Haaahahahquote:Tomasson naar ajax, nee toch?
Volgens een gesprek dat ik gisteren hoorde zou ajax geïnteresseerd zijn in de diensten van 'onze' Jon Dahl Tomasson. Ik heb inmiddels bijna kramp in mijn handen van het zoeken op internet, maar ik heb nog steeds niets gevonden om dit gerucht te voeden. (gelukkig maar) Ik weet wel dat Feyenoord vorig seizoen interesse had in Tomasson, en dat de Deen niet lekker in zijn vel zit bij VFB Stuttgart. Heeft iemand meer informatie? Of was het gewoon een lulverhaal van die kerel?
quote:Op maandag 18 december 2006 16:29 schreef Nashje het volgende:
[..]
HaaahahahHoe kun je zoiets verzinnen
Stamquote:Jaap Stam stond zondag voor de vierhonderdste keer binnen de lijnen. De oud-international begon zijn carrière bij FC Zwolle (32 duels) en diende vervolgens Cambuur Leeuwarden (66), Willem II (19), PSV (76), Manchester United (80), Lazio (70) en AC Milan (42). Zijn optreden tegen Excelsior was zijn vijftiende competitieoptreden voor Ajax.
Dat is omdat niemand bij Ajax hem wijst op zijn aanname van de bal. Op het moment dat hij een bal aanneemt staat hij ingedraaid dan kan hij hem alleen terug spelemn. Als hij hem met zijn zijn gezicht richting het veld aanneemt of indraaid tijdens de aanname kan hij de spitsen inspelen en komen ook de middenvelders vrij en heb je het veel lastiger als tegenstander om druk te zetten omdat je ruimte in je rug krijgt.quote:Op maandag 18 december 2006 11:26 schreef dantes_inferno86 het volgende:
Ik vind Vermaelen te weinig dynamiek hebben voor een back. Als de tegenstander enige vorm van druk zet op Vermaelen als hij de bal heeft speelt hij al weer terug op Stekelenburg. Daarnaast vind ik Urby beter als linksback dan als linkermiddenvelder. Dus gewoon 433 met urby als back en Wesley linkshalf. Daar speelt hij toch beter dan op de 10 positie.
Zoals Leonardo?quote:Op maandag 18 december 2006 16:57 schreef -Wolf- het volgende:
Die lulverhalen over fey. en AJAX-spelers die over en weer de gelederen komen versterken beginnen nu exhorbitante vormen aan te nemen. Genoeg met deze onzin. Laten we het rijk der fabelen even laten voor wat het is en over serieuze AJAX-zaken discussieren.
Daar heb je idd gelijk in maar vaak is er nog geen directe afspeelmogelijkheid en hij ook dan heeft hij te weinig dynamiek en voetballend vermogen.quote:Op maandag 18 december 2006 16:53 schreef Chadi het volgende:
[..]
Dat is omdat niemand bij Ajax hem wijst op zijn aanname van de bal. Op het moment dat hij een bal aanneemt staat hij ingedraaid dan kan hij hem alleen terug spelemn. Als hij hem met zijn zijn gezicht richting het veld aanneemt of indraaid tijdens de aanname kan hij de spitsen inspelen en komen ook de middenvelders vrij en heb je het veel lastiger als tegenstander om druk te zetten omdat je ruimte in je rug krijgt.
quote:Later in de week uitsluitsel over Sneijder
Wesley Sneijder trainde vanochtend kort met de groep mee. De middenvelder raakte tijdens de wedstrijd tegen Zulte Waregem geblesseerd aan zijn bekken en moest daardoor de wedstrijd tegen Excelsior overslaan. Ajax meldt dat pas later deze week duidelijk zal worden of Sneijder er in de uitwedstrijd tegen Vitesse bij kan zijn.
Wanneer komt iemand vrij? Niet als ie denkt dat je d ebal weer terug speelt. Op het moment dat hij die bal goed aan neemt gaan de middenvelders van Ajax en de spitsen daarop rekenen en zorgen ze ervoor dat ze aanspeelbaar zijn of in beweging zijn om aanspeelbaar te worden voor hem. Zodra je hem een bal geeft weet je in 90 va de 100 gevallen dat hij hem breed legt of terug legt. Wil hij hem namelijk diep spelen moet hij hem nog minimaal 2 keer raken en tegen die tijd sta je weer in de dekking.quote:Op maandag 18 december 2006 16:59 schreef dantes_inferno86 het volgende:
[..]
Daar heb je idd gelijk in maar vaak is er nog geen directe afspeelmogelijkheid en hij ook dan heeft hij te weinig dynamiek en voetballend vermogen.
Ga je dat dan vergelijken met andere clubs? Dan moet je alles wel gelijk trekken. Bij Ajax is het zo dat een seizoenskaarthouder ook meteen lid is van de SV! Dat is bij andere clubs niet zo. Net zoals Ajax elke thuiswedstrijd standaard de seizoenskaarthouders telt, ook al zijn ze er niet. Daarom ligt het aantal toeschouwers bij Ajax altijd zo veel hoger als bij de rest.quote:Op maandag 18 december 2006 12:53 schreef SoA-Holic het volgende:
Mede Ajacieden,
Ik ben bezig met een imago onderzoek van Ajax in Nederland. Maar nu heb ik een overzicht nodig met aantallen van leden van supportersverenigingen maar ik kan weinig vinden.
Iemand een overzicht voor mij?
edit: niet alleen getallen van de supps vereniging van Ajax maar alle eredivisie clubs.
En als je een SC bij Ajax hebt, dan ben je ook lid van de knjb.En bij Ajax worden ook de toeschouwers die er de week ervoor waren meegenomen.Ook niet vergeten!quote:Op maandag 18 december 2006 17:15 schreef Vakkie_W het volgende:
[..]
Ga je dat dan vergelijken met andere clubs? Dan moet je alles wel gelijk trekken. Bij Ajax is het zo dat een seizoenskaarthouder ook meteen lid is van de SV! Dat is bij andere clubs niet zo. Net zoals Ajax elke thuiswedstrijd standaard de seizoenskaarthouders telt, ook al zijn ze er niet. Daarom ligt het aantal toeschouwers bij Ajax altijd zo veel hoger als bij de rest.
quote:Op maandag 18 december 2006 17:24 schreef Cantona_No.7 het volgende:
[..]
En als je een SC bij Ajax hebt, dan ben je ook lid van de knjb.En bij Ajax worden ook de toeschouwers die er de week ervoor waren meegenomen.Ook niet vergeten!
Ik wou ook helpenquote:Op maandag 18 december 2006 17:26 schreef Vakkie_W het volgende:
[..]
Doe normaal
Ik wil heb alleen helpen. Zodat hij geen appels met peren gaat vergelijken, want dan heb je niks aan een onderzoek.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |