Je weet toch hoop ik wel dat haar tieten echt zijn?quote:Op donderdag 11 januari 2007 19:10 schreef Liejannuh het volgende:
[..]
Aan Dolly is toch niets meer echt?
Ik meen me te herinneren dat ze een paar jaar terug bij Ivo Niehe het volgende zei toen hij melde dat ze wel vaak naar de plastisch chirurg ging: "There ain't nothin' natural about me anymore, baby"quote:Op zondag 14 januari 2007 01:31 schreef bloodymary het volgende:
[..]
Je weet toch hoop ik wel dat haar tieten echt zijn?
Wat dan wel weer jammer is, is dat ze die oneliner al sinds iig 1983 gebruikt, toen zag ik dat voor het eerst in een (Amerikaans) tijdschrift staan. (ik weet nog zo goed dat jaartal omdat ik toen op vakantie was bij m'n tante). Toen vond ik het ook zeer grappig. Maar om nu ruim 20 jaar diezelfde joke te gebruiken....'t lijkt Daphne Deckers wel, die boert ook in ieder interview dezelfde slagzinnen op....quote:Toen zei ze ook de zin waarmee ik haar voorgoed in mijn hart gesloten heb: "it's damn expensive to look this cheap."
Bwhehehquote:Op maandag 15 januari 2007 15:17 schreef mommychaos het volgende:
Toen zei ze ook de zin waarmee ik haar voorgoed in mijn hart gesloten heb: "it's damn expensive to look this cheap."
quote:Op dinsdag 16 januari 2007 12:04 schreef lady-wrb het volgende:
jeetje, die dochter kijkt met dr linker oog in dr rechter broekzak
quote:Op dinsdag 16 januari 2007 10:31 schreef Suko het volgende:
[afbeelding]
Olivia Newton John Ik zag haar nog laatst en schrok toen van haar, jammer jammer. Dochter ziet er ook niet uit. Nog eentje:
[afbeelding]
Mijn voorspelling voor 2007: Peter-LOTR-Jackson maakt een remake van Frankenstein!quote:
Rimpels en mooie hoge hakken!quote:Op donderdag 18 januari 2007 10:37 schreef DarkElf het volgende:
oh myn god, hoe kun je dat jezelf laten aandoen??
dan maar rimpels hoor
Dit is serieus gewoon iets uit een van mijn nachtmerriesquote:
1. Ga je die vinden in dit topic?quote:Op donderdag 18 januari 2007 11:45 schreef zoeperzazke het volgende:
Zijn er eigenlijk nog wel voorbeelden te vinden van opgespoten lippen die er wél naturel uitzien????
volgens mij istie het zelfquote:Op donderdag 18 januari 2007 10:35 schreef Oblivion het volgende:
Zijn lipjens lijken al een beetje op die van zijn moeder...![]()
[afbeelding]
Om te huilen...
De restanten van haar tandvlees waarschijnlijkquote:Op donderdag 18 januari 2007 14:44 schreef lady-wrb het volgende:
wat heeft die nou om dr nek hangen?
quote:Op donderdag 18 januari 2007 18:15 schreef Maneki.Neko het volgende:
[..]
De restanten van haar tandvlees waarschijnlijk
Die hoor hier niet, die hoort in de door drank verspookte celebsquote:Op vrijdag 26 januari 2007 09:43 schreef Ticootje het volgende:
ik zag gister bonnie st claire. Die verdient hier ook wel een plekje.
[afbeelding]
[afbeelding]
Bonnie is niet chirurgisch verspookt, ze gebruikt alleen te veel lipliner, waardoor het lijkt alsof ze een een clownsmond heeft....quote:Op vrijdag 26 januari 2007 09:43 schreef Ticootje het volgende:
ik zag gister bonnie st claire. Die verdient hier ook wel een plekje.
[afbeelding]
[afbeelding]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |