veel chatten en dan maar gewoon vragen of ze een keer wilde datenen ja hoor, dat wilde ze wel!
Zo kun je het ook stellen;).quote:Op zondag 7 januari 2007 19:46 schreef Coolcat het volgende:
[..]
Jij ff pech dat ik me msn hier weg heb gehaald...
Veel chatten of soms al tijdens het speeddaten...quote:Op zondag 7 januari 2007 19:47 schreef Mister1977 het volgende:
[..]
Op wat voor punt in deze chronologie komt voor het eerst het seksdoel ter sprake?
Wat niet kan... Check mijn profiel nog ff goed en dan met name bouwjaar...quote:Op zondag 7 januari 2007 19:55 schreef RobbieT het volgende:
[..]
Zo kun je het ook stellen;).
Je kan me altijd een pm sturen hoor
als je alle 2 naakt in bed ligt.quote:Op zondag 7 januari 2007 19:47 schreef Mister1977 het volgende:
[..]
Op wat voor punt in deze chronologie komt voor het eerst het seksdoel ter sprake?
3 jaar ouder. Sow whatquote:Op zondag 7 januari 2007 20:24 schreef Coolcat het volgende:
[..]
Wat niet kan... Check mijn profiel nog ff goed en dan met name bouwjaar...
Je vergeet een kleinigheid:quote:
Okee, dus je peilt een beetje of iemand er voor in is en dan laat je het op de date zelf aankomen. Het is dus de eerste keer niet zo van: "oke dan kom ik je vrijdag om acht uur neuken".quote:Op zondag 7 januari 2007 20:25 schreef Daggerspine het volgende:
[..]
als je alle 2 naakt in bed ligt.
ontmoet ze ergens, verzin een of ander excuus om naar jouw of haar huis te gaan. ga iets doen om langer te blijven, filmpje kijken, cd luisteren. terwijl je hier meer bezig bent ga je tegen hem/haar aanzitten, raak hem/haar voorzichtig aan (arm op schouder, of om middel of op been ofzo). Als de ander dan positief reageert kun je verder gaan, anders doe je een stapje terug en probeer je het over 10 min nog eens.
als jullie er beide zin in hebben lig je niet veel later te neuken.
Het laatste wat je moet doen (als man dan) is vragen of ze willen neuken. als ze zelf alleen op sex uit is, zegt ze ja, maar dan had je er op de andere manier ook wel in bed gekregen. en als ze wel geil is, maar niet met voorbedachte rade opzoek was naar sex, dan verneuk je hier mee al je kansen
Ow, die vrouwen moet ik dan nog tegenkomen. Misschien even mijn profiel eens goed invullen.quote:Op zondag 7 januari 2007 20:45 schreef mark_dabomb het volgende:
wanneer dat ter sprake komt? Je vraagt gewoon aan haar met welk doel zij op paiq zit en of ze niet is wil daten. dan komt het echt wel op het onderwerp sex.
precies.quote:Op zondag 7 januari 2007 23:14 schreef Mister1977 het volgende:
[..]
Okee, dus je peilt een beetje of iemand er voor in is en dan laat je het op de date zelf aankomen. Het is dus de eerste keer niet zo van: "oke dan kom ik je vrijdag om acht uur neuken".
zoveel niet nee..quote:Op zondag 7 januari 2007 21:50 schreef smerik het volgende:
Zitten er zoveeel dames op PaiQ die graag de eerste keer al willen n**ken dan?
voeg ze dan op msn toe en vraag om een foto..quote:Op maandag 8 januari 2007 02:32 schreef smerik het volgende:
Denk al, doe ik zeker wat verkeerd..
ik krijg laatste tijd trouwens steeds matches zonder foto, dat schiet ook niet echt op
had laatst ook een match, die geen foto wilde sturen om haar privacy te beschermen.quote:Op maandag 8 januari 2007 02:32 schreef smerik het volgende:
Denk al, doe ik zeker wat verkeerd..
ik krijg laatste tijd trouwens steeds matches zonder foto, dat schiet ook niet echt op
Ja, maar die zijn meestal ook zo geil als een dolle holtor met zwarte pepers in der kut.quote:Op maandag 8 januari 2007 00:24 schreef JeroenV het volgende:
heb ik eens iemand die wilt is ze 8 jaar ouder en niet knap
Andere kamer zoeken...quote:Op zondag 7 januari 2007 23:04 schreef schizofrenia het volgende:
[..]
Je vergeet een kleinigheid:
Kamer is vol. Wilt u toch toegang?
Voor Nederland; bel 0900 2021929
kosten éénmalig ¤1,30 / SMS ¤1,50 voor 24 uur toegang
Waarom moeten dit soort dingen altijd achter 0900 nummers / credit cards?
Vind het niet erg om geld uit geven maar wel als het gelijk op deze manier moet.
Ik nietquote:Op maandag 8 januari 2007 09:52 schreef Coolcat het volgende:
Ja en de mannen komen allemaal uit brabant en de randstad...
Wat is je msn?quote:Op zondag 7 januari 2007 18:59 schreef Coolcat het volgende:
ja oke, als ze het gewoon zeggen, maar heb ook al vaak meegemaakt dat mannen hier via fok bv mij toevoegen aan msn en dat later blijkt dat ze een vriendin hebben... Nou en waar t dan al over gegaan is, das gewoon puur vreemdgaan...
Dussehhhquote:Op 18-12-2006 12:18 schreef bigore
[..]
Geen idee, denk dat de opmerking een paar replies hierboven de doorslag gaf om in de tegenaanval te gaan. maar goed, lokte het ook wel zelf uit, vanaf nu zul je geen last meer van me hebben.
Ligt aan je avatar denk ik.quote:Op maandag 8 januari 2007 12:22 schreef Coolcat het volgende:
Blijkbaar blijf ik interessant voor je...![]()
en dan zeg jij dat je daar geen interesse in hebt, dat je liever op zoek gaat naar een echte realtie.... sterk zijn!quote:Op maandag 8 januari 2007 13:03 schreef yoghurtje het volgende:
TE erg.. zeg net dat ik ermee kap.. en heb nu alweer een kandidaat voor een sexdate...ze zei binnen 5 minuten dat ze alleen wou sexen... haha
ROFLquote:Op maandag 8 januari 2007 10:12 schreef mark_dabomb het volgende:
kunnen we geen PAIQ buslijn opzettenDe noord-zuidlijn voor singles die sex willen
verander dan de antwoorden op de vragen. Bij ONS van 100% naar 0% bijvoorbeeld?quote:Op maandag 8 januari 2007 13:03 schreef yoghurtje het volgende:
TE erg.. zeg net dat ik ermee kap.. en heb nu alweer een kandidaat voor een sexdate...ze zei binnen 5 minuten dat ze alleen wou sexen... haha
Had soms het idee dat dat toch wel regelmatig tot zeer regelmatig wasquote:Op maandag 8 januari 2007 12:16 schreef Coolcat het volgende:
Gods jij weet ook niet wat je wil...
En Bigore... Easy target?? Hoe vaak denk jij dat ik een date heb...
ach, gewoon optimistisch blijven en hopen dat er eens een keer een leuke match uitkomtquote:Op maandag 8 januari 2007 13:25 schreef Coolcat het volgende:
Vraag me af of dat werkt, zo goed matcht dat paiq niet...
Als ik wou en er de tijd voor had dan kon dat ook wel ja, maar valt erg mee hoor... Ben nog wel vrij kritisch...quote:Op maandag 8 januari 2007 13:51 schreef bigore het volgende:
[..]
Had soms het idee dat dat toch wel regelmatig tot zeer regelmatig was![]()
niet vaak genoeg gok ik, dus wat zeg je ervan?quote:Op maandag 8 januari 2007 12:16 schreef Coolcat het volgende:
En Bigore... Easy target?? Hoe vaak denk jij dat ik een date heb...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |