Ach, het verkoopt.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 00:49 schreef CasB het volgende:
[..]
Beetje jammer dat alles van Timbalake dezelfde sound heeft en het dus alsnog 13 in een dozijn wordt...
Ze zingt niet met Timberlake, hij kijkt en luistert naar haar.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 00:34 schreef Rnnz het volgende:
Ze zingt dus idd met Justin. Toch knap en misschien kunnen we er meer van verwachten als ze serieus met Timbaland en Justin aan 't opnemen is.
Had ie een tapie van zichzelf met een 2e stem opstaan zekerquote:Op dinsdag 29 mei 2007 01:11 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Ze zingt niet met Timberlake, hij kijkt en luistert naar haar.
Luister dan nog maar 's goed, "Zonnejager".quote:Op dinsdag 29 mei 2007 01:11 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Ze zingt niet met Timberlake, hij kijkt en luistert naar haar.
Het waren gewoon de/zijn backingvocals op tape.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 01:25 schreef MissHobje het volgende:
[..]
Had ie een tapie van zichzelf met een 2e stem opstaan zeker![]()
So what?quote:Op dinsdag 29 mei 2007 08:48 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Het waren gewoon de/zijn backingvocals op tape.
quote:Op dinsdag 29 mei 2007 09:22 schreef KnorrV het volgende:
Bij live and cooking was ze vorige zondag, en daar zei die "muziekspecialist" dat ze een unieke stem had, nah sorry hoor maar al die dames die in de muziek zitten hebben zo'n stem, dus ik zou die muziek niet dertien in een dozijn noemen maar de zang![]()
Waarom die moeite als hij er zelf naast zitquote:Op dinsdag 29 mei 2007 08:48 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Het waren gewoon de/zijn backingvocals op tape.
Je kan zeggen wat je wil, maar dat heeft ze toch goed voor elkaar.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 00:25 schreef _laytsskylighter_ het volgende:
Die dus:
http://www.youtube.com/watch?v=69Grnh7Qin8
omdat ie wil luisteren hoe ze klinkt.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 11:08 schreef _laytsskylighter_ het volgende:
[..]
Waarom die moeite als hij er zelf naast zit![]()
Het komt op mij over als 'Surprise!' Je hoort 'm zingen en denkt dat het een tape is en dan zit hij er gewoon echt.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 14:36 schreef SunChaser het volgende:
Als Timberlake zou meezingen zou hij wel staan. Nu zit hij en kijkt hij toe.
Dat is wel tof jaquote:Op dinsdag 29 mei 2007 14:50 schreef Mikani het volgende:
Het komt op mij over als 'Surprise!' Je hoort 'm zingen en denkt dat het een tape is en dan zit hij er gewoon echt.
Ach, in Amerika hadden ze ook American Idol en dat soort crap...quote:Op dinsdag 29 mei 2007 14:59 schreef hermanberghuis het volgende:
Waarom kunnen wij hier in nederland niet onze eigen mensen met echte talenten ontdekken? Waarom hebben wij daar bv amerikanen voor nodig en kunnen wij dat dan niet zelf doen via idols, x factor of popstars the rivals? Zij heeft meer/betere zangtalenten dan alle finalisten van idols bij elkaar.
Eigenlijk bedoelde ik niet eens dat ze echt zong met Justin, maar meer dat ze nu al met hem omging.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 14:36 schreef SunChaser het volgende:
Als Timberlake zou meezingen zou hij wel staan. Nu zit hij en kijkt hij toe.
Welk deel van je source zegt dat ie z'n eigen label is begonnen? Ik zie alleen maar wat commentaar op die video.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:38 schreef CLM het volgende:
Perez Hilton meldt op zijn site dat Justin Timberlake een eigen label gestart is en dat hij verwacht dat Esmee als eerste gesigned wordt (vanwege die video dus).
Source
Oh, ik heb de verkeerde post gelinkt. Dit is de originele post (waar de vorige link dus in staat).quote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:41 schreef _laytsskylighter_ het volgende:
[..]
Welk deel van je source zegt dat ie z'n eigen label is begonnen? Ik zie alleen maar wat commentaar op die video.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |