Die mag je dus er fijn los bijkopen, waarom niet oplaadbaar via USB, had toch geen probleem moeten zijn...quote:Op vrijdag 15 december 2006 20:38 schreef Shazbot het volgende:
Ook eindelijk mijn Wii binnen o/ . Ik kon hem nu zelfs van 3 adresjes tegelijk halen :d
Wat ik me afvroeg, zijn de baterijen die meegeleverd zijn (zowel bij de Wii als Wii play) rechargeble? of mag je die er nog fijn bij kopen
Daar komt dus dit voor:quote:Op vrijdag 15 december 2006 20:39 schreef Herr.Flick het volgende:
[..]
Die mag je dus er fijn los bijkopen, waarom niet oplaadbaar via USB, had toch geen probleem moeten zijn...![]()
Als de prijs enigszins redelijk is, dan ga ik zeker zo'n ding aanschaffen, dit is gewoon k*t zo...quote:Op vrijdag 15 december 2006 20:42 schreef The-Brahma-Bull het volgende:
[..]
Daar komt dus dit voor:
http://www.thegamefeed.co(...)0Power%20Station.jpg
Joytech heeft nu ook al een webshop voor NL maar daar staat de Wii nog nieteens bij
quote:Op vrijdag 15 december 2006 19:51 schreef Herr.Flick het volgende:
En ineens loopt "frank" op mijn Wii plein...
Ben ik blij dat de Media Markt 50 Philips batterijen had liggen voor ¤ 12quote:Op vrijdag 15 december 2006 20:38 schreef Herr.Flick het volgende:
batterijen leeg van m'n mote... ben ik gvd uitgespeeld vanavond!
Nou ja, als het met je PC en met de Wii niet wil lukken is er wel gedegelijk iets mis met je accesspoint denk ik dan...quote:Op vrijdag 15 december 2006 21:05 schreef Qwea het volgende:
ja hoi,ik heb een probleem.
Ik heb de wii aangesloten. Ik heb een kabel modem met een router ertussen. In die router heb ik de accespoint gedaan. De wii laten zoeken en de wepkey ingevoerd (let op,de wii ziet de router wirelessQ dus wel!) nu test ik de verbinding maar krijgt de wii geen verbinding met de accespoint.
Overigens krijg ik met de pc ook geen verbinding met de Q-Tec accespoint. Maar dat moet niet zo'n probleem zijn aangezien de wepkey klopt.
Iemand een idee?
ik snap er niks van. In de manual staat dat ik hem moet connecten via 192.168.1.90 maar omdat die router ertussen zit,heeft ie dan geen ander IP nr?quote:Op vrijdag 15 december 2006 21:08 schreef Cid het volgende:
[..]
Nou ja, als het met je PC en met de Wii niet wil lukken is er wel gedegelijk iets mis met je accesspoint denk ik dan...
Ben nu de draad een beetje kwijt....wat probeer je te doen?quote:Op vrijdag 15 december 2006 21:10 schreef Qwea het volgende:
[..]
ik snap er niks van. In de manual staat dat ik hem moet connecten via 192.168.1.90 maar omdat die router ertussen zit,heeft ie dan geen ander IP nr?
Die is beschikbaar vanaf 20 Decmber en het internet kanaal vanaf 23 decemberquote:Op vrijdag 15 december 2006 21:18 schreef Cid het volgende:
Trouwens, kan iemand hier gewoon het weer kanaal bekijken of is het gewoon nog niet beschikbaar?
Weer en Nieuwskanaal zijn nog niet beschikbaar. dacht dat 20 dec. het weerkanaal kwam en ergens in januari het nieuwskanaal.quote:Op vrijdag 15 december 2006 21:18 schreef Cid het volgende:
Trouwens, kan iemand hier gewoon het weer kanaal bekijken of is het gewoon nog niet beschikbaar?
Koop gewoon een setje oplaadbare batterijen, is weliswaar even duur, maar je kan het ook nog voor andere dingen dan de wii gebruiken.quote:Op vrijdag 15 december 2006 20:44 schreef Herr.Flick het volgende:
[..]
Als de prijs enigszins redelijk is, dan ga ik zeker zo'n ding aanschaffen, dit is gewoon k*t zo...![]()
prijs valt dus mee, alleen nog niet leverbaar.
http://www.centralpoint.n(...)er_Station__Wii.html
Echt waar? ff lezenquote:Op vrijdag 15 december 2006 21:40 schreef The-Brahma-Bull het volgende:
Oplaadbare batterijen mogen er eigenlijk niet in heh.
quote:
Nou in ieder geval niet 250 euro, want dat staat in de OP.quote:
40 euro draadloos usb ding. Met CD-Rom waarmee je plaatjes, filmpjes ect ect kan overzetten van je PC naar de Wii.quote:Op vrijdag 15 december 2006 22:02 schreef Qwea het volgende:
ik denk dat die accespoint corupt is. Want als ik hem namelijk aansluit en de wii ziet hem,heeft de mac inees ook geen Inet meer en ligt het netwerk eruit.
Zit erover te denken om morgen even een draadloze router te kijken.
trouwens je kan hem ook connecten met zo'n nintendo usb ding. Connect je hem dan met utp kabel? of is dat ding ook draadloos? En iemand een idee wat dat draadloze ding kost?
Overigens moet er in de wii een kaart zitten met een speciale nintendo registratiecode. Die zit er dus niet in![]()
MikeyMo bedoelt iets dat je een utp kabel naar de wii kan trekken., Is dat uberhaupt mogelijk? om de wii dus te bekabelen?quote:Op vrijdag 15 december 2006 22:04 schreef The-Brahma-Bull het volgende:
[..]
40 euro draadloos usb ding. Met CD-Rom waarmee je plaatjes, filmpjes ect ect kan overzetten van je PC naar de Wii.
Staat ook op de dixons site:
http://www.dixons.nl/De_o(...)7082268/default.aspx
*morgen langs dixons gaat.quote:Op vrijdag 15 december 2006 22:04 schreef The-Brahma-Bull het volgende:
[..]
40 euro draadloos usb ding. Met CD-Rom waarmee je plaatjes, filmpjes ect ect kan overzetten van je PC naar de Wii.
Staat ook op de dixons site:
http://www.dixons.nl/De_o(...)7082268/default.aspx
je bedoelt zoiets:quote:Op vrijdag 15 december 2006 22:07 schreef Qwea het volgende:
[..]
MikeyMo bedoelt iets dat je een utp kabel naar de wii kan trekken., Is dat uberhaupt mogelijk? om de wii dus te bekabelen?
bronquote:Wii LAN Adapter
Wii maakt draadloos verbinding met het internet. Mocht je echter niet in het bezit zijn van een draadloze internetverbinding, zorgt de Wii LAN Adapter ervoor dat je je Wii-systeem met het internet kan verbinden via een LAN-kabelverbinding.
De Wii LAN Adapter sluit je aan op een van de twee USB-aansluitingen aan de achterkant van het Wii-systeem. Hiermee zorgt hij voor een verbindingspunt voor een LAN-kabel (apart verkrijgbaar) die naar je breedbandmodem leidt.
Door de Wii met het internet te verbinden, kun je je voordeel doen met de downloadbare Virtual Console-spellen in het Wii-winkelkanaal, altijd bijgewerkte nieuws- en weerberichten in de nieuws- en weerkanalen en de diverse berichtopties van het Wii-prikbord.
Je kunt de Wii LAN Adapter in de winkel kopen voor ongeveer ¤30.
De Wii LAN Adapter zal niet vanaf de lancering van de Wii op 8 december 2006 verkrijgbaar zijn, maar zal op een latere datum uitkomen.
Dat is ook redelijk duur 30 euro ofzo, kan je net zogoed voor 10 euro meer een draadloos ding kopenquote:Op vrijdag 15 december 2006 22:16 schreef mausie het volgende:
Ik hoop dat de UTP plugje niet zo heel duur is. Dan koop ik die. Vind beetje zonde om alleen voor Wii acces point te kopen.
Leer lezenquote:Op vrijdag 15 december 2006 22:21 schreef mausie het volgende:
10 euro?Vertel me waar. Kan niks goedkopers dan 40 euries vinden.
Hoe kom je daar nou weer bij? Miyamoto zei dat TP de laatste was in de huidige vorm van Zelda, ze gingen schijnbaar een hele nieuwe richting op.quote:Op vrijdag 15 december 2006 18:35 schreef mini-lellan het volgende:
die 2e Zelda op de Wii pwnt TP toch niet. Het word waarschijnlijk hetzelfde verhaal met OoT en MM.
quote:
Alsof MM zo slecht is...quote:Op vrijdag 15 december 2006 18:35 schreef mini-lellan het volgende:
die 2e Zelda op de Wii pwnt TP toch niet. Het word waarschijnlijk hetzelfde verhaal met OoT en MM.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |