Waar is dit topic niet voor bedoeld?quote:Op maandag 2 januari 2006 16:34 schreef BaggerUser het volgende:
ik denk dat dit programma niet zou mistaan in de OP
http://www.wildbits.com/files/TunaticSetup.exe
ik vind het wel grappig je kan een nr laten horen door de mic via de radio of via je geluidskaart en meestal zegt hij na 20 seconde welk liedje het is, ideaal als je het nr hoort en wil weten welk nummer het is
Hm...ik denk dat ik weet welk nummer je bedoelt. Volgens mij is die van Andrea Bocelli-Per Amore?quote:Op zondag 17 december 2006 23:19 schreef Orfu88 het volgende:
Ik herinner me (volgens mij) een vertaling van de tekst van het refrein. Er wordt gezongen 'daaaaaaaaaaaaaag (lange uithaal) mn liefde/vrouw/meisje (weet ik niet)'
Het was niet perdono helaasde muziek is veel rustiger(tegen klassiek aan), met alleen 'echte' instrumenten, en volgens mij is het niet erg bekend. de zanger heeft een tenor-achtige stem
Ik dacht aan:quote:Op zondag 17 december 2006 23:22 schreef Shirley het volgende:
[..]
Hm...ik denk dat ik weet welk nummer je bedoelt. Volgens mij is die van Andrea Bocelli. Zal even kijken of ik titel kan vinden.
In het vorige topic zag ik het antwoord ergens.quote:Op zondag 17 december 2006 23:44 schreef SEMTEX het volgende:
Ik heb nog niks gevonden.
Ik zoek dit nummer al zo lang en dankzij YouTube zal het me lukken ook.
Dit nummer is al heeeel vaak voorbij gekomen in Top Gear (en dan vooral tijdens de Racen die ze af en toe doen) en elke keer vraag ik me weer af welk nummer het is. Wie helpt me?
http://www.youtube.com/watch?v=4dGVpr6sK4c
Het begint op 2:12 en loopt een tijdje door. Het filmpje is ws leuk genoeg om even terug te zien.
quote:
Geweldig album ook, Car chase terror is ook erg mooi.quote:Op maandag 18 december 2006 00:03 schreef SEMTEX het volgende:Ik zat nog te scrollen en te kijken en kon 't niet vinden. GE-WEL-dig! Bedankt!
Bartrid (en Shirley): heel erg bedankt![]()
![]()
Freiheit- Play it coolquote:Op maandag 18 december 2006 14:09 schreef Bouncer2002 het volgende:
ik zoek een liedje gezongen door een of meerdere mannen/jongens.
stukken tekst:
ohhhhwww you, though I see you can't hide your tears ... I don't want to live with all those fears...
guess I always have to be your fool.....
quote:....
Oho, you, though I see you can't hide your tears
I don't want to live with all those fears
Guess I always have to be your fool
Better break it up and play it cool, ooohooo
.....
http://www.songtapper.com/quote:Op maandag 18 december 2006 01:20 schreef Knoekie het volgende:
Misschien niet echt een vraag die hier hoort. Maar iemand had in deze reeks een tijdje geleden een link gepost van een website en daar kon je door middel van een nummer de deuntjes op je spatiebalk in de drukken de titel van een nummer krijgen. Ben helaas de link kwijt, heeft iemand die nog?
Hahah ja deze zoek ik ookquote:Op maandag 18 december 2006 18:21 schreef vosss het volgende:
Hoe heet dit liedje?
Het gaat ongeveer zo:
Hey ga de mee dan goan we n stukske lopen laot ouwe jas maar hangen tis niet kou.
Hey ga de mee dan goan we n stukske lopen ..... de bloemkes zijn al open.....
Iemand?quote:Op woensdag 13 december 2006 23:48 schreef Maisnon het volgende:
De muziek van de nieuwe Orange ADSL reclame.
Een beetje downtempo insturmentale chill out muziek...
(reclame met allemaal gebouwen, en op het eind een oranje tekst met ADSL Orange erin, kan hem nergens vinden op internet)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |