Wat dacht je van Phoenix Wright, 42 Spel Klassiekers, Final Fantasy 3 (via importen dan), Trauma center, Yoshi's Island DS, Castlevania, etc.quote:Op zondag 24 december 2006 11:38 schreef _petjan het volgende:
Welke games zijn de echte must haves voor de DS? Want ik heb niet echt leuke games. Ik heb NSMB, Mario64, tony hawk, Advance Wars en Mario Kart. Maar ik heb ze allemaal al uitgespeeld.
Klik een random game site aan en het staat er ....quote:Op maandag 25 december 2006 00:47 schreef Cutebutpsycho het volgende:
Weet iemand hoe het zit met het optrekken bij mariokart? het lukt mij niet echt de balans te vinden tussen teveel gas geven terwijl er word afgeteld voor het startsein.. Óf ik geef teveel met als resultaat een grote rookwolk en veel vertraging, of ik geef te weinig gas en zodoende ligt iedereen in het begin voor
Voor mij. Kerst man (ikke) bracht vandaag elige beat agents, bomberman land en gunpeyquote:Hint: Quick start:
During the initial countdown, hold down the gas (A) about a half of a second to a second after the number "2" appears. You will gain a huge boost when the race starts. You may have to practice to get the correct timing.
thanksquote:Op maandag 25 december 2006 03:54 schreef disjfa het volgende:
[..]
Klik een random game site aan en het staat er ....
[..]
Voor mij. Kerst man (ikke) bracht vandaag elige beat agents, bomberman land en gunpeyBomberman land is echt vet en aangeschoten speelbaar alleen zuigt het kwa miltiplayer omdat je bij elk spel je ds weer opnieuw kan booten om te multiplayeren ! Maar single player is echt de bom. Alleen viel net mn ds uit
zelf heb ik de wrt54g werkt toppiequote:Op maandag 25 december 2006 14:05 schreef superfrog het volgende:
ik heb sinds Zaterdag avond ook een DS Lite
Tot nu toe bevalt het mij zeer goed, Ga denk ik woesndag
animal crossing maar eens proberen. Hoor daar veel goede
verhalen over. Weten jullie of een DS lite goed kan samen
werken met een Linksys WRT54GL of een Linksys WRT54G?
haha Ik ken hetquote:Op dinsdag 26 december 2006 18:25 schreef super-muffin het volgende:
Hehe, ik heb nu 2 dagen mijn DS en m'n broertje vond het zo vet dat hij er morgen ook 1 gaat kopen
Hier ook een Linksys WRT54G, werkt prima met de DS Lite en de Wii. Zeker een aanrader!quote:Op maandag 25 december 2006 14:05 schreef superfrog het volgende:
ik heb sinds Zaterdag avond ook een DS Lite
Tot nu toe bevalt het mij zeer goed, Ga denk ik woesndag
animal crossing maar eens proberen. Hoor daar veel goede
verhalen over. Weten jullie of een DS lite goed kan samen
werken met een Linksys WRT54GL of een Linksys WRT54G?
Wat moet je met 3 DS'sen?quote:Op dinsdag 26 december 2006 22:20 schreef BMH het volgende:
[..]
haha Ik ken hetOp een moment had ik er zelf 3 dsjes!!! Nu heb ik er nog maar 2.. Gewoon als de ene leeg is..
![]()
Als de 2 het grootst is dan de gas knop ingedrukt houden...dan schiet je weg bij de start...quote:Op maandag 25 december 2006 00:47 schreef Cutebutpsycho het volgende:
Weet iemand hoe het zit met het optrekken bij mariokart? het lukt mij niet echt de balans te vinden tussen teveel gas geven terwijl er word afgeteld voor het startsein.. Óf ik geef teveel met als resultaat een grote rookwolk en veel vertraging, of ik geef te weinig gas en zodoende ligt iedereen in het begin voor
me neefje is 8 die heeft een ds en we spelen samen heel vaak spelletjes en me andere neefje van 6 heeft ook een ds en die speelt erook volop mee.quote:Op woensdag 27 december 2006 14:22 schreef janeway het volgende:
Hallo allemaal
Mijn dochter van bijna 8 ( volgende week, ze telt de minuten) heeft eindelijk genoeg geld gespaard (met behulp van kerstoma) voor een Nintendo ds. Maar ik vraag me serieus af of een ds wel wat is voor een kind van 8. Is het niet te ingewikkeld met zo'n pennetje? Heb ik nog een vraag wat zijn dan evt leuke spelletjes voor een kind meisje van 8. En kunnen er ook advance spelletjes op een ds? Zo ja dan zijn er bij Bartsmit.com wel een paar leuke te vinden om een start mee te maken. Enne als je een ds koopt dan zit er neem ik aan niet standaart een spelletje bij, (wat zijn die dingen gruwelijk duur eigenlijk) Zijn er ook betrouwbare goedkope adressen voor een ds?
Meer vragen heb ik eigenlijk niet. IK hoop op een paar goede bruikbare antwoorden.
ALvast bedankt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |