En dan kunnen we inderdaad met die lijken de dijken ophogen!quote:Op dinsdag 12 december 2006 10:57 schreef Originele_Naam het volgende:
onzin is elders
OT: misschien kunnen we ook de helft van de mensen vermoorden, zodat er niet zoveel cfk's in de lukct komt
En niet zeuren als er eeuwen later een buitenaarde ruimtesonde komt die dreigt te aarde te vernietigen als het niet kan spreken met enkele walvissen, die er dan niet meer zijn.quote:Op dinsdag 12 december 2006 10:53 schreef moelan0e het volgende:
We moeten alle walvissen uit de zee halen! Weet je wel hoe groot die bakvissen zijn!
De lengte van het mannetje is 25m en van het vrouwtje 16m. Ze kunnen wel 90 t/m 144 ton worden.
Dus alle walvissen de zee uit en de global warming is een lachertje!
[afbeelding]
dat idee van die atoombommen klinkt een stuk waarschijnlijkerquote:Op dinsdag 12 december 2006 10:45 schreef cohen het volgende:
[..]
Je kan toch in principe in de Russische toendra een kilometers hoge berg maken van afgegraven zeebodem? En dat over een gebied van miljoenen voerkante kilometers, dan kom je een heel eind!
dat is niet verkeerd harmen! die optie had ik ff over het hoofd gezien!quote:Op dinsdag 12 december 2006 11:01 schreef Harmen1984 het volgende:
Het gouden idee:
We bouwen een waterpomp met een pijp die reikt van de aarde tot buiten de atmosfeer, en we blazen gewoon al het water de ruimte in!
Ik zal het even met Paint toelichten:
[afbeelding]
OH NO! GLOBAL WARMING! THERE IT IS!quote:Op dinsdag 12 december 2006 10:36 schreef Evil_Jur het volgende:
WE DIDN'T LISTEN!
1 meter zal hoogstwaarschijnlijk niet eens genoeg zijnquote:Op dinsdag 12 december 2006 12:34 schreef cohen het volgende:
je hoeft niet de zeespiegel 1 meter te laten dalen. Alleen de hoeveelheid ijs die gesmolten is. dus nieuwe brekening svp! en misschie kan je ipv trucs pijpleidingen gebruiken om de afgegraven grond te verplaatsen
Je kan ook gewoon zeggen dat je een kut idee hebt verzonnenquote:Op dinsdag 12 december 2006 12:34 schreef cohen het volgende:
je hoeft niet de zeespiegel 1 meter te laten dalen. Alleen de hoeveelheid ijs die gesmolten is. dus nieuwe brekening svp! en misschie kan je ipv trucs pijpleidingen gebruiken om de afgegraven grond te verplaatsen
Je bent gewoon jaloersquote:Op dinsdag 12 december 2006 12:45 schreef frenkck het volgende:
[..]
Je kan ook gewoon zeggen dat je een kut idee hebt verzonnen.
quote:
quote:Op dinsdag 12 december 2006 12:50 schreef menesis het volgende:
[afbeelding]
En nu maar hopen dat de marsmannetjes groter zijn dan in onze fantasie tot nu toe
Nou ik denk dat alle landen dit gaan betalen. Als ze 2000 miljard voor een oorlog in irak kunnen uitgeven, kunnen ze ook zo'n bedrag investeren om de wereld van het water te redden. een grove indicatie? wordt lastig. ik zit nu nog in de conceptfasequote:Op dinsdag 12 december 2006 12:53 schreef Xtreem het volgende:
[..]
Krijg ik nog antwoord op mijn vraag wie dat ge-wel-di-ge idee gaat betalen? En heb je voor mij een grove indicatie van de kosten?
Hebben we direct water op mars.quote:Op dinsdag 12 december 2006 11:01 schreef Harmen1984 het volgende:
Het gouden idee:
We bouwen een waterpomp met een pijp die reikt van de aarde tot buiten de atmosfeer, en we blazen gewoon al het water de ruimte in!
Ik zal het even met Paint toelichten:
[afbeelding]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |