Hoe kan iemand nou 4 talen mixen in 1 brief. Dat is echt verschrikkelijk.quote:Op zondag 10 december 2006 01:49 schreef Day het volgende:
Sabi is Surinaams voor 'weet je?" of "begrijp je"
Hoef natuurlijk geen Surinaams te zijn, maar aangezien hij die taal wel enigszins onder de knieën heeft, zou het dat kunnen betekenen.
nah kan toch naar een maat van em zijn gewoon kort brieffie, met nog een hoop drank op ook...quote:Op zondag 10 december 2006 01:52 schreef avonne het volgende:
De brief bevestigt mijn vermoeden weer eens dat hij weinig opleiding heeft gehad.
Zulke kromme zinnen, zonder hoofdletters en punten, is toch erg raar als je een brief schrijft.
Heresquote:Op zondag 10 december 2006 01:55 schreef Kaleddis het volgende:
Weet iemand eigenlijk de achternaam van NL ?
De BB kijkers zouden dan roepen 'SANCTIE' , want anders is het niet hard genoeg enzoquote:Op zondag 10 december 2006 01:57 schreef mrSPLIFFY het volgende:
wat nou als bart te laat thuis komt?
dan heeft de chauffeur niet hard genoeg geredenquote:Op zondag 10 december 2006 01:58 schreef Sonique het volgende:
wat gebeurt er als Bart te laat is?
Van het talpa-forum-verleden geplukt:quote:Op zondag 10 december 2006 02:01 schreef Sonique het volgende:
http://www.discogs.com/artist/Zero+Origin
Platen verleden van NL
(ik kan nu NL hoeren pissen trouwens.. LOL
Schijnt dat er bij WIlma Nanninga nog veel meer te horen was als die naar de wc ging. Daar hebben Bart en lesley het vanmiddag even over gehad, als een soort wraak zegmaarquote:Op zondag 10 december 2006 02:01 schreef Sonique het volgende:
http://www.discogs.com/artist/Zero+Origin
Platen verleden van NL
(ik kan nu NL hoeren pissen trouwens.. LOL
Deze man kan binnen 5 minuten van accent veranderen, afhankelijk van degene met wie hij praat.quote:Op zondag 10 december 2006 01:54 schreef Veulen het volgende:
[..]
Hoe kan iemand nou 4 talen mixen in 1 brief. Dat is echt verschrikkelijk.
Mare ik begrijp ook niet echt waar die brief over gaat.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |