Carolus hooligan!quote:Op woensdag 27 december 2006 13:03 schreef Pinball het volgende:
Savenije, van Geene en (de?) Visser leerden ons vooral Nederlands. Dat deden ze goed, daar niet van, maar het draaide vooral om de techniek.
Frans van Neerven probeerde ons passie voor taal bij te brengen. Daar had hij zelf meer dan voldoende van, dus hoewel hij wist dat wij aan hele andere dingen dachten ging hij stug door met voordragen, uithoren, doorvragen, tieren, theatraal wanhopen en grappen maken.
Ik verslond al lang voor ik naar de middelbare school ging boeken, kranten, handleidingen, en achterkanten van pakken levensmiddelen, dus meer lezen zat er niet echt in. Ook zijn voorliefde voor de Tachtigers heeft hij niet over kunnen brengen, maar hij heeft het zeker geprobeerd.
Frans.
Ik was iets eerder dan jij denk ik, toen was het nog gewoon een nette kakschool en was iedereen bang voor hooligans.quote:
Volgens mij is het nog steeds een kakschool.quote:Op vrijdag 29 december 2006 18:43 schreef Pinball het volgende:
[..]
Ik was iets eerder dan jij denk ik, toen was het nog gewoon een nette kakschool en was iedereen bang voor hooligans.
vind ik niet kunnenquote:Op vrijdag 29 december 2006 17:39 schreef editor2 het volgende:
mr.drs.H van Liempt was zijn naam. Man sprak een beetje als Adriaan van Dis.
Beetje lijzig maar wel iemand die je altijd op je nummer zette als je met
articuleren de mist inging. Dus als jij zei: " Ik ga even douzen " zoals veel
gasten tegenwoordig zeggen dan zei hij ter overstaan van de klas: " Doezen??
ik wist niet dat U een voorbode was van de taalverkrachting die ons de komende jaren
gaat teisteren. Jongelui...douzen..onthoud dat als U later met uw auto bij een
benzine-station staat en dit persoon uw ramen wil wassen "
Ach wij hadden een leraar aardrijkskunde die beweerde dat nomaden rondtrekken in de woestijn, met hun vrouwen en ander vee.quote:Op vrijdag 29 december 2006 18:59 schreef Yorrit het volgende:
[..]
vind ik niet kunnen
opzich een leuk grapje maar dat moet je als leraar niet zeggen
Ik vraag me sowieso af waarom mensen in de klas van editor2 tijdens lessen Nederlands even gingen douchen.quote:Op vrijdag 29 december 2006 18:59 schreef Yorrit het volgende:
[..]
vind ik niet kunnen
opzich een leuk grapje maar dat moet je als leraar niet zeggen
eerste was zwanger en de tweede was te depressief ofzoquote:Op vrijdag 29 december 2006 23:30 schreef Treinhomo het volgende:
Rijst bij mij onmiddelijk de vraag: 'Waarom moesten die 2 mevrouwen vervangen worden ?'.
Moesten ze biggen ?
Mattens heb ik ook nog gehad. Hofstad Lyceum?quote:Op donderdag 28 december 2006 09:39 schreef WheeleE het volgende:
Van brugklas tot eindexamen (5 jaar):
- mijnheer Geusebroek, tevens mijn mentor in dat jaar
- ehm...geen idee meer.
- mijnheer Mattens 2x
- mijnheer Van Nispen
Ik las altijd al veel, dus ze hebben me niet echt meer of minder laten lezen. Mattens heeft er wele voor gezorgd dat ik ook de Nederlandse literatuur in ben gedoken, daarvoor waren het vooral detectives en thrillers die ik las.
Als Depressieve leraar Nederlands kun je 't nog behoorlijk ver schoppen:quote:Op zaterdag 30 december 2006 10:32 schreef duncannn het volgende:
eerste was zwanger en de tweede was te depressief ofzo![]()
Peellandcollege Deurne?quote:Op zaterdag 30 december 2006 22:12 schreef Kiegie het volgende:
Pierre Adriaensen, uiteraard!
En nee, hij heeft me niet aan het lezen gebracht, wel aan het lachen gemaakt.
![]()
Yep, PCD.quote:Op zaterdag 30 december 2006 22:51 schreef -Peach het volgende:
[..]
Peellandcollege Deurne?![]()
Ik heb hem alleen gehad voor CKV...Apart figuur.
Voor nederlands mevrouw Londeman en meneer Vierhout....Veel gelachen om de laatste...maar niet meer door gaan lezen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |