Mooi toch. Is ook een van de mooie aspecten van het spelletje. Morgen even het krantje en dan op school/werk weer.quote:
quote:Op zondag 10 december 2006 21:26 schreef MarkNMGN het volgende:
[..]
Waarschijnlijk rent 1 v/d 2 dan weg..
Jouw avatar, ik word gewoon boos als ik er naar kijk, zo triestquote:Op zondag 10 december 2006 21:26 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
hahaha ik begin al te trillen, overigens is het niet erg om kritiek te hebben op je club hoor, knuffelen geloof ik niet echt in.
Azquote:
Toptalent Ben Rienstra (16) stopt bij Ajax
Zondag 10 december, door SP, Amsterdam, 17.55u GMT+01.00, Redactie AS
Ajax B1-speler Ben Rienstra is gestopt met voetballen bij de Ajax-jeugd. De middenvelder uit Akersloot nam zijn besluit vermoedelijk na een akkefietje met trainer Bryan Roy.
Het vertrek van Rienstra is zeer opmerkelijk, aangezien hij goldt als een van de grootste talenten uit de opleiding. Bovendien was hij vaste waarde bij de selecties van Oranje onder 15, Onder 16 en Onder 17.
Rienstra speelde sinds de E2 van Ajax. Ajax had veel vertrouwen in hem, gezien het feit dat hij een aantal jaar vervroegd werd doorgeschoven naar een hoger elftal. Dit seizoen was hij aanvoerder van de B1.
Volgens de geruchten heeft de technisch directeur van AZ, Marcel Brands, al een gesprek gehad met Rienstra aangaande een eventueel contract bij de Alkmaarse club.
Wat een tyfusclub is dat ook. Alles waar ex- Ajax voorstaat moeten ze hebben. Bah.quote:
Het blijft een held idd.quote:Op zondag 10 december 2006 21:58 schreef denthemen het volgende:
cziommer, zelfs toneelspelen kan hij niet! Wel respect voor Shota, eerst de échte fans bedanken en daarna het vak met gloryhunters
Het is ook tegen Braamhaar gericht, AZ kan je niks aanrekenenquote:Op zondag 10 december 2006 22:14 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Het blijft een held idd.
Die 'ophef' dat AZ doorspeelde gaat mijns inziens nergens over, niks mis mee dat ze doorspeelden. Al denk ik wel dat Braamhaar had moeten fluiten voor een overtreding. Penalty op het laatst kan je ook over twijfelen, of het nou aangeschoten is of niet. Feit is wel dat het een doelpoging is. In feite zou je dus ook geen penalty moeten geven als iemand op de doellijn tegen z'n arm wordt geschoten van 5 meter ...
Hoorde ik nou goed dat ze bij Talpa zeiden dat hij bij de overtreding van Huntelaar niks gezien had?quote:Op zondag 10 december 2006 22:15 schreef Jasza het volgende:
[..]
Het is ook tegen Braamhaar gericht, AZ kan je niks aanrekenen
Dat zei die zelfquote:Op zondag 10 december 2006 22:16 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Hoorde ik nou goed dat ze bij Talpa zeiden dat hij bij de overtreding van Huntelaar niks gezien had?!
Geloofwaardigheid -1quote:
Hoezo niet? Braamhaar zegt dat hij het niet gezien heeft, er is geen kaart gegeven. Dus denk dat dit wel naar de tuchtcommissie gaat...quote:
quote:Op zondag 10 december 2006 21:13 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Rot op man, met die waardeloze intikkertjes spring ik niet op, een glimlach verschijnt er maar meer ook echt niet.
Maar ik neem mijn woorden terug als blijkt dat huntelaar vaker dit soort dingen gaat laten zien, want het afgelopen seizoen heeft hij NIKS laten zien op een paar smerige ellebogen na.
Ik denk dat Braamhaar het wel heeft gezien, maar dat nu niet durft toe te geven omdat hij achteraf zag dat het inderdaad een smeriger overtreding was dan hij eigenlijk dacht. Hij durft zijn fout daarin niet toe te geven, en laat het nu dus lekker over aan de tuchtcommissie. Gevolg: hij blijft erbuiten en KJH wordt gestraft.quote:Op zondag 10 december 2006 22:40 schreef MarkNMGN het volgende:
[..]
Hoezo niet? Braamhaar zegt dat hij het niet gezien heeft, er is geen kaart gegeven. Dus denk dat dit wel naar de tuchtcommissie gaat...
Ach, als KJH gestraft zou worden zou het meer dan terecht zijn..quote:Op zondag 10 december 2006 22:44 schreef Roeni3 het volgende:
[..]
Ik denk dat Braamhaar het wel heeft gezien, maar dat nu niet durft toe te geven omdat hij achteraf zag dat het inderdaad een smeriger overtreding was dan hij eigenlijk dacht. Hij durft zijn fout daarin niet toe te geven, en laat het nu dus lekker over aan de tuchtcommissie. Gevolg: hij blijft erbuiten en KJH wordt gestraft.
Fucking mietje.
Dat wel. Helaas.quote:Op zondag 10 december 2006 22:47 schreef MarkNMGN het volgende:
[..]
Ach, als KJH gestraft zou worden zou het meer dan terecht zijn..
Als die mof het niet zo overdrijft misschien wel. Nu leek het erger dan het was.quote:Op zondag 10 december 2006 22:47 schreef MarkNMGN het volgende:
[..]
Ach, als KJH gestraft zou worden zou het meer dan terecht zijn..
Dat programma bij Talpa kan mij echt niet boeien, maar bij de NOS irriteert Bos mij enorm.quote:Op zondag 10 december 2006 23:06 schreef Black-Death het volgende:
Talpa![]()
Wanneer kunnen de rechten weer naar de NOS?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |