ik ken de buurt en de prijzen 122.500 is teveel voor 70m²quote:Op zondag 24 december 2006 08:29 schreef Isegrim het volgende:
Er zijn heel veel betaalbare appartementjes te vinden in Rotterdam.
Wij hebben gister een driekamerwoning (maisonette) in het Heliportcomplex bekeken. Erg mooi! Volgende week zaterdag gaan we deze woning bekijken.
Teveel, voor een volledig geïsoleerde woning inclusief een nieuwe keuken? Ik vind dat nogal meevallen eigenlijk. En de makelaar benadrukte dat het een vraagprijs is en dat er dus nog over gepraat kan worden.quote:Op zondag 24 december 2006 08:49 schreef dop het volgende:
[..]
ik ken de buurt en de prijzen 122.500 is teveel voor 70m²
zoek eens op funda in die omgeving
ik vind het echt teveel voor 70 m² appartementje met erfpachtquote:Op zondag 24 december 2006 08:53 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Teveel, voor een volledig geïsoleerde woning inclusief een nieuwe keuken? Ik vind dat nogal meevallen eigenlijk. En de makelaar benadrukte dat het een vraagprijs is en dat er dus nog over gepraat kan worden.
Maar ik zal wel eens kijken op Funda wat er verder daar in de buurt is.
We zijn ook nog maar aan het rondkijken hoor.quote:Op zondag 24 december 2006 09:04 schreef dop het volgende:
http://www.funda.nl/koop/detail_overzicht.asp?1=1&onthouden=1&sfPrijsMin=100000&sfPrijsMax=150000&paginaVolgNummer=1&Form=Home&sfStraal=1&sfPostcode=3078&obj_GUID=%7B331DF1DC%2DF154%2D4670%2D88F1%2DADBD6DF97303%7D&crrentChoices=030209030704&refining=N&sfRangschikking=ASC&sfSortering=obj%5FKoopprijs&objectVolgNummer=5&searchmode=normaal
vergelijk het eens met de eerste de beste die ik tegenkom
en zo is er nog veel meer te vinden in ijselmonde
Ik moet eerlijk toegeven dat ik daar helemaal op let, of het erfpacht of eigen grond is. Ik weet niet eens of mijn eigen huis (dat ik net heb verkocht) erfpacht of eigen grond is... Het is altijd afgekocht tot een jaar vér in de toekomst, dus ik zie het verschil nooit zo?quote:Op zondag 24 december 2006 09:07 schreef dop het volgende:
[..]
ik vind het echt teveel voor 70 m² appartementje met erfpacht
als de grond jou eigendom is heeft dat meerwaarde net als dat een cv meerwaarde is.quote:Op zondag 24 december 2006 09:26 schreef Isegrim het volgende:
Als ik zoek op woningen die aan mijn eisen voldoen (CV, isolatie, balkon of tuin), dan kom ik toch echt rond de 115-125k te zitten.
Rekening houden, ja, maar uiteindelijk is het niet van doorslaggevend belang.quote:Op zondag 24 december 2006 09:55 schreef dop het volgende:
[..]
als de grond jou eigendom is heeft dat meerwaarde net als dat een cv meerwaarde is.
ik zou er in elk geval rekening mee houden als ik jou was
Duh. Ik betaal nu 12,41 en ik moet om de haverklap voor van alles dokken. Het mag niet eens meer op die manier en ik wil het ook niet op die manier. Ik ben dus best bereid om een stevig bedrag neer te tellen, maar ik vind het vooral van belang wat er inbegrepen is bij dat bedrag.quote:en vve bijdrage kun je ook niet zomaar 1 op 1 vergelijken
de ene vve heeft een spaarpot voor onderhoud waar de andere niets heeft
dan kan het bedrag wel lager zijn maar moet er iets gebeuren dan zul je toch geld op tafel moeten leggen
als ik je zo hoor dan denken we over de meeste zaken wel het zelfdequote:Op zondag 24 december 2006 10:21 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Rekening houden, ja, maar uiteindelijk is het niet van doorslaggevend belang.
[..]
Duh. Ik betaal nu 12,41 en ik moet om de haverklap voor van alles dokken. Het mag niet eens meer op die manier en ik wil het ook niet op die manier. Ik ben dus best bereid om een stevig bedrag neer te tellen, maar ik vind het vooral van belang wat er inbegrepen is bij dat bedrag.
je kunt het ook tussentijds afkopen prijs is heel verschillend vraag het maar eens aan een makelaarquote:Op zondag 24 december 2006 11:03 schreef Isegrim het volgende:
Hoe zit het eigenlijk dan met die erfpacht? Als de periode is afgelopen, dan moet je als eigenaar van het huis, opnieuw afkopen? Wat kost zoiets?
Ik zag het net op de site van de Vereniging Eigen Huis idd.quote:Op zondag 24 december 2006 11:42 schreef dop het volgende:
[..]
je kunt het ook tussentijds afkopen prijs is heel verschillend vraag het maar eens aan een makelaar
de gemeente rotterdam heeft een beleid om erfpacht om te zetten in eigendom, er komt dus een eenmalig aanbod om de grond te kopen
quote:Op dinsdag 12 december 2006 03:06 schreef Xaran het volgende:
Mooiste deel is en blijft Kralingen.
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Fotos zijn gemaakt vanaf het Adriaan Volkerhuis. Precies achter mijn huis...het is te zien op de eerste foto. :-)
Ik ga er maar eentje kopen hoor.quote:Op zondag 24 december 2006 12:49 schreef Koewam het volgende:
Isegrim, voordat je huizen gaat kopen in Rotterdam, ga je t laten keuren door de commissie alhier?
ik heb in de peperklip gewoond en het viel best mee hoor...er zitten veel studenten in en volgens mij denkt iedereen dat de buurt daar heel crimineel is omdat dat vroeger zo was...naar mijn mening was het in ieder geval best te doen daarquote:Op maandag 25 december 2006 16:56 schreef Maeghan het volgende:
parselmouth, wil je serieus in de paperclip wonen? dat lijkt me dus echt een gruwel. Ik vind het een spuuglelijk gebouw, een ongezellige buurt en voor wat ik begrepen heb is het met oud en nieuw traditie om rotjes in katten te stoppen daar. Een exklasgenoot van me woonde er vlak achter en die was nou nooit erg positief. Voor wat ik er zefl geweest ben lijkt het me ook helemaal niks hoor...
Hm, ik heb een collega die in de Peperklip woont en die was er vooral positief over, ook over de directe buurt er omheen, dat het redelijk rustig was. Dat het gebouw lelijk is van de buitenkant zal me echt een worst wezen, het ziet er netjes en verzorgd uit en is redelijk nieuw.quote:Op maandag 25 december 2006 16:56 schreef Maeghan het volgende:
parselmouth, wil je serieus in de paperclip wonen? dat lijkt me dus echt een gruwel. Ik vind het een spuuglelijk gebouw, een ongezellige buurt en voor wat ik begrepen heb is het met oud en nieuw traditie om rotjes in katten te stoppen daar. Een exklasgenoot van me woonde er vlak achter en die was nou nooit erg positief. Voor wat ik er zefl geweest ben lijkt het me ook helemaal niks hoor...
Ik ga nu zelf op zoek naar een huurwoning op Rdam zuid, dus als iemand nog wat tegenkomt particulier onder de 400 euro in een fatsoenlijke straat in gem. charlois of feijenoord (centrum of oude noorden mag ook haha maar daar reken ik niet op voor een lage prijs lol) met redelijk oppervlak (hoef geen villa maar ik moet wel de deur open kunnen doen terwijl m'n bureaulade uitgeschoven is zeg maar =P) dan hoor ik het graag...
Foto?quote:Op dinsdag 26 december 2006 22:13 schreef Erasmusch het volgende:
Hoe heet dat gebouw bij de Mullerpier met 'Stadts...' in de naam?
Ik wil juist op de wedsite kijken. Volgens mij zijn ze nog aan het bouwen. Zag een advertentie in de Havenloodsquote:
geen idee al die dingen hebben plaatsnamen als naamquote:Op dinsdag 26 december 2006 22:13 schreef Erasmusch het volgende:
Hoe heet dat gebouw bij de Mullerpier met 'Stadts...' in de naam?
quote:Op woensdag 27 december 2006 07:27 schreef dop het volgende:
[..]
geen idee al die dingen hebben plaatsnamen als naam
montevideo mischien ?
Doe eens een plattegrondje van Rotterdam bekijken.quote:Op woensdag 27 december 2006 07:27 schreef dop het volgende:
[..]
geen idee al die dingen hebben plaatsnamen als naam
montevideo mischien ?
stom ik liet me in de war brengen door het plaatje in de post er onderquote:Op woensdag 27 december 2006 13:48 schreef TC03 het volgende:
[..]
Doe eens een plattegrondje van Rotterdam bekijken.
quote:Paarse gebouwen
Veertig Rotterdamse gebouwen krijgen in 2007 een paars tintje. Dat gebeurt in het kader van de manifestatie Rotterdam 2007 City of Architecture. Om te beginnen zal de Erasmusbrug vanaf 1 januari een maand lang baden in een paars licht.
Montevideo?quote:Op woensdag 27 december 2006 20:25 schreef KcA het volgende:
zucht.. de wilhelminapier..de mooieste plek van Rdam!
Ben zo blij dat ik daar woon
Woon in 't Leidscheveem sinds 2001..quote:Op donderdag 28 december 2006 21:39 schreef TC03 het volgende:
[..]
Montevideo?Of ben je blij dat je in Rotterdam woont?
mwja al geprobeerd, maar dan krijg ik niet echt het gewenste zoekresultaat....helaas.....quote:
geweldig! Precies wat ik bedoelde!!!!quote:Op vrijdag 29 december 2006 15:42 schreef Oblivion het volgende:
Ik heb een foto van het hema gebouw gevonden...![]()
Maar krijg 'm niet gekopieerd...![]()
http://www.museumbussen.nl/recensies/straatbeeld/straatbeeld.htm
Op de helft van de pagina.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |