4,2quote:Op vrijdag 22 december 2006 11:35 schreef TheVulture het volgende:
Kan iemand mijn vorm eens bekijken aub?
dank uquote:
Hij is oud ja.quote:Op vrijdag 22 december 2006 11:25 schreef maniack28 het volgende:
Verkopen... veel te oud....
Met skilltrades verdien ik ook veel meer ja, maar dat houd ik niet als norm aan.quote:Op vrijdag 22 december 2006 12:10 schreef maniack28 het volgende:
17k per weekIk ga voor 50k met een speler die ik voor 1k gekocht heb... ben benieuwd
Ja, ik train ook liever 10 skilltrades per week, maar ik heb toch ook liever wat spelers die elke week een leuk potje kunnen verdedigen in competitiewedstrijden. Dit is een zo'n speler.quote:Op vrijdag 22 december 2006 12:24 schreef maniack28 het volgende:
Tsja... dan moet je niet klagen. LT trainen levert geen kont meer opTrain hem dan maar gewoon door tot zn 30e...
Nee hoor.. je had ze eerder moeten verkopen...quote:Op vrijdag 22 december 2006 12:29 schreef roelofjan het volgende:
[..]
Ja, ik train ook liever 10 skilltrades per week, maar ik heb toch ook liever wat spelers die elke week een leuk potje kunnen verdedigen in competitiewedstrijden. Dit is een zo'n speler.
Ja, dat is heel mooi maar ik heb er pas 3 volledige seizoenen opzitten.quote:Op vrijdag 22 december 2006 12:36 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Nee hoor.. je had ze eerder moeten verkopen...
Het is veel effectiever dan om 18/19 jaar formi/uitmuntend te kopen, die kan je tenminste nog een beetje doortrainen.
Trainen maximaal tot 21 jaar, daarna afkappen.... (tenzij je een NT speler hebt/wilt). Je had ook een tijdje terug kunnen investeren in 5x uitstekend verdedigen, redelijk passen 18 jaar...dan had je nu uitmuntend 19 jaar of briljant 20 jaar gehad ipv 22 jaar
Dus jij stelt handhaving/promotie/succes voor training, dat kan... maar als je goed wilt trainen zal je soms concessies moeten doen (degraderen, niet investeren etc.).quote:Op vrijdag 22 december 2006 13:07 schreef roelofjan het volgende:
[..]
Ja, dat is heel mooi maar ik heb er pas 3 volledige seizoenen opzitten.
Dus nee, ik had een tijdje terug niet kunnen investeren in 5 uitstekende 17 jarigen met een redelijke pass want daar had ik domweg het geld niet voor.
Die verdediger waar we het nu over hebben heb ik ook gehouden toen omdat ik in een van de zwaarste competities in de 7e divisie zat. Ik had de op een na zwakste spelersgroep dus ik voelde er ook weinig voor om de enige uitstekende/formidabele spelers die ik had te verkopen.
Voor dit seizoen heb ik eindelijk eens wat versterking voor m'n middenveld en aanval gehaald (vorig seizoen speelde ik met redelijke/goede middenvelders/aanvallers...) zodat ik dit seizoen mij lekker kan handhaven/ goed voor de 3e plek kan meedoen.
Ja, soms werkt ie idd niet..quote:Op vrijdag 22 december 2006 15:31 schreef Chen het volgende:
Ik maakte gebruik van de Foxtrick plugin voor Firefox, maar sinds de update van Firefox doet die het niet meer. Iemand het zelfde probleem?
Ja. Even naar foxtrick site gaan en de nieuwste update (van gisteren) pakken.quote:Op vrijdag 22 december 2006 15:31 schreef Chen het volgende:
Ik maakte gebruik van de Foxtrick plugin voor Firefox, maar sinds de update van Firefox doet die het niet meer. Iemand het zelfde probleem?
Tools > Add-ons > Find Updates (Firefox 2.x)quote:Op vrijdag 22 december 2006 15:31 schreef Chen het volgende:
Ik maakte gebruik van de Foxtrick plugin voor Firefox, maar sinds de update van Firefox doet die het niet meer. Iemand het zelfde probleem?
quote:Op vrijdag 22 december 2006 15:31 schreef Chen het volgende:
Ik maakte gebruik van de Foxtrick plugin voor Firefox, maar sinds de update van Firefox doet die het niet meer. Iemand het zelfde probleem?
Dat dus. Dan krijg je versie 0.3.50, als het goed is.quote:Op vrijdag 22 december 2006 15:58 schreef Daemon19 het volgende:
[..]
Tools > Add-ons > Find Updates (Firefox 2.x)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |