natuurlijk mag dat, ga het meteen doenquote:Op donderdag 4 januari 2007 13:12 schreef Lips het volgende:
Mag ik naar de kwartaalstoppers?? Had gisteren al heel trots gemeld dat ik op precies 3 maanden zat
lol, tnx!quote:Op donderdag 4 januari 2007 13:14 schreef DarkElf het volgende:
[..]
natuurlijk mag dat, ga het meteen doen
Klopt, maar geef toe, je bent toch ook beter? Wees er trots op dat je gestopt bent.quote:Op donderdag 4 januari 2007 13:12 schreef _Flame_ het volgende:
ja maar als je na verloop van tijd gaat ruiken dat t stinkt is dat toch voor mensen die nooit gerookt hebben t zelfde?
ik heb soms het idee dat mensen die gestopt zijn er eerder commenaar op geven om mischien te laten zien hoe goed zij wel niet zijn omdat ze gestopt zijn oid?![]()
Jij voelt je beter dan mensen die wel roken?quote:Op donderdag 4 januari 2007 13:20 schreef Paran0id het volgende:
[..]
Klopt, maar geef toe, je bent toch ook beter?
Kritiek op je oude levensstijl is een goede manier om er niet in terug te vallen. Bekeerlingen zijn altijd het fanatiekstquote:Op donderdag 4 januari 2007 13:23 schreef _Flame_ het volgende:
ja tuurlijk mag je trots zijn als je gestopt bent met roken...maar dat kun je ook anders laten weten dan met kritiek op rokers...toch
Inmiddels kleine 2 weken later:quote:Op zondag 24 december 2006 14:24 schreef eer-ik het volgende:
ik reageer nog steeds vrij vaak behoorlijk bits merk ik.
En dat vind ik nog het ergste, dat ik het zelf merk...
Ik stoor me gewoon aan m'n eigen gedrag
Gek zat toch..
Zou je mij bij de 2 maanden willen zetten.quote:Op donderdag 4 januari 2007 13:14 schreef DarkElf het volgende:
[..]
natuurlijk mag dat, ga het meteen doen
Ja.quote:Op donderdag 4 januari 2007 13:25 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Jij voelt je beter dan mensen die wel roken?
Hij is al ruim een maand gestoptquote:Op donderdag 4 januari 2007 13:30 schreef Paran0id het volgende:
[..]
Ja.
Ik neem aan dat je zelf rookt?
Nee, maar ik vind het ook onzin om me beter te voelen dan mensen die wel roken. Als mensen willen roken moeten ze dat lekker doen, om ze dan minder te vinden gaat me nogal ver.quote:Op donderdag 4 januari 2007 13:30 schreef Paran0id het volgende:
[..]
Ja.
Ik neem aan dat je zelf rookt?
Ja, en jij stopt met roken, maar zij blijven stug volhouden, dus eigenlijk ben jij zwakker dan zij.quote:Op donderdag 4 januari 2007 13:37 schreef Paran0id het volgende:
Als mensen 's morgens een sigaret 'moeten' roken om hun dag door te komen/beginnen. Zijn ze in die zin toch zwakker dan ik? Ik heb die sigaret niet nodig.
Daarin verschillen we duidelijk van mening, ik vind iemand wel zwak wanneer hij weet dat iets slecht is het toch doet. Voor koffie ligt dit misschien iets anders, maar vertel vond jij je 1e sigaret lekker?quote:En wat is er raar aan? Je vindt iets lekker, dus doe je dat graag. Dat het slecht voor je kan zijn, kun je accepteren of aangrijpen als reden om het niet te doen. Ik vind het een niet getuigen van meer zwakte dan het ander.
kritiek op jezelf mag van best..maar kritiek op andere is ook een soort van zwaktte denk ik danquote:Op donderdag 4 januari 2007 13:26 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Kritiek op je oude levensstijl is een goede manier om er niet in terug te vallen. Bekeerlingen zijn altijd het fanatiekst.
En dan heb je het over een kopje koffie in de ochtend? En kanker krijg je overal van, dat accepteer ik maar gewoon. Verder zijn er veel aanwijzingen dat koffie de kans op diabetes vermindert en ook neemt de kans op parkinson af met 60% bij mannen als ze regelmatig koffie drinken.quote:Op donderdag 4 januari 2007 13:59 schreef Paran0id het volgende:
Kanker, met name borst-, blaas- en colonkanker, glaucoom en ooghypertensie, maar ook miskramen, allergische huidsymptomen, hoge bloeddruk, risico op hart- en vaatziekten, te hoge cholesterol, reumatoïde polyartritis en slaapproblemen. (via e-gezondheid).
Al lijkt een miskraam me niet echt van toepassing op jou
Daarin verschillen we dan inderdaad van mening. En ja, ik vond mijn eerste sigaret (nou ja, eigenlijk was het halfzware shag) lekker.quote:Daarin verschillen we duidelijk van mening, ik vind iemand wel zwak wanneer hij weet dat iets slecht is het toch doet. Voor koffie ligt dit misschien iets anders, maar vertel vond jij je 1e sigaret lekker?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |