Jaaaaaquote:
Tsss, geweldig!quote:Op woensdag 13 december 2006 21:25 schreef Wessiej het volgende:
Ja mag ik ook blij zijn dat ik een Wii had terwijl ze er meer nergens zijn
Zelda is trouwens geweldig
Waarschijnlijk pas volgende kerst. Maart komt Metroid uit, en ze gaan niet zichzelf beconcurreren.quote:Op woensdag 13 december 2006 22:01 schreef Cyberia18 het volgende:
''Super Mario Galaxy is gaaf''
Heb er enorm zin in dit spel !Hopelijk komt het spel ergens in maart, want dan komt de Wii zeker in mijn huis. De laatste dagen hoor ik erg positieve reacties dus wellicht dat ik er eentje ga halen met de kerst, Wii sports lijkt me namelijk ook erg gaaf
Ja hallo, mag ik eerst een Wii kopen..quote:Op woensdag 13 december 2006 22:29 schreef Notorious_Roy het volgende:
Oksel, jij moet me ook nog toevoegen trouwens! En Annthrax, en nog wel meer mensen ook!
Hoezo? Vind het er sowieso niet leuk uitzien. Besturing oogt niet lekker op 't eerst gezicht, veel gedraai met polsen e.d. Tevens houd ik niet van dat type simpele platformshooters.quote:Op woensdag 13 december 2006 23:03 schreef Notorious_Roy het volgende:
Metal Slug besturingstrailer
Must have hoor
Door dit spel wou ik eigenlijk een Wiiquote:Op woensdag 13 december 2006 23:03 schreef Notorious_Roy het volgende:
Metal Slug besturingstrailer
Must have hoor
yep.quote:Op woensdag 13 december 2006 23:25 schreef Tali-banaan het volgende:
Kun je dat spel ook co-oppen? Zulke spellen zijn dat altijd ideaal voor.
Correct in Rotterdam verkoopt ze, afgelopen zondag lagen er nog 4.quote:Op woensdag 13 december 2006 20:23 schreef Shazbot het volgende:
Bij welke wii sports heb je btw een nunchuck nodig ? Of geen één?
En ik heb al bij aardig wat winkels gekeken, maar geeneen lijkt de nun chuck te verkopen? Iemand nog tips/ideeen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Al het goede komt van sony koeien.
Bertha zal er blij mee zijn.
The Brentmeisterquote:Op woensdag 13 december 2006 21:44 schreef Thealexfiles het volgende:
TVP.
Morgen misschien een Wii.
God dat zeg ik elke dag. Kom op nou mediamarkt
Vorige week vrijdag lag Monkey Ball als veelvuldig gewoon in de winkel! Spellen online bestellen is altijd maar sloom.quote:Op woensdag 13 december 2006 20:45 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
ze lagen vanmiddag ook al gewoon in de winkel...![]()
van Play.comquote:Metroid Prime 3: Corruption
Due for release on 23/02/2007
Heh bah, dan ben ik bezig met FF XII.quote:Op donderdag 14 december 2006 01:11 schreef floppie86 het volgende:
[..]
van Play.com
kunnen we dat serieus nemen? of gaat t nog wel wat langer duren
quote:Op donderdag 14 december 2006 00:04 schreef depax het volgende:
zo need for speed vandaag geprobeerd.
Eigelijk het zelfde als de andere alleen 4 verschillende controle schemes.
1 sturen door de wiimote 1 remmen 2 gas zoals in excite truck dus
2 sturen met nunchuck gas door wiimote omhoog te houden
3 sturen met nunchuck gas door wiimote 45 graden omlaag te houden
en 4 ben ik vergeten maar 10 minuten gespeeld mijn zusje vond er niks aan
Daarnaast snelle loadtimes, 3 niveaus van gevoeligheid
Toch blij dat ik hem gehaald heb.
de nunchuck is trouwens vol op verkrijgbaar bij bart smit online.
Bedankt trouwens allemaal voor de mii's en de replies op de bericht
GDR die berichten van jouw waren beide leeg.
trouwens weer iets aan zelda kunnen doen ben eindelijk verder maar zit alweer vastSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat speelt de wii trouwens geweldig.
ik heb weer niemand kunnen toevoegen had maar een uurtje de tijd gisteravond dus dat moest.... damm werken kost wel veel vrije tijd zeg
![]()
Maar heb nu de forest temple gehad![]()
Gister eerst 226quote:
Blegh kom ik dan aanzetten met me 180quote:Op donderdag 14 december 2006 09:00 schreef FJD het volgende:
[..]
Gister eerst 226Toen dacht ik nog "volgens mij had die gast dat ook". Dus ik doorspelen opeens een rondje waarbij m'n eerste 5 worpen allemaal strikes waren, vervolgens een zooi spares (echt balen
) en nog een strike er tussendoor.
236 punten
Belangrijkste is dat je begint met een paar strikes. Die tellen het lekkerst op volgens mijquote:Op donderdag 14 december 2006 09:02 schreef Kabuto_Raiger het volgende:
Blegh kom ik dan aanzetten met me 180
mja verder oefenen in elk geval XD
quote:Op donderdag 14 december 2006 08:37 schreef MeZZiN het volgende:
[..]Dat ik daar zelf niet bij kwamSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat speelt de wii trouwens geweldig.
ik heb weer niemand kunnen toevoegen had maar een uurtje de tijd gisteravond dus dat moest.... damm werken kost wel veel vrije tijd zeg
![]()
Maar heb nu de forest temple gehadthnx
Al het goede komt van sony koeien.
Bertha zal er blij mee zijn.
Dat heb ik ook gedaan, nu ff 100 rupies voor olie, en danquote:Op donderdag 14 december 2006 09:06 schreef FJD het volgende:
Met Zelda heb ik de eerste lichtgeest al bevrijd ofzoVanavond maar weer eens verder spelen. Hoop wel dat de puzzels wat moeilijker worden want op dit moment is het nog niet meer dan "ik zit vast en moet een uitgang vinden".
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.maasr nog geen tijd meer voor gehad, gisteren een paar vrienden op b ezoek gehad, waarmee ik gezellig gewii't had, en ja, ze zijn nu allemaal van plan om ook een Wii aan te schaffen( Naja, eerst zien, danb geloven
)
14.gif RaymanNL vindt dit leuk
Ik heb monkey ballquote:Op donderdag 14 december 2006 09:08 schreef mrdjey het volgende:
Ik zit er aan te denken om monkeyball er bij te halen, zie alleen maar goeie cijfers staan op diverse sites. Maar is er iemand hier die hem heeft en mij kan vertellen wat er leuk aan is.
Zelfs lijkt ie mij een beetje kiddy.
quote:Op donderdag 14 december 2006 09:10 schreef RaymanNL het volgende:
Dat heb ik ook gedaan, nu ff 100 rupies voor olie, en danIk heb echt belachelijk veel tijd verspild voor ik eindelijk doorkreeg hoe ik het mandje van die klote-aap kon stelen (aan het begin). Vervolgens had ik geen idee hoe ik aan de vishengel kon komen want dat mannetje was pleiteSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.maasr nog geen tijd meer voor gehad, gisteren een paar vrienden op b ezoek gehad, waarmee ik gezellig gewii't had, en ja, ze zijn nu allemaal van plan om ook een Wii aan te schaffen( Naja, eerst zien, danb geloven
)
Zeker een half uur lopen kloten ofzo
Eerste beste voetbalkenner binnen BoF!
[b]Winnaar van de Band of FOK!kers Michael Rasmussen Award[/b]
Alpe d'Huez (1:16), Col du Telegraphe (0:56) & Col du Galibier (1:20)
Huur hem eerst zou ik zeggen.quote:Op donderdag 14 december 2006 09:15 schreef mrdjey het volgende:
MAar kopen waard of niet?
Elebits/ Wario Ware/ metroid primequote:Op donderdag 14 december 2006 09:20 schreef FJD het volgende:
Wat is nu eigenlijk de eerstvolgende topper die er aan zit te komen in de komende maanden?
http://wii.ign.com/articles/749/749108p1.htmlquote:Op donderdag 14 december 2006 09:23 schreef RaymanNL het volgende:
Elebits/ Wario Ware/ metroid prime![]()
ooh jullie vergeten excite truck/trauma center hequote:Op donderdag 14 december 2006 09:31 schreef FJD het volgende:
[..]
http://wii.ign.com/articles/749/749108p1.html
ElebitsRelease in een paar weken, mooi haal ik die in Nederland
Wario Ware daarna dan wel weer
Exitetruckquote:Op donderdag 14 december 2006 09:33 schreef depax het volgende:
[..]
ooh jullie vergeten excite truck/trauma center he
en elebits ikke ook hebben.
Zelda FTL.quote:1. (PS2, Bandai Namco) Gundam SEED: Federation vs ZAFT II - 337,559
2. (PS2, Sega) Yakuza 2 - 274,822
3. (DS, Pokemon) Pokemon Diamond - 98,859 / 1,996,275
4. (X360, Microsoft) Blue Dragon - 80,348
5. (DS, Pokemon) Pokemon Pearl - 75,206 / 1,669,367
6. (Wii, Nintendo) Wii Sports - 72,382 / 248,549
7. (DS, Nintendo) Kirby Squeek Squad - 66,421 / 465,462
8. (Wii, Nintendo) Wii Play - 62,863 / 237,160
9. (DS, Nintendo) Jump Ultimate Stars - 62,068 / 278,640
10. (DS, Nintendo) Common Knowledge Training - 55,208 / 720,752
11. Love and Berry DS Collection
12. New Super Mario Brothers
13. Momotarou Dentetsu 16
14. 1000 DS Receipes
15. Animal Crossing Wild World
16. More Brain Age
17. Zelda no Densetsu: Twilight Princess
18. Tales of Destiny
19. Yakuza (PS2 The Best)
20. Final Fantasy VI Advance
21. Brighter than Dawning Blue
22. Power Pro Kun Pocket 9
23. Odoru Made in Wario
24. Kirarin Star Revolution Naasan to Issho
25. Brain Age
26. Mario Kart DS
27. 200 Mannin Kanji
28. DS Cuisine Navigator
29. J League Winning Eleven 10
30. English Training DS
een leuke vervanger op het moment is heel raarquote:
Marble Madness met Kwik???quote:Op donderdag 14 december 2006 09:43 schreef BMH het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Mercury Meltdown Revolution :p
[afbeelding]
Draadloze sensor bar.. Leeft 48 uur met 1 batterij. Kost in Amerika $30 incl. verzendkosten.
ja waren ze onbedoeld of moesten ze gevuld zijn ?quote:Op donderdag 14 december 2006 10:08 schreef _GdR_ het volgende:
depax heb je 2 lege mailtjes van me?
wtf. .O.
Yup... Ik vond het eerste deel op de PSP best leuk. Deze nieuwe versie blijkt nog leuker te zijn.quote:Op donderdag 14 december 2006 10:48 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
Marble Madness met Kwik???
ff een psp-filmpje zoeken dan...quote:Op donderdag 14 december 2006 10:58 schreef Cancel het volgende:
[..]
Yup... Ik vond het eerste deel op de PSP best leuk. Deze nieuwe versie blijkt nog leuker te zijn.
1) Je weet dat timing de richting bepaald van de bal? Je kunt heeeel laat slaan en toch de bal binnen krijgen.quote:Op donderdag 14 december 2006 10:58 schreef speknek het volgende:
Damn, ik kom met tennis met gemak tot level 560, maar daarna wordt de computer me een partij goed zeg.
Wii60!!!!quote:Op donderdag 14 december 2006 11:32 schreef linebear het volgende:
kunnen we games a la Gears of war verwachten ?!?
2.5 FPS FTW!quote:Op donderdag 14 december 2006 11:32 schreef linebear het volgende:
kunnen we games a la Gears of war verwachten ?!?
nee had stomme plaatjes gestuurd.quote:Op donderdag 14 december 2006 10:54 schreef depax het volgende:
[..]
ja waren ze onbedoeld of moesten ze gevuld zijn ?
ja als de bal links van je komt en je slaat een forehand dan issie mis natuurlijk.quote:Op donderdag 14 december 2006 11:29 schreef speknek het volgende:
Ja. Maakt het nou eigenlijk nog uit of je zelf met een forehand of backhand slaat, als je poppetje zo staat? Of maakt het alleen uit dat je uberhaupt de wiimote schudt?
idd je moet wel de goede slag pakken jaquote:Op donderdag 14 december 2006 11:40 schreef _GdR_ het volgende:
ja als de bal links van je komt en je slaat een forehand dan issie mis natuurlijk.
smashen doe je het zelfde als serveren.quote:Op donderdag 14 december 2006 11:47 schreef FJD het volgende:
T smashen heb ik nog steeds niet echt door, vind de begeleiding bij de spelletjes echt dramatisch slecht. Had toch wel iets meer uitleg bij gemogen zeg.
Maar goed ook zonder dat wordt je eenvoudig een pro. Na bowlen was dit de makkelijkste. Baseball vind ik erg lastig om pro te worden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |