ze horen allebei bij de oprichters van de bundesliga.quote:Op woensdag 31 januari 2007 23:11 schreef tong80 het volgende:
Nieuwe kwisvraag wat hebben Kaiserslautern en Nürnberg met elkaar te maken ?
Het stadion van Dortmund is zeer gaaf, tegen wie spelen ze? en sta je in de gele 'muur'?quote:Op woensdag 31 januari 2007 23:23 schreef AtDaMotDaMotDa het volgende:
Na dit seizoen al bij bremen, schalke en HSV geweest te zijn, ga ik a.s. zondag naar Dortmund
Ben benieuwd, sowieso is Bundesliga altijd lekkere sfeer
Nee, ze waren beiden uniek in iets.quote:Op woensdag 31 januari 2007 23:18 schreef bassieVL het volgende:
[..]
ze horen allebei bij de oprichters van de bundesliga.
Leukquote:Op woensdag 31 januari 2007 23:23 schreef AtDaMotDaMotDa het volgende:
Na dit seizoen al bij bremen, schalke en HSV geweest te zijn, ga ik a.s. zondag naar Dortmund
Ben benieuwd, sowieso is Bundesliga altijd lekkere sfeer
Een weldenkend bestuur had Thomas Doll al twee maanden geleden de deur gewezen. Het schijnt nu twee voor twaalf te zijn.quote:
Zal zn gekochte spits Oliic leuk vindenquote:Op donderdag 1 februari 2007 17:15 schreef zjroentje het volgende:
Wel clever om 'm na de transferperiode eruit te bonjouren.
Inderdaad. Het is niet ondenkbaar dat VdV vertrokken zou zijn als Doll eerder ontslagen was. Rafael was erg loyaal aan hem. Hopen maar dat Van der Vaart van de zomer een mooie club vindt.quote:Op donderdag 1 februari 2007 17:15 schreef zjroentje het volgende:
Wel clever om 'm na de transferperiode eruit te bonjouren.
quote:Op donderdag 1 februari 2007 17:25 schreef hello_moto1992 het volgende:
Doll![]()
Waarom heeft Co nou bij zo'n schijtclub in Donetsk getekend![]()
Zitplaatsen aan de lange kant geloof ik. Geen 'gele muur' dusquote:Op woensdag 31 januari 2007 23:29 schreef bassieVL het volgende:
[..]
Het stadion van Dortmund is zeer gaaf, tegen wie spelen ze? en sta je in de gele 'muur'?
Zoals het hoortquote:Op donderdag 1 februari 2007 17:27 schreef AtDaMotDaMotDa het volgende:
[..]
Maar eerst uiteraard bier zuipen en bratwurst eten
Eerst Ajax - Feyenoord en dan meteen Werder - Schalke, spannende dagquote:Op donderdag 1 februari 2007 20:12 schreef DeVinger het volgende:
February 2
20:30 Nurnberg ? - ? Bayern Munich
February 3
15:30 Alemannia Aachen ? - ? Hannover
15:30 Arminia Bielefeld ? - ? Monchengladbach
15:30 Eintracht Frankfurt ? - ? Mainz
15:30 Energie Cottbus ? - ? Bochum
15:30 Hertha BSC ? - ? Hamburger SV
15:30 Wolfsburg ? - ? Bayer Leverkusen
February 4
17:00 Borussia Dortmund ? - ? Stuttgart![]()
17:00 Werder Bremen ? - ? Schalke![]()
Frankfurt - Mainz.quote:Op donderdag 1 februari 2007 21:27 schreef F.O.N.S. het volgende:
Leukste wedstrijden zijn niet op zaterdagBehalve Hertha-HSV dan
Dat is wel een hele leuke wedstrijd ja! En Aachen-Hannover is ook zeker niet de minste!!!!quote:
's Avonds nog Internazionale - AS Roma.quote:Op donderdag 1 februari 2007 20:16 schreef Mr.Mills het volgende:
[..]
Eerst Ajax - Feyenoord en dan meteen Werder - Schalke, spannende dag![]()
quote:Stevens akkoord met HSV
KERKRADE/HAMBURG - Huub Stevens tekent vrijdagavond een contract als trainer van Hamburger SV tot de zomer van 2008. Technisch-directeur Dietmar Beiersdorfer van de Duitse club heeft dit vrijdag laten weten. Stevens (53) vertrekt per direct bij Roda JC, waar hij sinds de zomer van 2005 de leiding in handen had.
De leiding van Hamburger SV en de Nederlandse trainer treffen elkaar vrijdagavond in Berlijn. Of hij zaterdag tijdens het competitieduel van HSV in Berlijn tegen Hertha al op de bank zit, is onduidelijk. "De precieze invulling moeten we nog afstemmen", aldus Beiersdorfer. "Het kan zijn dat in Berlijn Karsten Bäron, de trainer van amateurtak, op de bank zitten."
Stevens was in Duitsland eerder in dienst van Schalke 04 en Hertha BSC. Hij volgt bij HSV Thomas Doll op.
niks voor feyenoord geweest?quote:Op vrijdag 2 februari 2007 16:39 schreef jorienvdherik het volgende:
Huub Huub, Relaxte gozer. Kan je gewoon makkelijk een paar vragen stellen ook
Ik zie eigenlijk ook niet zo in waarom hij wel een goede trainer isquote:Op vrijdag 2 februari 2007 20:45 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Wat is er mis met Koe man?
Zeker welquote:Op vrijdag 2 februari 2007 20:44 schreef hello_moto1992 het volgende:
[..]
niks voor feyenoord geweest?
Te weinig haarquote:Op vrijdag 2 februari 2007 20:45 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Wat is er mis met Koeman?
En het is 2-0.quote:Op vrijdag 2 februari 2007 20:51 schreef Ambrosius het volgende:
Bayern weer lekker bezig, zelfs bijna 2-0.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |