FOK!forum / Forum-, Topic- en Userspellen / Algemene Kennis Quiz deel 501
Yurithemasterdinsdag 12 december 2006 @ 17:16



Welkom bij alweer het vijfhonderd en eerste deel van de Algemene Kennis Quiz. En dit is natuurlijk een speciaal deel!
Je mag elkaar alles vragen, over politiek, sport, literatuur, muziek, film enz. Als het spel vastloopt kunnen
hints gegeven worden.

Opzoeken is verboden!

Het spreekt voor zich dat er geen gebruik gemaakt wordt van hulpmiddelen als Google, Wikipedia en dergelijke. Zou het wel erg makkelijk maken. We letten hier goed op dus kijk uit wat je hier doet.



De vraagsteller zegt of het antwoord goed is. Daarna stelt degene met het goede antwoord de nieuwe vraag in bold.[/b] Als er na een goed antwoord niet binnen 10 minuten een nieuwe vraag gesteld wordt kan iemand anders een vraag stellen om het spel door te laten gaan.

Als de vragensteller vraagt naar een opsomming en de vragensteller wil alle leden van de opsomming in één antwoord zien alvorens hij het antwoord goedkeurt, dan dient de vragensteller dit in zijn of haar vraag te vermelden

De 10 minuten-regel wordt niet aangepast

Eén antwoord per keer

Per vraag raad je één keer, totdat de vraagsteller zegt dat het fout is, dan mag je weer verder raden. Het is dus niet de bedoeling dat je een paar keer achter elkaar een antwoord post, dat is niet eerlijk naar de anderen toe. Zet ook niet meerdere antwoorden in één post als er maar om één ding gevraagd wordt (in het geval van meerdere vragen mag je uiteraard meerdere antwoorden in een post zetten)
Uitzondering op de regel: iedereen heeft wel eens een plotselinge ingeving. Je post iets en meteen komt het juiste antwoord in je op. In dat geval mag je nog een keer posten.

Punten

De vraagsteller beslist wie het punt toebedeeld krijgt. Doorgaans is het zo dat het punt gaat naar degene die het antwoord compleet maakt (vooral met meerdere vragen ineen). Maar de vraagsteller neemt de uiteindelijke beslissing. Het spreekt voor zich dat degene die het antwoord als eerst goed heeft het punt krijgt. Als je een punt uitdeelt doe je dit door de naam neer te zetten van degene die het goed had, gevolgd door +1 en dit dikgedrukt. Op deze manier kan het makkelijker geteld worden. In elk tiende topic worden er 2 punten uitgedeeld.

Spelling

Ook beslist de vraagsteller of een antwoord helemaal perfect gespeld moet zijn of niet. Wees daar alsjeblieft een beetje soepel in, in de snelheid wil je nog wel eens een letter vergeten. Ook bij buitenlandse namen mag best wat soepeler met spelling omgegaan worden.

Editen

Edit je post niet, ook al heb je een spelfout. Post dan gewoon een nieuw bericht waarin je je eerdere antwoord aanvult. Anders kunnen mensen denken dat je een bericht ge-edit hebt na het zien van een ander antwoord. Doe dat dus niet!

Voor AKQ newbies is het verplicht om te luisteren naar Grauzone met het prachtige Eisbär . Daarna mag je meedoen.

Omdat er teveel geslowchat werd is er nu een speciaal slowchattopic voor geopend: AKQ Slowchat #14: Over topic 500 en vijgeblaadjes

Voor elk goed antwoord krijg je een punt dat wordt uitgedeeld door de vragensteller. Zo krijgen we een mooie ranglijst van de beste spelers.

Vanaf topic 251 zijn we begonnen met een schone lei, iedereen staat weer op 0. De score t/m topic 250 is hier te vinden (met dank aan schaapje )

Ranglijst: is gereset


betekent dat die persoon punten heeft gehaald in het vorige topic
betekent dat die persoon ook nog eens gestegen is in de ranglijst
betekent een nieuwe speler in de ranglijst

Voorgaande delen:
Algemene Kennis Quiz
Algemene Kennis Quiz Deel 100 !!!
Algemene Kennis Quiz Deel 200
Algemene Kennis Quiz Deel 300
Algemene Kennis Quiz Deel 400
Algemene Kennis Quiz Deel 500!!!!! Een mijlpaal, een feest!

MEETING GRONINGEN 10-02-2007

Laat weten of je er bij bent.

Eerste rondje in El Rubio

Verdere info volgt

De volgende mensen zullen er zijn:

Daffodil31LE
Nembrionic
Gooitzen
Stanley_Climbfall
Soempie
Neleos
Homdeck
Asmodian (waarvoor hulde)
Jojoortje?

Vragen, opmerkingen, aanmeldingen kunnen worden doorgegeven aan Soempie: keetepeet@hotmail.com.

[ Bericht 19% gewijzigd door Yurithemaster op 12-12-2006 17:46:05 ]
Soempiedinsdag 12 december 2006 @ 17:17
superbedankt Yuri
Jayhawkdinsdag 12 december 2006 @ 17:18
Yurithemaster terug gezet op 0 wegens voorzeggen

Soempie +2
Yurithemasterdinsdag 12 december 2006 @ 17:19
Ik heb lekker iedreen terug gezet op 0
Jayhawkdinsdag 12 december 2006 @ 17:19
en ik mag ineens niet meer op de meet komen
Yurithemasterdinsdag 12 december 2006 @ 17:20
Maar hoe zit het met de ranglijst moet ik nu de punten tot 250 bij de punten tot deel 500 erbij op tellen?

En de punten uit deel 500 moet ik die nu hierin plaatsen?
Jayhawkdinsdag 12 december 2006 @ 17:21
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 17:20 schreef Yurithemaster het volgende:
Maar hoe zit het met de ranglijst moet ik nu de punten tot 250 bij de punten tot deel 500 erbij op tellen?

En de punten uit deel 500 moet ik die nu hierin plaatsen?
500 er bij denk ik maar
Nembrionicdinsdag 12 december 2006 @ 17:22
500 er nog bij..501 is nieuw
Soempiedinsdag 12 december 2006 @ 17:23
gelukkig is het 'persoonlijke vragen' topic voorbij nu ik een vraag moet stellen..
Soempiedinsdag 12 december 2006 @ 17:26
Oeh toch wel een persoonlijke vraag...

Ik drink m'n koffie altijd uit dezelfde mok. Aan de binnenkant staat 'Arachibutyrofobia'.

Wat is Arachibutyrofobia?
Nembrionicdinsdag 12 december 2006 @ 17:26
Ik wilde er eigenlijk wel één stellen
Nembrionicdinsdag 12 december 2006 @ 17:26
angst voor noten?
Soempiedinsdag 12 december 2006 @ 17:27
mag ook
Soempiedinsdag 12 december 2006 @ 17:27
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 17:26 schreef Nembrionic het volgende:
angst voor noten?
nee, maar bijna Heeft wel met noten te maken..
Nembrionicdinsdag 12 december 2006 @ 17:28
Angst voor pindakaas?
Asmodiandinsdag 12 december 2006 @ 17:29
Vrees dat pindakaas aan je gehemelte blijft plakken
Nembrionicdinsdag 12 december 2006 @ 17:30
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 17:29 schreef Asmodian het volgende:
Vrees dat pindakaas aan je gehemelte blijft plakken
Ohja
Dat was het. Erg man...

Aan het werk jij!
Asmodiandinsdag 12 december 2006 @ 17:30
Hoi weer iedereen

Ik wil trouwens wel het lastige werk doen om alle scores bij elkaar op te tellen (1-250 en 251-500)

En if you're wondering: ik heb 2 jaar lang een quiz gerund waarbij ik bij elke editie naar een -fobie vroeg, vandaar
Soempiedinsdag 12 december 2006 @ 17:31
Nembrionic +1

Soempiedinsdag 12 december 2006 @ 17:31
Ik vind angst voor pindakaas goed genoeg
Nembrionicdinsdag 12 december 2006 @ 17:31
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 17:30 schreef Asmodian het volgende:
Hoi weer iedereen

Ik wil trouwens wel het lastige werk doen om alle scores bij elkaar op te tellen (1-250 en 251-500)

En if you're wondering: ik heb 2 jaar lang een quiz gerund waarbij ik bij elke editie naar een -fobie vroeg, vandaar
Dan mag je me gelijk vertellen hoe de fobie heet waarbij je bang bent dat er een satelliet op je hoofd valt
Asmodiandinsdag 12 december 2006 @ 17:33
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 17:31 schreef Soempie het volgende:
Ik vind angst voor pindakaas goed genoeg
Hee! Ik zeur normaal niet, maar Arachibutyrofobie is toch echt niet angst voor pindakaas! Arachibutyrofoben zijn niet bang van pindakaas zelf maar van het plakken aan het gemelte. Vrees van pindakaas heeft vast een andere naam
Asmodiandinsdag 12 december 2006 @ 17:35
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 17:31 schreef Nembrionic het volgende:

[..]

Dan mag je me gelijk vertellen hoe de fobie heet waarbij je bang bent dat er een satelliet op je hoofd valt
Oh sjips, die bestaat wel... Cholera, ik weet 'm echt niet Ik kan je wel wat andere bizarre fobieen noemen
Etceteradinsdag 12 december 2006 @ 17:36
ik ga er vandoor
Jojoortjedinsdag 12 december 2006 @ 17:37
Leuk als je zo'n fobie hebt!
Nembrionicdinsdag 12 december 2006 @ 17:37
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 17:35 schreef Asmodian het volgende:

[..]

Oh sjips, die bestaat wel... Cholera, ik weet 'm echt niet Ik kan je wel wat andere bizarre fobieen noemen
Dat is dus vervelend
Ik weet dat het bestaat (heb het in een boekje gelezen onlangs) maar ik weet het antwoord niet totdat ik het zie

Vervelend is dat ik met Google niets kan vinden wbt deze fobie.

Zal ik mijn persoonlijke vraag samenstellen?
Nembrionicdinsdag 12 december 2006 @ 17:38
Overigens mag je van mij elke bizarre fobie opnoemen die je wilt. Die vind ik reuze interessant
Asmodiandinsdag 12 december 2006 @ 17:40
Ga je gang hoor, Nem (ik vind toch dat ik het punt verdien, maar ach )

Mijn favoriet, waar ik toch zeker aan lijd: Lupuslapisslipophobia - de vrees dat je uit zal glijden als je achternagezeten wordt door een roedel wolven
Jojoortjedinsdag 12 december 2006 @ 17:41
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 17:40 schreef Asmodian het volgende:
Ga je gang hoor, Nem (ik vind toch dat ik het punt verdien, maar ach )

Mijn favoriet, waar ik toch zeker aan lijd: Lupuslapisslipophobia - de vrees dat je uit zal glijden als je achternagezeten wordt door een roedel wolven
Asmodiandinsdag 12 december 2006 @ 17:42
Ik wil trouwens natuurlijk wel erg graag die persoonlijke vraag van je zien
Nembrionicdinsdag 12 december 2006 @ 17:42
Ik ben "thuis" geboren. Thuis was een huisje in een straat. Maar de straat is vrij uniek.
Het is een straat maar ook een gebouw. Voor zover mij bekend is is er maar één ander gebouw ter wereld dat vergelijkbaar is en dat is in Duitsland.

Als ik NIET in deze straat geboren was...maar enkele straten verderop, dan zou ik van koninklijk bloed zijn. De locatie noem ik X (De omschrijving is een beetje cryptisch dus)

Ik wil dus weten: welke straat ben ik geboren?
Wat is X?
Soempiedinsdag 12 december 2006 @ 17:43
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 17:33 schreef Asmodian het volgende:


Hee! Ik zeur normaal niet, maar Arachibutyrofobie is toch echt niet angst voor pindakaas! Arachibutyrofoben zijn niet bang van pindakaas zelf maar van het plakken aan het gemelte. Vrees van pindakaas heeft vast een andere naam
betweter

Maar jij hebt het eigenlijk ook niet goed, want het is doodsangst voor plakkerig eten. Hoeft niet eens per se pindakaas te zijn (is wel vaak pindakaas).

Maargoed, ehm..ik heb Nem al een punt gegeven...moet ik dit nu echt terugdraaien?
Hij zat ook in de buurt En met 'angst voor pindakaas' had ik ook eigenlijk de plakkerigheid in m'n hoofd...
Nesledinsdag 12 december 2006 @ 17:44
Potvert, ik heb deel 500 gemist!
Nembrionicdinsdag 12 december 2006 @ 17:44
Ik zal overigens de stad verklappen waar ik geboren ben. Dat is misschien iets gemakkelijker

Rotterdam.
Asmodiandinsdag 12 december 2006 @ 17:45
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 17:43 schreef Soempie het volgende:

[..]

betweter

Maar jij hebt het eigenlijk ook niet goed, want het is doodsangst voor plakkerig eten. Hoeft niet eens per se pindakaas te zijn (is wel vaak pindakaas).

Maargoed, ehm..ik heb Nem al een punt gegeven...moet ik dit nu echt terugdraaien?
Hij zat ook in de buurt En met 'angst voor pindakaas' had ik ook eigenlijk de plakkerigheid in m'n hoofd...
Natuurlijk hoef je het niet terug te draaien, lieverd, ik ben al lang blij dat Nem ook puntjes scoort . Ik wilde alleen van je horen dat ik gelijk had, daar ging het me om
Asmodiandinsdag 12 december 2006 @ 17:46
Ik weet het echt niet, Nem, maar vind het wel bijzonder intrigerend!
Nembrionicdinsdag 12 december 2006 @ 17:46
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 17:45 schreef Asmodian het volgende:

[..]

Natuurlijk hoef je het niet terug te draaien, lieverd, ik ben al lang blij dat Nem ook puntjes scoort . Ik wilde alleen van je horen dat ik gelijk had, daar ging het me om
Oh dank u grote Alwetendheid. Dank u voor uwen kruimels!

Yurithemasterdinsdag 12 december 2006 @ 17:47
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 17:30 schreef Asmodian het volgende:
Hoi weer iedereen

Ik wil trouwens wel het lastige werk doen om alle scores bij elkaar op te tellen (1-250 en 251-500)

En if you're wondering: ik heb 2 jaar lang een quiz gerund waarbij ik bij elke editie naar een -fobie vroeg, vandaar
Moet ik je de ranglijst mailen dan?
Asmodiandinsdag 12 december 2006 @ 17:47
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 17:46 schreef Nembrionic het volgende:

[..]

Oh dank u grote Alwetendheid. Dank u voor uwen kruimels!

Soempiedinsdag 12 december 2006 @ 17:48
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 17:45 schreef Asmodian het volgende:

[..]

Natuurlijk hoef je het niet terug te draaien, lieverd, ik ben al lang blij dat Nem ook puntjes scoort . Ik wilde alleen van je horen dat ik gelijk had, daar ging het me om
'ik ben al lang blij dat Nem ook puntjes scoort'
Asmodiandinsdag 12 december 2006 @ 17:48
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 17:47 schreef Yurithemaster het volgende:

[..]

Moet ik je de ranglijst mailen dan?
Is niet nodig tenzij je het in XLS formaat hebt. 1-250 staat op Schaap's site of ik kan terug naar topic 250/251 gaan. 251-500 staat gewoon in het vorige topic. Maar bedankt
Soempiedinsdag 12 december 2006 @ 17:48
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 17:46 schreef Nembrionic het volgende:

[..]

Oh dank u grote Alwetendheid. Dank u voor uwen kruimels!

Its-Jojo-4youdinsdag 12 december 2006 @ 17:48
F***, een vergadering en jullie zijn door de 500 heen

Op naar de 1000
Yurithemasterdinsdag 12 december 2006 @ 17:49
Volgens mij hebben we inderdaad nog nooit zo snel een topic vol gespamt
H_Tdinsdag 12 december 2006 @ 17:50
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 17:40 schreef Asmodian het volgende:
Ga je gang hoor, Nem (ik vind toch dat ik het punt verdien, maar ach )

Mijn favoriet, waar ik toch zeker aan lijd: Lupuslapisslipophobia - de vrees dat je uit zal glijden als je achternagezeten wordt door een roedel wolven
En anatidaephobia? (Niet spieken!)
H_Tdinsdag 12 december 2006 @ 17:52
Je bent geboren in Rijksdag, en een paar straten verderop was de straat Paleis?
Nembrionicdinsdag 12 december 2006 @ 17:53
Het van M. Brinkman uit 1921 was een experiment voor moderne achitectonische vormgeving. Het rekende af met de tot dan toe veel toegepaste alkoofwoningen

Het staat overigens ook op de monumentenlijst.
Nembrionicdinsdag 12 december 2006 @ 17:53
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 17:52 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Je bent geboren in Rijksdag, en een paar straten verderop was de straat Paleis?
Het is in Rotterdam he?
Nembrionicdinsdag 12 december 2006 @ 17:54
Ik denk eigenlijk dat het te moeilijk gaat zijn voor het selecte gezelschap dat nu aanwezig is
H_Tdinsdag 12 december 2006 @ 17:56
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 17:53 schreef Nembrionic het volgende:

[..]

Het is in Rotterdam he?
Ik heb echt geen idee, viel het op?
Nembrionicdinsdag 12 december 2006 @ 18:00
Hier een bovenaanzicht.
Als het goed is is het rode cirkeltje de woning waar ik ter wereld kwam.



Het is dus de Justus van Effenstraat in Spangen.
Juist..de grootste pauperbuurt uit Rotterdam
Maar gelukkig zijn mijn ouders na 3 maanden verhuisd en toen was er nog weinig pauperisme

Als ik enkele straten verder geboren was geweest..had ik op de middenstip van Het Kasteel gelegen


Het gebouw is overigens gerestaureerd en wordt in een TV reclame van UPC gebruikt.
Nembrionicdinsdag 12 december 2006 @ 18:08
Tot zover dus mijn persoonlijke vraag

Wat is dit?

Its-Jojo-4youdinsdag 12 december 2006 @ 18:12
een zeekat
Nembrionicdinsdag 12 december 2006 @ 18:14
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 18:12 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
een zeekat
Neen.
Wel een zelfde iets...
Its-Jojo-4youdinsdag 12 december 2006 @ 18:14
een pijlinktvis dan?
Nembrionicdinsdag 12 december 2006 @ 18:15
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 18:14 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
een pijlinktvis dan?
Ook niet...tel armen (zo ongeveer )

Maar veel belangrijker: het beestje lijkt op een ander dier. En zijn uiterlijke kenmerken geven hem een "nickname" die een beetje spotten is.

Waar lijkt het op?
Nembrionicdinsdag 12 december 2006 @ 18:19
Als je van die 8 armen er nou één maakt. Waar lijkt het dan op?
H_Tdinsdag 12 december 2006 @ 18:20
Ik vind em lijken op een walvis, en lijkt 8 armen te hebben.

Een walvisoctopus?
Nembrionicdinsdag 12 december 2006 @ 18:22
ChrisJXdinsdag 12 december 2006 @ 18:22
Een octopotvis?
ChrisJXdinsdag 12 december 2006 @ 18:23
Een octoslurf?
Nembrionicdinsdag 12 december 2006 @ 18:23
Wat zie je nou hierboven?
ChrisJXdinsdag 12 december 2006 @ 18:24
Dombo
Nembrionicdinsdag 12 december 2006 @ 18:25
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 18:24 schreef ChrisJX het volgende:
Dombo
Dumbo ja...en dus is het beest een???
Gatalindinsdag 12 december 2006 @ 18:25
Domboctopus?
Its-Jojo-4youdinsdag 12 december 2006 @ 18:25
olifants inktvis
Nembrionicdinsdag 12 december 2006 @ 18:27
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 18:25 schreef Gatalin het volgende:
Domboctopus?
Nou..ik reken hem maar goed

Dumbo Octopus

Gatalin +1

Punten behaald:

Nembrionic 1
Soempie 2
Gatalin 1
Gatalindinsdag 12 december 2006 @ 18:29
Hoeveel poten hebben krabben?
Nembrionicdinsdag 12 december 2006 @ 18:29
8
Gatalindinsdag 12 december 2006 @ 18:30
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 18:29 schreef Nembrionic het volgende:
8
Om te lopen ja, maar in totaal dus...
Nembrionicdinsdag 12 december 2006 @ 18:30
10 dan
Its-Jojo-4youdinsdag 12 december 2006 @ 18:30
10
Nembrionicdinsdag 12 december 2006 @ 18:30
Erg flauw overigens...8 poten en 2 scharen.

Dat is zoiets vragen als: hoeveel benen heeft een mens. En dan 4 rekenen met de armen erbij
Gatalindinsdag 12 december 2006 @ 18:31
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 18:30 schreef Nembrionic het volgende:
10 dan
Krabben behoren tot de decapoda, 10 dus

Nembrionic +1

Punten behaald:

Nembrionic 2
Soempie 2
Gatalin 1
Nembrionicdinsdag 12 december 2006 @ 18:33
Ik moet er zo vandoor...

Hoeveel poten heeft een paard?
Gatalindinsdag 12 december 2006 @ 18:34
Nul want een paard heeft benen!
Nembrionicdinsdag 12 december 2006 @ 18:35
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 18:34 schreef Gatalin het volgende:
Nul want een paard heeft benen!
Correct

Gatalin +1

Nembrionic 2
Soempie 2
Gatalin 2
Yurithemasterdinsdag 12 december 2006 @ 18:37
En ook een mond zeker
Its-Jojo-4youdinsdag 12 december 2006 @ 18:38
maar ze maken er toch kroketten van als ze dood zijn
Nembrionicdinsdag 12 december 2006 @ 18:38
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 18:37 schreef Yurithemaster het volgende:
En ook een mond zeker
In ieder geval een hoofd en geen kop.
Maar volgens mij heeft een paard gewoon een snuit met een bek.
Gatalindinsdag 12 december 2006 @ 18:41
Welke tv-presentator is 1 van de breinen achter Buro Renkema?
Its-Jojo-4youdinsdag 12 december 2006 @ 18:41
edens?
S-Twodinsdag 12 december 2006 @ 18:42
Hun filmpjes komen toch ook bij Spijkerman? Maar kan me niet voorstellen dat hij het brein is achter de filmpjes..
Gatalindinsdag 12 december 2006 @ 18:42
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 18:41 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
edens?
Nee
Yurithemasterdinsdag 12 december 2006 @ 18:42
van konings brugge?
Gatalindinsdag 12 december 2006 @ 18:43
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 18:42 schreef S-Two het volgende:
Hun filmpjes komen toch ook bij Spijkerman? Maar kan me niet voorstellen dat hij het brein is achter de filmpjes..
Klopt, sinds een paar maanden is Spijkerman een vaste afnemer.
Gatalindinsdag 12 december 2006 @ 18:43
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 18:42 schreef Yurithemaster het volgende:
van konings brugge?
Ook niet.
Its-Jojo-4youdinsdag 12 december 2006 @ 18:48
Volgens mij gaat hier niemand het antwoord geven... Hint?
Gatalindinsdag 12 december 2006 @ 18:51
Staat van verwarring
Gatalindinsdag 12 december 2006 @ 18:58
En het is niet Ronald Snijders
Gatalindinsdag 12 december 2006 @ 19:01
Het ging om Pieter Jouke.

Ik ben eten!
Nesledinsdag 12 december 2006 @ 19:46
Wauw, al 45 minuten geen kip te bekennen hiero.
vdvorstdinsdag 12 december 2006 @ 20:00
ik gok op jensen, aangezien hij regelmatig filmpjes laat zien van die site?
vdvorstdinsdag 12 december 2006 @ 20:02
robert jensen dus
Its-Jojo-4youdinsdag 12 december 2006 @ 20:08
psst, hij heeft het antwoord zelf gegeven. PieterJouke
Its-Jojo-4youdinsdag 12 december 2006 @ 20:09
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 19:46 schreef Nesle het volgende:
Wauw, al 45 minuten geen kip te bekennen hiero.
Iedereen die deel 500 heeft gedaan is AKQ moe
vdvorstdinsdag 12 december 2006 @ 20:10
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 20:08 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
psst, hij heeft het antwoord zelf gegeven. PieterJouke
zag het inderdaad (maar te laat)
Flitspaaldinsdag 12 december 2006 @ 20:30
Wat was de eindstand van de reeks van 251 tot en met 500 nou?
H_Tdinsdag 12 december 2006 @ 20:55
In welke film zit de Romein Biggus Dickus?
Schorpioendinsdag 12 december 2006 @ 21:09
Life of Brian
H_Tdinsdag 12 december 2006 @ 21:14
Schorpioen +1

Zo, we kunnen weer door
Schorpioendinsdag 12 december 2006 @ 21:19
Welke film?

- Do you like sex, Mr. XXX?
- 'Scuse me?
- Sex. The physical act of love. Coitus. Do you like it?
- I was talking about my rug.
- You're not interested in sex?
- You mean coitus?
H_Tdinsdag 12 december 2006 @ 21:20
Klinkt James Bonderig...

The Living Daylights?
Jayhawkdinsdag 12 december 2006 @ 21:22
The Big Lebowski

Hoe vaak is daar wel nit een vraag over gesteld
Schorpioendinsdag 12 december 2006 @ 21:22
Nee.
RoofingBurnerdinsdag 12 december 2006 @ 21:23
Ik denk het ook, bij het zwembad, dat wijffie ligt iig haar teennagels te lakken, en dan moet hij blazen.
Schorpioendinsdag 12 december 2006 @ 21:23
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 21:22 schreef Jayhawk het volgende:
The Big Lebowski

Hoe vaak is daar wel nit een vraag over gesteld
Jayhawk + 1
Schorpioendinsdag 12 december 2006 @ 21:24
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 21:23 schreef RoofingBurner het volgende:
Ik denk het ook, bij het zwembad, dat wijffie ligt iig haar teennagels te lakken, en dan moet hij blazen.
Nee het gaat om Maude Lebowski, de kunstenares, die graag het zaad van the Dude wil hebben.
RoofingBurnerdinsdag 12 december 2006 @ 21:29
OH, ja, dat vliegende mens.
H_Tdinsdag 12 december 2006 @ 21:29
Misschien toch maar es gaan kijken dan, kan me blijkbaar veel extra punten opleveren
Schorpioendinsdag 12 december 2006 @ 21:31
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 21:29 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Misschien toch maar es gaan kijken dan, kan me blijkbaar veel extra punten opleveren
En heel veel lol.
Jayhawkdinsdag 12 december 2006 @ 21:32
Wat is de naam van de linker acteur en wie speelt hij? Van de rechter wil ik alleen de naam van het personage.

Jayhawkdinsdag 12 december 2006 @ 21:32
Houden we nog even een tussenstand bij?
doekadinsdag 12 december 2006 @ 21:50
John Thaw, Inspector Morse, Sergeant Lewis
Jayhawkdinsdag 12 december 2006 @ 21:55
doeka +1

Tussenstand 501

Nembrionic 2
Soempie 2
Gatalin 2
Schorpioen 1
Jayhawk 1
Doeka 1
WooZdinsdag 12 december 2006 @ 21:55
doekadinsdag 12 december 2006 @ 22:01
Wie zong er over "Girls Talk"?
RoofingBurnerdinsdag 12 december 2006 @ 22:03
there are some things you can't cover up with lipstick and powder...

tjah, wie was dat ook alweer.
RoofingBurnerdinsdag 12 december 2006 @ 22:04
Peter Frampton toch niet hé.
doekadinsdag 12 december 2006 @ 22:06
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 22:04 schreef RoofingBurner het volgende:
Peter Frampton toch niet hé.
die kan helemaal niet zingen; dit is 1 van mijn favoriete liedjes; ik word er altijd heel vrolijk van

Het is geschreven door Elvis Costello.
RoofingBurnerdinsdag 12 december 2006 @ 22:13
Als je nou had gevraagd de complete songtekst op te schrijven.
doekadinsdag 12 december 2006 @ 22:18
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 22:13 schreef RoofingBurner het volgende:
Als je nou had gevraagd de complete songtekst op te schrijven.
Dat leek me nog moeilijker

Wil je nog een hint of weet je het gewoon niet?
RoofingBurnerdinsdag 12 december 2006 @ 22:20
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 22:18 schreef doeka het volgende:

[..]

Dat leek me nog moeilijker

Wil je nog een hint of weet je het gewoon niet?
zijn naam is blijkbaar niet blijven hangen, maar uiteraard moet ik de naam wel kennen. Hintje is welkom.
doekadinsdag 12 december 2006 @ 22:27
Ik heb net zijn biografie er op na geslagen; maar wat heeft-ie veel gedaan zeg; samengewerkt met David Essex, Nick Lowe, Elvis Costello, Graham Parker, The Stray Cats, Status Quo amo.

(born April 15, 1944) is a singer, guitarist and producer from Cardiff, Wales. Though he was primarily associated with pub rock and New Wave, and had numerous hits in the late 70's and early 80's, he was steadfastly devoted to pre-Beatles rock and roll. An infrequent songwriter, has largely relied on cover songs or custom-written material to sustain his career.
RoofingBurnerdinsdag 12 december 2006 @ 22:33
I wanna die with you Wendy on the streets tonight in an everlasting kiss. Maar het antwoord moet ik je helaas schuldig blijven.
doekadinsdag 12 december 2006 @ 22:39
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 22:33 schreef RoofingBurner het volgende:
I wanna die with you Wendy on the streets tonight in an everlasting kiss. Maar het antwoord moet ik je helaas schuldig blijven.
Dat is niet zo mooi, Roof; ik doe nog 1 poging: D..e E.....s
RoofingBurnerdinsdag 12 december 2006 @ 22:42
Dave Edmonds dan misschien?
doekadinsdag 12 december 2006 @ 22:48
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 22:42 schreef RoofingBurner het volgende:
Dave Edmonds dan misschien?
Dave Edmunds it is.
Zo snel ook

RoofingBurner +1

Tussenstand 501

Nembrionic 2
Soempie 2
Gatalin 2
Schorpioen 1
Jayhawk 1
Doeka 1
RoofingBurner +1
RoofingBurnerdinsdag 12 december 2006 @ 22:51
Die naam ken ik dus wel. Geen naam die blijft hangen blijkt.

Welk bedrijf is de grootste aluminium producent ter wereld?
Its-Jojo-4youdinsdag 12 december 2006 @ 22:57
Alcoa
RoofingBurnerdinsdag 12 december 2006 @ 23:00
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 22:57 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Alcoa
Its-Jojo-4you +1

Tussenstand 501

Nembrionic 2
Soempie 2
Gatalin 2
Schorpioen 1
Jayhawk 1
Doeka 1
RoofingBurner 1
Its-Jojo-4you 1
Its-Jojo-4youdinsdag 12 december 2006 @ 23:04
hmm, wilde net naar bed gaan, maar deze was te makkelijk

Wat is de lading van Al ?
H_Tdinsdag 12 december 2006 @ 23:10
Helemaal niets, Al is een gewoon atoom
H_Tdinsdag 12 december 2006 @ 23:10
Aluminium-ionen zijn 1+
Its-Jojo-4youdinsdag 12 december 2006 @ 23:11
nee en nee
H_Tdinsdag 12 december 2006 @ 23:17
Hm, was wel iets vreemds met aluminium-ionen... 3+ dan?
erkeldinsdag 12 december 2006 @ 23:54
Jojo is vast al op bed:

Wat houdt het syndroom van Turner in?
doekawoensdag 13 december 2006 @ 00:11
dat is toch een groeistoornis?
en iets van onvruchtbaarheid.
erkelwoensdag 13 december 2006 @ 00:17
quote:
Op woensdag 13 december 2006 00:11 schreef doeka het volgende:
dat is toch een groeistoornis?
en iets van onvruchtbaarheid.
joah joah...Je zit een beetje in de goede richting
H_Twoensdag 13 december 2006 @ 00:25
1 X-chromosoom bij meisjes ipv de gebruikelijke 2?
erkelwoensdag 13 december 2006 @ 00:30
quote:
Op woensdag 13 december 2006 00:25 schreef Hawaii_Tim het volgende:
1 X-chromosoom bij meisjes ipv de gebruikelijke 2?
Dat is het juiste antwoord Hawaii_Tim +1

Nembrionic 2
Soempie 2
Gatalin 2
Schorpioen 1
Jayhawk 1
Doeka 1
RoofingBurner 1
Its-Jojo-4you 1
Hawaii _Tim 1
H_Twoensdag 13 december 2006 @ 00:35
Het was óf te weinig, óf te veel chromosomen. Als dit antwoord niet goed was geweest was ik voor 3 keer X gegaan

Internetcultuur: welke 3 figuren zien we hier?

Als het derde figuur te lang op zich laat wachten neem ik genoegen met 2 van de 3.
S-Twowoensdag 13 december 2006 @ 00:38
Weeble en Bob.
erkelwoensdag 13 december 2006 @ 00:38
Lijken southpark figuurtjes...
S-Twowoensdag 13 december 2006 @ 00:38
En die derde ken ik niet
H_Twoensdag 13 december 2006 @ 00:41
Weebl en Bob zijn goed. Suggesties voor nummer 3 mogen gedaan worden tot 00:53, daarna krijg je de punten
Nembrionicwoensdag 13 december 2006 @ 00:43
H_Twoensdag 13 december 2006 @ 00:56
S-Two +1

Het derde figuurtje heet Chris the Ninja Pirate

Nembrionic 2
Soempie 2
Gatalin 2
Schorpioen 1
Jayhawk 1
Doeka 1
RoofingBurner 1
Its-Jojo-4you 1
Hawaii _Tim 1
S-Two 1
S-Twowoensdag 13 december 2006 @ 01:03
Waar wordt de finale van de EPT Poker FInal gehouden?
H_Twoensdag 13 december 2006 @ 01:05
Obvious gok: Las Vegas.

Zal wel niets van kloppen
S-Twowoensdag 13 december 2006 @ 01:06
quote:
Op woensdag 13 december 2006 01:05 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Obvious gok: Las Vegas.

Zal wel niets van kloppen
Je zei het zelf al

klopt dus niet
erkelwoensdag 13 december 2006 @ 01:06
Monte Carlo
erkelwoensdag 13 december 2006 @ 01:06
oftewel Monaco
S-Twowoensdag 13 december 2006 @ 01:08
quote:
Op woensdag 13 december 2006 01:06 schreef erkel het volgende:
Monte Carlo
Erkel +1

Nembrionic 2
Soempie 2
Gatalin 2
Schorpioen 1
Jayhawk 1
Doeka 1
RoofingBurner 1
Its-Jojo-4you 1
Hawaii _Tim 1
S-Two 1
Erkel 1
erkelwoensdag 13 december 2006 @ 01:13
Dit seizoen was op een gegeven moment het verdedigingskoppel van HSV van Belgische en Nederlandse nationaliteit. Dit was vorig seizoen hetzelfde geval, maar toen stonden er 2 andere spelers. Wie is voor wie ingeruild?
S-Twowoensdag 13 december 2006 @ 01:16
Vorig jaar Boularouz en Van Buijten, nu Mathijsen en ???
S-Twowoensdag 13 december 2006 @ 01:16
Kompany?
erkelwoensdag 13 december 2006 @ 01:19
quote:
Op woensdag 13 december 2006 01:16 schreef S-Two het volgende:
Kompany?
juistem. Heb lang nagedacht hoe ik deze vraag moest formuleren Hij had er al een minuut na mijn goede antwoord kunnen staan.

S-Two +1

Nembrionic 2
Soempie 2
Gatalin 2
Schorpioen 1
Jayhawk 1
Doeka 1
RoofingBurner 1
Its-Jojo-4you 1
Hawaii _Tim 1
S-Two 2
Erkel 1
S-Twowoensdag 13 december 2006 @ 01:22
Ik wist niet dat Kompany daar speelde, maar hij was eigenlijk de enige die ik me kon bedenken..

De zoon van welke bekende oud-voetballer loopt nu stage bij Ajax? Ik zoek dus de oud-voetballer.
Nembrionicwoensdag 13 december 2006 @ 01:24
Youri Mulder?
erkelwoensdag 13 december 2006 @ 01:24
Michael Laudrup

Kompany is geblesseerd op dit moment trouwens
Nembrionicwoensdag 13 december 2006 @ 01:24
Jan Mulder dan dus
S-Twowoensdag 13 december 2006 @ 01:24
quote:
Op woensdag 13 december 2006 01:24 schreef erkel het volgende:
Michael Laudrup

Kompany is geblesseerd op dit moment trouwens
Erkel +1

Ah, vandaar dat ik hem niet in de samenvatting laatst zag.

Nembrionic 2
Soempie 2
Gatalin 2
Schorpioen 1
Jayhawk 1
Doeka 1
RoofingBurner 1
Its-Jojo-4you 1
Hawaii _Tim 1
S-Two 2
Erkel 2
S-Twowoensdag 13 december 2006 @ 01:26
quote:
Op woensdag 13 december 2006 01:24 schreef Nembrionic het volgende:
Youri Mulder?
Stage loop je meestal als je een jong talent bent, en Youri Mulder is dat niet.

Juistem, hij is zelfs al gestopt .
Nembrionicwoensdag 13 december 2006 @ 01:29
quote:
Op woensdag 13 december 2006 01:26 schreef S-Two het volgende:

[..]

Stage loop je meestal als je een jong talent bent, en Youri Mulder is dat niet.

Juistem, hij is zelfs al gestopt .
Dat wist ik niet
erkelwoensdag 13 december 2006 @ 01:30
Wie is deze reggae man?

S-Twowoensdag 13 december 2006 @ 01:32
Het enige wat in me opkomt is Damian Marley...
Terreros85woensdag 13 december 2006 @ 01:33
quote:
Op woensdag 13 december 2006 01:30 schreef erkel het volgende:
Wie is deze reggae man?

[afbeelding]
ziggy Marley?
erkelwoensdag 13 december 2006 @ 01:34
quote:
Op woensdag 13 december 2006 01:32 schreef S-Two het volgende:
Het enige wat in me opkomt is Damian Marley...
Goed in je opgekomt S-Two +1

Nembrionic 2
Soempie 2
Gatalin 2
Schorpioen 1
Jayhawk 1
Doeka 1
RoofingBurner 1
Its-Jojo-4you 1
Hawaii _Tim 1
S-Two 3
Erkel 2
quote:
Op woensdag 13 december 2006 01:33 schreef Terreros85 het volgende:

ziggy Marley?
Dat is zijn andere zoon
S-Twowoensdag 13 december 2006 @ 01:36
Wie is de man in mijn avatar?

Als het niet goed te zien is, zeg het, dan post ik een ander plaatje..
erkelwoensdag 13 december 2006 @ 01:37
van "The Thin Blue Line" ?
Terreros85woensdag 13 december 2006 @ 01:38
De politieagent uit Allo Allo
Nembrionicwoensdag 13 december 2006 @ 01:39
Office Crabtree
S-Twowoensdag 13 december 2006 @ 01:39
quote:
Op woensdag 13 december 2006 01:38 schreef Terreros85 het volgende:
De politieagent uit Allo Allo
Juist, ook nog een naam? Anders gaan over 5 minuten de punten sowieso naar jou.
Nembrionicwoensdag 13 december 2006 @ 01:39
officer natuurlijk
Nembrionicwoensdag 13 december 2006 @ 01:40
quote:
Op woensdag 13 december 2006 01:34 schreef erkel het volgende:
Dat is zijn andere zoon
Volgens mij is dat alleen een naamgenoot...
S-Twowoensdag 13 december 2006 @ 01:41
quote:
Op woensdag 13 december 2006 01:39 schreef Nembrionic het volgende:
Office Crabtree
Nembrionic +1

Nembrionic 3
Soempie 2
Gatalin 2
Schorpioen 1
Jayhawk 1
Doeka 1
RoofingBurner 1
Its-Jojo-4you 1
Hawaii _Tim 1
S-Two 3
Erkel 2
Terreros85woensdag 13 december 2006 @ 01:41
quote:
Op woensdag 13 december 2006 01:40 schreef Nembrionic het volgende:

[..]

Volgens mij is dat alleen een naamgenoot...
Volgens mij is Damian een naamgenoot, Ziggy is zijn zoon...maar ik zoek het ff na
S-Twowoensdag 13 december 2006 @ 01:42
Volgens wikipedia zijn het beide zonen.
Nembrionicwoensdag 13 december 2006 @ 01:42
quote:
Op woensdag 13 december 2006 01:41 schreef Terreros85 het volgende:

[..]

Volgens mij is Damian een naamgenoot, Ziggy is zijn zoon...maar ik zoek het ff na
Doe dat
Ziggy was op Lowlands en ik herinner me dat iemand riep dat 'ie alleen die naam aangenomen had of een neefje was ofso.
Maar die kan het natuurlijk ook hebben omgedraaid
erkelwoensdag 13 december 2006 @ 01:43
quote:
Op woensdag 13 december 2006 01:40 schreef Nembrionic het volgende:

[..]

Volgens mij is dat alleen een naamgenoot...
wel degelijk een zoon van bron

Ziggy (David) is de oudste en Damian de jongste bron2
Nembrionicwoensdag 13 december 2006 @ 01:43
quote:
Op woensdag 13 december 2006 01:42 schreef S-Two het volgende:
Volgens wikipedia zijn het beide zonen.
OK


Welke kleur heeft het jasje van de burgemeester van Springfield?
Terreros85woensdag 13 december 2006 @ 01:44
donkerblauw volgens mij
Nembrionicwoensdag 13 december 2006 @ 01:45
quote:
Op woensdag 13 december 2006 01:44 schreef Terreros85 het volgende:
donkerblauw volgens mij
Terreros85 +1

Nembrionic 3
Soempie 2
Gatalin 2
Schorpioen 1
Jayhawk 1
Doeka 1
RoofingBurner 1
Its-Jojo-4you 1
Hawaii _Tim 1
S-Two 3
Erkel 2
Terreros 1
Terreros85woensdag 13 december 2006 @ 01:47
Hoe heet de lerares van Bart Simpson (voor en achternaam)?
Nembrionicwoensdag 13 december 2006 @ 01:49
Mona Crabapple
erkelwoensdag 13 december 2006 @ 01:49
Ik kijk het eigenlijk te weinig, want vind het een geniale serie. Maar weet het dus niet...
Terreros85woensdag 13 december 2006 @ 01:50
quote:
Op woensdag 13 december 2006 01:49 schreef Nembrionic het volgende:
Mona Crabapple
achternaam is goed, ook al is de spelling iets anders..nu de voornaam nog. Nog vijf minuten de punten zijn voor jou..
Nembrionicwoensdag 13 december 2006 @ 01:51
Ik probeer me Skinner voor te stellen die het zegt..maar nee
Gatalinwoensdag 13 december 2006 @ 01:58
Edna
Nembrionicwoensdag 13 december 2006 @ 01:59
quote:
Op woensdag 13 december 2006 01:58 schreef Gatalin het volgende:
Edna
Inderdaad..maar die 5 minuten zijn voorbij
Terreros85woensdag 13 december 2006 @ 02:02
Lastig gevalletje.....zat ff ergens anders te posten, maar Gatalin de punten. Je kwam er echt niet op..

Gatalin +1

Nembrionic 3
Soempie 2
Gatalin 3
Schorpioen 1
Jayhawk 1
Doeka 1
RoofingBurner 1
Its-Jojo-4you 1
Hawaii _Tim 1
S-Two 3
Erkel 2
Terreros 1

Sorry Nembrionic . Ik ga slapen trouwens
Nembrionicwoensdag 13 december 2006 @ 02:05


Gatalinwoensdag 13 december 2006 @ 02:10
Wat zijn de Engelse namen van Kwik, Kwek en Kwak?
Nembrionicwoensdag 13 december 2006 @ 02:14
Huey, Duey, Luey

Nou ja...fonetisch dan
Gatalinwoensdag 13 december 2006 @ 02:16
quote:
Op woensdag 13 december 2006 02:14 schreef Nembrionic het volgende:
Huey, Duey, Luey

Nou ja...fonetisch dan
Huey (Huebert) , Dewey (Deuteronomy) and Louie (Louis)

Nembrio +1

Nembrionic 4
Soempie 2
Gatalin 3
Schorpioen 1
Jayhawk 1
Doeka 1
RoofingBurner 1
Its-Jojo-4you 1
Hawaii _Tim 1
S-Two 3
Erkel 2
Terreros 1
Nembrionicwoensdag 13 december 2006 @ 02:19
Wat is de voornaam van Oma Duck en van wie is zij een kleindochter?
erkelwoensdag 13 december 2006 @ 02:21
Gretta? kleindochter van Cornelis Prul?
Gatalinwoensdag 13 december 2006 @ 02:22
Dora
Nembrionicwoensdag 13 december 2006 @ 02:24
quote:
Op woensdag 13 december 2006 02:22 schreef Gatalin het volgende:
Dora
Sorry Erkel, maar Gatalin maakt het af.

Ik zit de familiegeschiedenis eens door te lezen en dat is echt grappig

Gatalin +1


Nembrionic 4
Soempie 2
Gatalin 4
Schorpioen 1
Jayhawk 1
Doeka 1
RoofingBurner 1
Its-Jojo-4you 1
Hawaii _Tim 1
S-Two 3
Erkel 2
Terreros 1
erkelwoensdag 13 december 2006 @ 02:27
quote:
Op woensdag 13 december 2006 02:24 schreef Nembrionic het volgende:

[..]

Sorry Erkel, maar Gatalin maakt het af.
Bliksem!!
Gatalinwoensdag 13 december 2006 @ 02:31
Turbo McKwek is niet alleen de piloot van Dagobert, maar ook van welke superheld?
Nembrionicwoensdag 13 december 2006 @ 02:40
Darkwing Duck
Gatalinwoensdag 13 december 2006 @ 02:41
quote:
Op woensdag 13 december 2006 02:40 schreef Nembrionic het volgende:
Darkwing Duck
Laten we lekker link gaan doen

Nembrionic +1

Nembrionic 5
Soempie 2
Gatalin 4
Schorpioen 1
Jayhawk 1
Doeka 1
RoofingBurner 1
Its-Jojo-4you 1
Hawaii _Tim 1
S-Two 3
Erkel 2
Terreros 1
Nembrionicwoensdag 13 december 2006 @ 02:45
Hoe heet de tweelingzus van Donald Duck en hoe heten hun ouders?

Dat is ondertussen al lang opgezocht natuurlijk


Ik ga naar bed. Dus ik ga geen nieuwe vraag stellen
Gatalinwoensdag 13 december 2006 @ 02:45
Truste Nem!
RoofingBurnerwoensdag 13 december 2006 @ 07:42
Geud meurning
Its-Jojo-4youwoensdag 13 december 2006 @ 07:47
quote:
Op dinsdag 12 december 2006 23:17 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Hm, was wel iets vreemds met aluminium-ionen... 3+ dan?
Was idd a maffen. Maar het antwoord is goed.

Hawaii_Tim +1


Nembrionic 5
Soempie 2
Gatalin 4
Schorpioen 1
Jayhawk 1
Doeka 1
RoofingBurner 1
Its-Jojo-4you 1
Hawaii _Tim 2
S-Two 3
Erkel 2
Terreros 1
Its-Jojo-4youwoensdag 13 december 2006 @ 07:47
mogguh
ChrisJXwoensdag 13 december 2006 @ 07:57
Yo.
Its-Jojo-4youwoensdag 13 december 2006 @ 08:05
Er is geen vraag. Wie?
ChrisJXwoensdag 13 december 2006 @ 08:07
Jij. Heb ik nu een punt?
Its-Jojo-4youwoensdag 13 december 2006 @ 08:30
lol

Welk bedrijf is de grootste producent van levensmiddelen in de wereld?
RoofingBurnerwoensdag 13 december 2006 @ 08:38
Unilever?
Its-Jojo-4youwoensdag 13 december 2006 @ 08:44
Flitspaalwoensdag 13 december 2006 @ 09:55
Sara Lee?
doekawoensdag 13 december 2006 @ 10:16
Nestle?
doekawoensdag 13 december 2006 @ 10:22
ga weer even wat doen.
Etceterawoensdag 13 december 2006 @ 10:49
Coca Cola
Imprywoensdag 13 december 2006 @ 11:10
Is dat zo'n bedrijf uit Tjsechië?
Etceterawoensdag 13 december 2006 @ 11:14
mister jojo is al dik een half uur offline nieuwe vraag of wachten?
Its-Jojo-4youwoensdag 13 december 2006 @ 11:18
quote:
Op woensdag 13 december 2006 10:16 schreef doeka het volgende:
Nestle?
Jawel

Doeka +1


Nembrionic 5
Soempie 2
Gatalin 4
Schorpioen 1
Jayhawk 1
Doeka 2
RoofingBurner 1
Its-Jojo-4you 1
Hawaii _Tim 2
S-Two 3
Erkel 2
Terreros 1
cafcawoensdag 13 december 2006 @ 11:28
mp-menacewoensdag 13 december 2006 @ 11:33

Iemand een nieuwe vraag? Doeka lijkt niet meer aanwezig te zijn...
cafcawoensdag 13 december 2006 @ 11:56
Nou vooruit, een makkelijke:

Wat betekent dit teken?
RoofingBurnerwoensdag 13 december 2006 @ 12:00
Dat betekent Anarchy
cafcawoensdag 13 december 2006 @ 12:01
quote:
Op woensdag 13 december 2006 12:00 schreef RoofingBurner het volgende:
Dat betekent Anarchy
RoofingBurner +1 én een nieuwe vraag
RoofingBurnerwoensdag 13 december 2006 @ 12:05
Nog een makkelijke,

welk gebouw is dit?
WooZwoensdag 13 december 2006 @ 12:08
pantheon van athene?
tong80woensdag 13 december 2006 @ 12:08
Acropolis ?

RoofingBurnerwoensdag 13 december 2006 @ 12:46
quote:
Op woensdag 13 december 2006 12:08 schreef WooZ het volgende:
pantheon van athene?
Het Pantheon staat in Rome.

SaskiaRwoensdag 13 december 2006 @ 12:51
Het Parthenon dan dus op de Akropolis in Athene.
RoofingBurnerwoensdag 13 december 2006 @ 12:52
quote:
Op woensdag 13 december 2006 12:51 schreef SaskiaR het volgende:
Het Parthenon dan dus op de Akropolis in Athene.
dat is hem wel. MIsschien bedoelde Wooz dit wel. zou ook kunnen natuurlijk.

SaskiaR +1

Punten behaald topic 501
Nembrionic 5
Soempie 2
Gatalin 4
Schorpioen 1
Jayhawk 1
Doeka 2
RoofingBurner 2
Its-Jojo-4you 1
Hawaii _Tim 2
S-Two 3
Erkel 2
Terreros 1
SaskiaR 1
QCCwoensdag 13 december 2006 @ 12:53
Goedemiddag samen
RoofingBurnerwoensdag 13 december 2006 @ 12:54
quote:
Op woensdag 13 december 2006 12:53 schreef QCC het volgende:
Goedemiddag samen
Ook hoi.
WooZwoensdag 13 december 2006 @ 12:56
quote:
Op woensdag 13 december 2006 12:46 schreef RoofingBurner het volgende:

[..]

Het Pantheon staat in Rome.

[afbeelding]
ik weet 't, ik wist dat er iets niet klopte maar kwam niet op de goede naam
SaskiaRwoensdag 13 december 2006 @ 12:57
Welke 3 staten liggen er aan de westkust van de VS?
QCCwoensdag 13 december 2006 @ 12:57
Californie, Oregon, Washington
SaskiaRwoensdag 13 december 2006 @ 12:59
QCC +1

Punten behaald topic 501
Nembrionic 5
Soempie 2
Gatalin 4
Schorpioen 1
Jayhawk 1
Doeka 2
RoofingBurner 2
Its-Jojo-4you 1
Hawaii _Tim 2
S-Two 3
Erkel 2
Terreros 1
SaskiaR 1
QCC 1
QCCwoensdag 13 december 2006 @ 13:00
Wie schreef American Psycho?
SaskiaRwoensdag 13 december 2006 @ 13:00
Bret easton ellis
QCCwoensdag 13 december 2006 @ 13:01
SaskiaR +1

Punten behaald topic 501
Nembrionic 5
Soempie 2
Gatalin 4
Schorpioen 1
Jayhawk 1
Doeka 2
RoofingBurner 2
Its-Jojo-4you 1
Hawaii _Tim 2
S-Two 3
Erkel 2
Terreros 1
SaskiaR 2
QCC 1
SaskiaRwoensdag 13 december 2006 @ 13:02
zijn grote komvormige kraters, gevormd door vulkanische activiteit. In het verleden dacht men dat alleen ontstonden als de top van de vulkaan eraf geblazen werd, maar slechts enkele zijn zo ontstaan.
QCCwoensdag 13 december 2006 @ 13:04
Caldera's toch?

Zo heet nl. ook een stadje in Morrowind, dus bij aardrijkskunde had ik altijd een ezelsbruggetje
mp-menacewoensdag 13 december 2006 @ 13:06
Atol

Is het meervoud nou Atols of Atollen??? geen idee eigenlijk
QCCwoensdag 13 december 2006 @ 13:07
een atol is een kom in de zee toch?
SaskiaRwoensdag 13 december 2006 @ 13:08
QCC +1

Dat ging een stuk sneller dan toen ik dezelfde vraag 3 dagen terug stelde...

Punten behaald topic 501
Nembrionic 5
Soempie 2
Gatalin 4
Schorpioen 1
Jayhawk 1
Doeka 2
RoofingBurner 2
Its-Jojo-4you 1
Hawaii _Tim 2
S-Two 3
Erkel 2
Terreros 1
SaskiaR 2
QCC 2
QCCwoensdag 13 december 2006 @ 13:08
edit: anders formuleren, even geduld

Welke auteur wordt in het boek 'Lunar Park' door Bret Easton Ellis beschreven als zijn 'toxic twin'?
tong80woensdag 13 december 2006 @ 13:14
Gainsbourg misschien ?

tong80woensdag 13 december 2006 @ 13:15
Buroughs ?

tong80woensdag 13 december 2006 @ 13:15
McInterry ?

QCCwoensdag 13 december 2006 @ 13:16
Nope, en je mag toch maar 1x antwoord geven totdat ik zeg dat het fout is wanneer je opnieuw mag raden?
tong80woensdag 13 december 2006 @ 13:17
Ok

QCCwoensdag 13 december 2006 @ 13:17
Dus, roept u maar
tong80woensdag 13 december 2006 @ 13:25
Een mede schrijver of een andere Toxicoloog zoals Keith Richard ?

QCCwoensdag 13 december 2006 @ 13:27
neen

Hint: De auteur schreef boeken in dezelfde Zeitgeist als Ellis, hoofdpersonen zijn jonge mensen die hun weg proberen te vinden in de grote stad
tong80woensdag 13 december 2006 @ 13:32
Dat vermoeden had ik al. Ik kom verdomme niet op z'n naam. Werden toch ook The Bratt pack genoemd ?

SaskiaRwoensdag 13 december 2006 @ 13:35
Tim dingest??
QCCwoensdag 13 december 2006 @ 13:36
Ja, bratt pack ook
QCCwoensdag 13 december 2006 @ 13:37
En geen Tim Dingest
QCCwoensdag 13 december 2006 @ 13:37
2e hint: The Jayster
SaskiaRwoensdag 13 december 2006 @ 13:39
Jay McInnery?
QCCwoensdag 13 december 2006 @ 13:41
nu nog goed spellen
SaskiaRwoensdag 13 december 2006 @ 13:42
MacInnery?
QCCwoensdag 13 december 2006 @ 13:42
ach wat, ik reken heb goed:
Jay McInerney

+1 voor SaskiaR

Punten behaald topic 501
Nembrionic 5
Soempie 2
Gatalin 4
Schorpioen 1
Jayhawk 1
Doeka 2
RoofingBurner 2
Its-Jojo-4you 1
Hawaii _Tim 2
S-Two 3
Erkel 2
Terreros 1
SaskiaR 3
QCC 2
SaskiaRwoensdag 13 december 2006 @ 13:45
Wat een naam

We zagen net het Pantheon in Rome; in wiens opdracht werd dit gebouwd?
tong80woensdag 13 december 2006 @ 13:45
quote:
Op woensdag 13 december 2006 13:15 schreef tong80 het volgende:
McInterry ?

Die bedoelde ik.Kijk maar

QCCwoensdag 13 december 2006 @ 13:47
Je had al 2 andere foute namen gegeven en Mcinterry zonder voornaam is te vaag.. Volgende keer iets duidelijker graag

SaskiaRwoensdag 13 december 2006 @ 13:47
Alleen jij gaf 3 antwoorden achter elkaar
QCCwoensdag 13 december 2006 @ 13:48
Lastige vraag Saskia, ik ben bang dat er niet veel geluidstechnici aanwezig zijn hier
SaskiaRwoensdag 13 december 2006 @ 13:48
Hm oei, er zijn sowieso niet veel mensen...
WooZwoensdag 13 december 2006 @ 13:49
ik weet alleen dat een mp3tje ongeveer gebaseerd is op het weghalen van de voor ons slechts hoorbare frequenties

verder kan jeeen muziekje nog als .wav .wma .cda en .ogg opslaan
SaskiaRwoensdag 13 december 2006 @ 13:49
Laat maar, andere vraag gesteld.
Nembrionicwoensdag 13 december 2006 @ 13:50
Ook nog een keer de vraag editten
tong80woensdag 13 december 2006 @ 13:50
quote:
Op woensdag 13 december 2006 13:47 schreef QCC het volgende:
Je had al 2 andere foute namen gegeven en Mcinterry zonder voornaam is te vaag.. Volgende keer iets duidelijker graag

Ben je leraar of dominee ?

QCCwoensdag 13 december 2006 @ 13:50
Hadrianus
QCCwoensdag 13 december 2006 @ 13:52
quote:
Op woensdag 13 december 2006 13:50 schreef tong80 het volgende:

[..]

Ben je leraar of dominee ?

Mierenneuker
SaskiaRwoensdag 13 december 2006 @ 13:52
Z'n naam staat er heel groot op.
QCCwoensdag 13 december 2006 @ 13:54
Ik heb het nooit gezien.. mm, ik dacht dat Hadrianus altijd van de bouwwerken was, blijkbaar niet
SaskiaRwoensdag 13 december 2006 @ 13:57
Hij niet alleen... zoek 't anderhalve eeuw eerder.
QCCwoensdag 13 december 2006 @ 14:00
Mijn geheugen is gebasseerd op losse feiten, ik kan niet even 150 jaar eerder in de geschiedenis kijken..
cafcawoensdag 13 december 2006 @ 14:01
quote:
Op woensdag 13 december 2006 13:45 schreef SaskiaR het volgende:
Wat een naam

We zagen net het Pantheon in Rome; in wiens opdracht werd dit gebouwd?
quote:
Op woensdag 13 december 2006 13:48 schreef QCC het volgende:
Lastige vraag Saskia, ik ben bang dat er niet veel geluidstechnici aanwezig zijn hier



Julius Caesar ?
SaskiaRwoensdag 13 december 2006 @ 14:03
Ik had de vraag veranderd
Het gaat om de beste vriend en generaal van keizer Augustus, en die heette ....
QCCwoensdag 13 december 2006 @ 14:03
Marcus Nogietsus... met een A... toch?
SaskiaRwoensdag 13 december 2006 @ 14:06
Ja



de beste man in kwestie.
doekawoensdag 13 december 2006 @ 14:06
Antonius
SaskiaRwoensdag 13 december 2006 @ 14:07
nee die dan weer niet.
Nembrionicwoensdag 13 december 2006 @ 14:09
aurelius?
QCCwoensdag 13 december 2006 @ 14:09
Aurelius?

Volgens mij fout maar dat schiet me het eerste binnen
Nembrionicwoensdag 13 december 2006 @ 14:10
quote:
Op woensdag 13 december 2006 14:09 schreef QCC het volgende:
Aurelius?

Volgens mij fout maar dat schiet me het eerste binnen
Bij mij ook. Maar allemaal puur vanwege Gladiator
Jojoortjewoensdag 13 december 2006 @ 14:11
Kwaliteit van de vragen gaan echt wel omhoog...
Nembrionicwoensdag 13 december 2006 @ 14:11
quote:
Op woensdag 13 december 2006 14:11 schreef Jojoortje het volgende:
Kwaliteit van de vragen gaan echt wel omhoog...
Niets mis mee

Er worden minder punten behaald maar ik vind het wel interessanter
Neslewoensdag 13 december 2006 @ 14:12
quote:
Op woensdag 13 december 2006 14:11 schreef Jojoortje het volgende:
Kwaliteit van de vragen gaan echt wel omhoog...
sarcasme of niet?
Jojoortjewoensdag 13 december 2006 @ 14:12
quote:
Op woensdag 13 december 2006 14:12 schreef Nesle het volgende:

[..]

sarcasme of niet?
Nee ik meen het serieus!
QCCwoensdag 13 december 2006 @ 14:12
Agrippa
SaskiaRwoensdag 13 december 2006 @ 14:14
Wat voor vragen wil je dan Jojoortje?

QCC + 1

Punten behaald topic 501
Nembrionic 5
Soempie 2
Gatalin 4
Schorpioen 1
Jayhawk 1
Doeka 2
RoofingBurner 2
Its-Jojo-4you 1
Hawaii _Tim 2
S-Two 3
Erkel 2
Terreros 1
SaskiaR 3
QCC 3
Neslewoensdag 13 december 2006 @ 14:14
Hoe kom je erop...
QCCwoensdag 13 december 2006 @ 14:15
Vanuit de klassieke wereld naar het muzikale:

Vertaal dit deel tekst uit Holiday in Spain van Blof terug naar het origineel van de Counting Crows


Ik kan nergens heen
Maar in het zuiden wacht een vrouw nog steeds op mij alleen
Ze heeft flessen vol tequila en flessen vol gin
En dan neem ik m'n gitaar mee en m'n gouden ring
Nembrionicwoensdag 13 december 2006 @ 14:17
got no place to go
there's a woman waiting down in mexico
she's got bottles full tequila and bottles of gin
shit...
QCCwoensdag 13 december 2006 @ 14:18
quote:
Op woensdag 13 december 2006 14:17 schreef Nembrionic het volgende:
got no place to go
there's a woman waiting down in mexico
she's got bottles full tequila and bottles of gin
shit...
jaja, die laatste regel nog

of doen we ook met kwartpunten? want je hebt 3/4e goed
(niet letterlijk de tekst goed overigens, maar ongeveer wel)
Nembrionicwoensdag 13 december 2006 @ 14:19
volgens mij eindigt het op "step right in" ofso
Maar de zin is te complex

Nee alleen hele punten