Nikky, wat fijn dat het beter gaat met je! Ben ook benieuwd wat het nou was...toch goed om te weten. Zo'n mysterieus iets is nooit fijn maar zeker niet tjidens de zwangerschap.
![]()
Stiekemurd mag alweer naar huis, fjin zeg!
![]()
Hier een hele tijd weer voorweeën gehad, vannacht werd ik wakker van de pijn (rugweeën
![]()
en behoorlijk sterke) en dacht dat het nu eindelijk begonnen was maar tegelijk ook "maar dat zal wel niet" ... nou, ik had weer gelijk hoor. Naar beneden gegaan en het zwakte gelijk af, nu nog de hele dag rugweeën tussendoor, maar niet zulke sterke als vannacht. Wél vervelend
![]()
want het zeurt nogal. Hopelijk gaan ze snel over in de 'real deal'... maar ik heb er nu wel rust over. Heeft wel geholpen dat de vk zei dat ik het van me af moest zetten dat ik aan het bevallen was, want het is gewoon nog niet zover. En dat komt wel. Vandaag ben ik uitgerekend dus het valt allemaal best mee...!