Ik vind Scarface sowieso wel vet dus tja had nog 320 punten waar ik toch niks mee deedquote:Op dinsdag 12 december 2006 13:15 schreef Forau_Diavolina het volgende:
[..]
Waar zat je met je gedachten?
Ik vind het standaard theme nog het duidelijkst en beste. En ga dus echt geen knaken neerleggen voor iets wat lelijker en onduidelijker is.
Of is die van scarface goed te doen?
Hmm, ik vind m wel erg stoer eigenlijk http://www.xbox.com/en-US/live/marketplace/scarface/themes.htmquote:Op dinsdag 12 december 2006 13:13 schreef MMaRsu het volgende:
Ik heb trouwens dat Scarface theme gekocht
SP geprobeerd, vond er niks aan.. MP paar potjes gespeeld met Wessiej, wel leuk enzo maar niets bijzonders imo. Ik denk dat ik meer plezier ga beleven aan RB6quote:Op dinsdag 12 december 2006 13:17 schreef Heintje het volgende:
[..]
Heb je alleen de SP geprobeerd? Die vond ik in het begin ook kut. En nou nog steeds saai.
Het gaat om de Co-op en de MP. Al moet de je MP ook wel ff leren warderen. Zeker in maps als Gridlock waar je moet rennen om een beter wapen te pakken te krijgen.
Hijs ook wel vet hoor!quote:Op dinsdag 12 december 2006 13:21 schreef Bastard het volgende:
[..]
Hmm, ik vind m wel erg stoer eigenlijk http://www.xbox.com/en-US/live/marketplace/scarface/themes.htm
quote:Op dinsdag 12 december 2006 13:31 schreef MMaRsu het volgende:
Twylight : [XBOX360] Saints Row #10 "Where's my dick :+
hihi die heb ik inmiddels alquote:Op dinsdag 12 december 2006 13:34 schreef Gamedemon het volgende:
Kon je GoW niet ruilen tegen een inboedel verzekering?
Fuckit, ik moest nog 2 levelsquote:Op dinsdag 12 december 2006 13:48 schreef Gamedemon het volgende:
O en bij de weg,
De mensen die klaagden over splitscreen T-hunt achievements met RB6...
Het staat fout aangegeven, ik heb dit weekend samen met iemand anders alle missies co op uitgespeeld en ik kreeg geen achievement.
Toen ben ik even rond gaan neuzen op het internet en nu blijkt dus dat je die achievements krijgt voor Solo terrorist hunt
Guntquote:Op dinsdag 12 december 2006 14:11 schreef -Struikrover- het volgende:
[..]
Fuckit, ik moest nog 2 levels
Hoe ver kwam je?quote:Op dinsdag 12 december 2006 15:15 schreef jorienvdherik het volgende:
Aan mijn fifa gekte, heb ik toch mooi 2 overnachtingen in een 4 sterren hotel overgehouden + deelname aan de wereldfinale van de fifa interactive world cup
Als je met de RB knop vanaf een bepaald gebied goed schiet gaat die er in, zonder dat je er wat aan kan doenquote:Op dinsdag 12 december 2006 15:29 schreef wc-eend het volgende:
RB?
Ah dus jij bent MarsNL dusquote:Op dinsdag 12 december 2006 15:15 schreef jorienvdherik het volgende:
Aan mijn fifa gekte, heb ik toch mooi 2 overnachtingen in een 4 sterren hotel overgehouden + deelname aan de wereldfinale van de fifa interactive world cup
Nou omdat ik een groot verhaal kreeg (2 berichten) van iemand die naar Adam moest in een zoveelsterren hotel om te komen gamenquote:
Ik kon hem niet vinden in die gamenick lijst van wiki... en wist echt niet waar ik hem van kendequote:Op dinsdag 12 december 2006 15:55 schreef Fliepke het volgende:
[..]
Kostte mij ook even wat moeite toen
Gammaquote:Op dinsdag 12 december 2006 15:57 schreef Bastard het volgende:
[..]
Ik kon hem niet vinden in die gamenick lijst van wiki... en wist echt niet waar ik hem van kende
Zonder buikloop hadden we die klassieker nooit gekend...quote:
www.gamefaqs.com ?quote:Op dinsdag 12 december 2006 16:54 schreef KaiN het volgende:
Is er iemand die een overzicht heeft wat je bij Tony Hawk's Project 8 moet bereiken om de volgende rank te halen. Ik ben nu rank 5 en wil weten wat ik moet hebben om rank 4 te worden
Daar is een hoop te vinden maar helaas niet hoe je ranks omhoog gaat, wat vooral voor de laatste 8 een leuk lijstje zou zijn voor een hoop mensen denk ik. Ben er net achter dat je gewoon de challenge moet doen dus moet nu naar rank 3 proberen te komen.quote:
Dude die Gijs is anti RS volgens mijquote:Op dinsdag 12 december 2006 16:57 schreef MMaRsu het volgende:
B heb je Rainbow Six al?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |